7734 відвідувача онлайн
13 335 167

Петиція про демобілізацію після 18 місяців служби набрала необхідну кількість голосів

Петиція до президента України про демобілізацію військових, які відслужили 18 місяців з моменту мобілізації, набрала необхідну кількість голосів для розгляду.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт президента.

Петиція про демобілізацію після 18 місяців служби набрала необхідну кількість голосів 01

У петиції автор і підписанти звертаються до Президента з проханням сприяти скорішому розгляду у Верховній Раді законопроєкту №9142 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення строків військової служби за призовом під час мобілізації". Цей законопроєкт пропонує, щоб громадяни України мали право на звільнення через півтора року після мобілізації, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу.

Крім цього, законопроєкт пропонує надати відстрочку від призову на п’ять років для тих, хто демобілізований та відслужив максимальний термін служби за призовом під час мобілізації.

У петиції зазначається, що невизначеність термінів служби призводить до погіршення морально-психологічного стану військових, адже загальна мобілізація триває з 24 лютого 2022 року. Тобто вже більше року українські військові знаходяться на фронті і не розуміють, скільки їм ще доведеться там бути, тобто існує нагальна необхідність врегулювати терміни.

Петицію було оприлюднено 29 березня. Станом на сьогодні вона набрала трохи більше 25 тисяч голосів.

Зараз законопроєкт №9142 перебуває на розгляді в Комітеті ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Топ коментарі
+38
Багнети в землю і по домівках - як колись було вже в Україні 1919-20 роках.

Закінчилося різаниною киян Муравйовим.
показати весь коментар
07.04.2023 22:53 Відповісти
+25
... і Голодомором 32-33

вже геть забули що було в Бучі, Маріку і по всьому Донбасу ??!!!!
вже не бачуть що робиться в Бахмуту, Авдіївці і т.п.
грьобаний єдиний кіздафон !
показати весь коментар
07.04.2023 23:03 Відповісти
+21
Станом на сьогодні вона (петиція) набрала трохи більше 25 тисяч голосів "добровольців", які замінять наших безумовно втомлених Воїнів, на передовій

25 тис. вже мотивовані, підготовлені і їдуть на нуль....
український наріде, ти "савсєм ахрєнєл" ?
показати весь коментар
07.04.2023 22:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Друже, ви єресь пишете, не раджу переходити на особистості.
показати весь коментар
08.04.2023 07:43 Відповісти
А в чому єресь? Зачепив ваші найпотаємніші, сцикливі, глибини душі?
показати весь коментар
08.04.2023 07:51 Відповісти
єресь в тому, що ти нападаєш на людей, які свою думку висловлюють, вдаєшся до образ, ведеш себе як мацкальский бот.
показати весь коментар
08.04.2023 08:30 Відповісти
Яке ти маєш моральне право висловлювати свою думку, стосовно прав та обов'язків військових, сидячи вдома?!!
показати весь коментар
08.04.2023 09:02 Відповісти
Єрєсь в тому шо ти болт клав іти воювати, заникався в жінкі під пІхвою а тих хто пішов ти не бажаєш відпускати бо в них бач досвід є.
Нічого, сцикунець - і в тебе він буле, повір, будеш вчитись дуже швидко )))
показати весь коментар
08.04.2023 21:30 Відповісти
Цікаво скільки з відписавшихся уже більше року під кулями не знають чи побачать завтрашній ранок, і скільки плоскостопих з енурезом.
показати весь коментар
08.04.2023 00:23 Відповісти
Я якраз ;порохобот; і зараз в ЗСУ.
показати весь коментар
08.04.2023 00:32 Відповісти
про тебе знаю. ти - молодець!
показати весь коментар
08.04.2023 01:26 Відповісти
так порохобот же!
і виходить "за зєлєнського" воює
показати весь коментар
08.04.2023 03:14 Відповісти
тому він і молодець! а ти - не молодець!
показати весь коментар
08.04.2023 03:28 Відповісти
а я вот такий - не молодець у свої "за 65".

а ще й ЗЄлєчку ненавиджу, який привів до війни
показати весь коментар
08.04.2023 03:55 Відповісти
Хто вирішив чинити опір?!!! Арообизян перелогінся!
показати весь коментар
08.04.2023 07:23 Відповісти
скажи ЗЄ-льону мантру Ом-ман...

так хто там хотів боронити Чонгар, Київ та Харків ?
не так сталося, як перетиралося із патрушевим
показати весь коментар
08.04.2023 07:24 Відповісти
Та сама фігня, брат)
Енурезники планують стратегію мобілізації з-під мамчиної спідниці,на чужому горбі до Перемоги їдуть
показати весь коментар
08.04.2023 21:32 Відповісти
Ти воюєш? Якщо так, то респект, якщо ні, то за російським кораблем.
показати весь коментар
08.04.2023 21:43 Відповісти
Правильна петиція, одні мають жити безконечно в окопах, а інші відносно спокійно по домах, якщо не буде реальних ротацій на передовій люди перегорять.
показати весь коментар
08.04.2023 00:25 Відповісти
ротацію треба організувати нашому безпорадному Мін оборони через додаткову мобілізацію та підготовку солдат
а якоїсь демобілізації не буде - так ще не було на жодній війні на виживання (вьєтнамська та афганська колоніальні не рахуються)

петиція популіська та дурна
є питання, які взагалі слід заборонити під час війни

чи може проголосуємо за капітуляцію ?
га?
а чом би й ні ?
та ну її нафіг ту війну!
"ми усталі" !
всі по домах !
показати весь коментар
08.04.2023 03:46 Відповісти
Бачу багато "героїв" критикують цю петицію, і я впевнений, що майже всі сидять дома і не збираються йти воювати. Я підписав петицію, бо я з 25 лютого 2022 року на війні, за ці більше як рік дома я був П'ЯТЬ днів... У відпустку нас пускають не більше як три проценти від особового складу, в місяць всього два виїзди... За рік відпочити зможуть поїхати не всі. Герої, може ви хоч трохи поміняєте нас, нам треба відпочити, ми не роботи.
показати весь коментар
08.04.2023 00:45 Відповісти
за американським нормативом на нулі солдат може бути не більше 43 годин, потім - ротація та відпочинок.
плюс, вам потрібен відпочинок-відпустка (навіть буйло встановив 15 днів відпустки на півроку)
але демобілізації до кінця війни не буде - треба бути реалістами.
і це правило кожної війни...
показати весь коментар
08.04.2023 03:22 Відповісти
Блдь, діду нашо ти пздш хйню?
Ти думаєш тут люди по американським стандартам воюють чи шо?
Експерт диванно-пенсійний
показати весь коментар
08.04.2023 21:35 Відповісти
"дембільнешся", рашисти прийдут за тобою додому, як в Бучі і в інших окупованих містах, і просто вбьють, а жінку згвалтують.

так що петиція дурна і підписав ти її дарма
показати весь коментар
08.04.2023 03:26 Відповісти
Я воюю з 15 року. Може хлопці мобілізовані ви спочатку опустите контрактників в яких закінчився контракт, а тільки потім уже щось казати за вас. Підуть контрактники . Наберуть іще мобілізованих. Начать їх. А потім тільки ви. В чергу панове. Ха ха ха
показати весь коментар
08.04.2023 04:23 Відповісти
Ну от бачите, тут черга буде до самої самої Перемоги, а форумні енурезники які армії не бачили і її порядків - думають шо тут всі звільняться в один день 😹🙈
показати весь коментар
08.04.2023 21:37 Відповісти
Петиція зовсім некоректна і невідомо на кого розрахована. По перше є закон про мобілізацію, прийнятий до війни. Закон хєрня з хєрні. Попередній був кращий. Але ж зеля сам ухилявся від мобілізації, тому він зробив такий закон, який просто закріпачує мобілізованих. Цивільні до війни просто прошляпили цей закон і готувались до шашликів. Якщо чесно, то ніхто не читає, що там наприймала верховна рада, що там напідписував бубочка. Тож тепер одгрібайте. А по друге . Спочатку треба розібратися з контрактниками, у тих яких закінчилися контракти. Сам контракт складений як небудь. Міністерство оборони настільки непрофесійне, що той контракт складає всього 2 аркушики. І про стан війни в ньому не сказано ні слова. Навіть в військових квитках немає жодного запису про те що наприклад контракт закінчився тоді то, і військовослужбовець переходить у статус мобілізованого. Жодного запису, жодного статусу. А якщо вр прийме цей закон , що в петиції , то ЗСУ просто кінець. Контрактників одиниці, а мобілізовані, що приїхали з навчань з Англії, Німеччини і інш. підуть на дембель. Це просто смішно. А чому? А тому що льохузолотіяйцясуперяблуко нічорта не робить. Ніяких програм і стратегій розвитку ЗСУ немає. Є тільки як позабирали премії у солдата. Зато такий непотріб як маляр регулярно бігає до банкомату по 300к. зарплати за місяць. Ха ха ха.
показати весь коментар
08.04.2023 04:14 Відповісти
Кацапська провокація плюс місцеві корисні ідіоти. Нічого дивного.
показати весь коментар
08.04.2023 06:35 Відповісти
Ти так вирішив ховаючись від призову?
показати весь коментар
08.04.2023 07:25 Відповісти
нагадай мені під час якої війни демобілізували військо ?
Першої чи Другої світових ?
показати весь коментар
08.04.2023 07:33 Відповісти
В нас, зараз, Третя світова?!!!
показати весь коментар
08.04.2023 07:37 Відповісти
Для українців так - третя світова і остання... на виживання.

програємо - буде суцільна Буча
показати весь коментар
08.04.2023 12:18 Відповісти
А крім тупих лозунгів та страшилок в тебе ще щось є?
показати весь коментар
08.04.2023 21:17 Відповісти
Рота закрив свое Сандеро.Третя світова,Третя світова...Коли всі підуть до дому,то окупант буде у нас вдома.А петіцію підписали ті,хто чекає їх,-ждуни прокляті.Так що мовчи і не пізди тут багато
показати весь коментар
08.09.2023 00:51 Відповісти
Закрий свого, гнида. Замість тут киздіти - військкомат і фронт! Заміниш тих хто демобілізувався
показати весь коментар
09.09.2023 07:26 Відповісти
Винниченко, якого чомусь зараз заледве в дупу не цілують.
Обливав брудом Петлюру, викликав урядову кризу і його відставку.
А в 1930 перейшов на сторону більшовиків, отримав велику посаду.
показати весь коментар
08.04.2023 07:52 Відповісти
Якщо не відпускати людей, які, підкреслюю, НЕ ХОЧУТЬ, продовжувати службу, тоді треба проводити ПОВНУ мобілізацію, тобто і тих, хто ухиляється, не хоче і тд, адже ті люди, що хочуть звільнитись - теж не хочуть, але вони свій обов'язок виконали - не дали захопити країну, нехай тепер інші виконують СВІЙ обов'язок!!!
показати весь коментар
08.04.2023 08:02 Відповісти
Я вирішив послати тебе на....
показати весь коментар
08.04.2023 08:05 Відповісти
Багато людей, що на війні більше року, втрачають мотивацію і втомлюються, ті хто в тилу мають їх міняти, як мінімум тих, хто вкрай втратив мотивацію, це несправедливо, нехай теж приймуть участь, а не сидять собі вдома та розповідають, як там в Бучі було, тепер їх черга не допускати Бучу. І, дивлячись на міста в тилу, точно не складається враження, що нема ким міняти. А так, все піде до того, що в кінцевому випадку, війська втратять боєздатність як раз через розуміння несправедливості, що все більше відчувається.
показати весь коментар
08.04.2023 06:43 Відповісти
так питання виявляється в додатковій мобілізації для ротації, а не для ДЕмобілізації
показати весь коментар
08.04.2023 07:34 Відповісти
В ДОДАТКОВИЙ мобілізації для ДЕмобілізації вже відслуживших, це ж очевидно.
показати весь коментар
08.04.2023 07:53 Відповісти
Смотрю тут много критиков. Может быть вы перестанете сидеть дома и сами пойдете в военкомат? Почему я сразу вернулся из-за границы и пошел на фронт с февраля. У нас нет ротации, мы постоянно на передке. Пришла ваша очередь нас заменить, а мы побудем в тепле .
показати весь коментар
08.04.2023 06:47 Відповісти
ніхто не проти мобілізації бугаїв, які вештаються по кафешкам, і ротації Воїнів, які реально не те що втомились, а "зточуються".

але ДЕ-мобілізація під час запеклої війни це буде повний бздур
показати весь коментар
08.04.2023 07:30 Відповісти
Чому, повна, кто хоче, нехай залишається. Незалежність ми відстояли, ну а втрата теріторій, не треба було допускати.
показати весь коментар
08.04.2023 08:59 Відповісти
Иду через территорию автовокзала. Стоит ряд такси, таксисты попивают кофе, рассказывают друг другу что-то, матюкаясь на всю округу. Пассажиров нет, будний день. Рядом маршрутки, доехать есть чем, и дешевле. Таксистов трогать нельзя, поднимают экономику. Иду дальше. Менялы валюты. О, появился еще один, к тем, что были. Пожилого возраста, явно не призывного, лет двадцати с небольшим. Вид изможденный, от тяжелой работы на победу, ростом меньше двух метров, весом килограммов до ста. Трогать нельзя. Возле поповника крутятся несколько стариков лет по 30 - 40, что они там делают, неизвестно, но не в платьях и без коптилок. Тоже трогать нельзя. Поднимают экономику. Это так , навскидку, можно еще массу примеров привести, хотя бы за кабаки и ночные клубы. Лучше сдернуть человека с трактора или с производства, или вручит повестку на блокпосту, как моему родственнику, которому 50 лет, проблемы со зрением и со спиной. Сейчас лазит в окопах. Или как мой сын, с 24 февраля как уехал, правда, не дожидаясь повестки, и уже второй год там, как собака, вдали от дома и семьи, отпуск и не намечается. А тут те, которые прячутся от повесток, и не только, есть, которые и не прячутся, хотя бы молчали, а то еще и гавкают. Нужно призывать, готовить замену, и менять тех, которые на фронте, те совсем не роботы. Только кто это будет делать, уклонисты, у которых война - это продолжение шоу и возможность воровать? Да плюс боятся уронить рейтинг. Так что будут войну тянуть те, которые сейчас на фронте, да кто не сможет откупиться.
показати весь коментар
08.04.2023 07:56 Відповісти
те кто подписал петицию даже не понимают, что будет со срочниками после демобилизации.
показати весь коментар
08.04.2023 08:24 Відповісти
Мобілізують.
показати весь коментар
08.04.2023 08:34 Відповісти
красавчик.
показати весь коментар
08.04.2023 11:08 Відповісти
До 27-ми років НЕ мобілізують (якщо хтось знає приклади (і це не про контрактників і не про добровольців) - претензії до тих ТЦК, що це зробили (правда не знаю як вони це примудрились провернути)
показати весь коментар
08.04.2023 12:24 Відповісти
Якщо служив строкову або є військова кафедра, то мобілізують, така колізія
показати весь коментар
08.04.2023 21:46 Відповісти
а петицію писав напевно зе-виборець, воно не розуміє коли закінчиться служба, під час війни і плюс дати 5 років відстрочки, та коли війна закінчиться тоді і відстрочку отримаєш і дізнаєшся про закінчення служби.
показати весь коментар
08.04.2023 11:00 Відповісти
Якщо уважно подивитись на фото, то можна побачити ім'я автора. Якщо не забанили у Гуглі, то можна дізнатись, що це депутат від ЄС.
показати весь коментар
08.04.2023 12:26 Відповісти
Так это Леха все придумал?

показати весь коментар
08.04.2023 12:33 Відповісти
Можете навіть його законопроєкт на цю ж тему погуглити
показати весь коментар
08.04.2023 12:53 Відповісти
а Льоша завжди топить за того хто взяв, ну як лещенко, найем і арестович.)))
показати весь коментар
08.04.2023 13:11 Відповісти
Да-да, зе-выборець. По имени Лёша Гончаренко из партии ПЕС, она же БПП.
показати весь коментар
08.04.2023 12:56 Відповісти
а що в ЄС немає дебілів, які піаряться, як і прислуга урода?
показати весь коментар
08.04.2023 13:14 Відповісти
Нхй який ти розумний.
Але так не буде.
Або всі воюють крім тих в кого бронь.
Або всі міняються в окопах раз на рік/два/півтора.
Навіть не мрійте на чужих горбах їхати до Перемоги роками, сьорьаючи капучіно в тилу
показати весь коментар
08.04.2023 21:41 Відповісти
дебіл, строковики не воюють, а сидять у тилу