9806 відвідувачів онлайн

Угорщина посилює контроль за транзитом українського зерна

зерно

Угорщина посилює контроль за транзитними перевезеннями через свою територію українського зерна, щоб воно дійсно потрапляло до країн призначення.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства сільського господарства Угорщини, інформує Цензор.НЕТ.

За словами міністра сільського господарства Іштвана Надя, ці  заходи необхідні для захисту інтересів європейських фермерів, які зазнають збитків внаслідок постачання на місцеві ринки української сільгосппродукції за демпінговими цінами.

"Крім того, українське сільське господарство, яке має повний безмитний статус, почало експортувати великі обсяги птиці, яєць і меду на європейський ринок, що витісняє угорську продукцію з традиційних ринків і знижує ціни реалізації фермерів нижче рівня виробництва", - зазначив міністр.

Надь зазначив, що для виправлення ситуації прем’єр-міністри Угорщини, Польщі, Словаччини та Румунії та президент Болгарії у спільному листі попросили президента Європейської комісії негайно вжити заходів для вирішення нестійкої ситуації, спричиненої збільшенням імпорту зерна з України.

Нагадаємо, до нового сезону Україна призупиняє експорт у Польщу пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику.

Топ коментарі
+14
Воюющая страна завалила Европу жратвой? Интересно.
показати весь коментар
09.04.2023 10:46 Відповісти
+5
мадярам не подобаються яйця по 17 грн. ?
показати весь коментар
09.04.2023 10:38 Відповісти
+5
Модьор спинається навшпиньки, старанно надуває щічки - намагається виглядати таким поважним та значущим!
У-у-у-у-у-у!
показати весь коментар
09.04.2023 10:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
мадярам не подобаються яйця по 17 грн. ?
показати весь коментар
09.04.2023 10:38 Відповісти
Модьор спинається навшпиньки, старанно надуває щічки - намагається виглядати таким поважним та значущим!
У-у-у-у-у-у!
показати весь коментар
09.04.2023 10:39 Відповісти
Це все нагадало:

Здесь вам не равнина - здесь климат иной
Идут лавины одна за одной
И здесь за камнепадом ревёт камнепад
И можно свернуть, обрыв обогнуть
Но мы выбираем трудный путь
Опасный, как военная тропа

Здесь вам не Европа - здесь климат иной
Идет контробанда одна за одной
показати весь коментар
09.04.2023 10:39 Відповісти
Воюющая страна завалила Европу жратвой? Интересно.
показати весь коментар
09.04.2023 10:46 Відповісти
Степа, шел бы ты за кораблем.
показати весь коментар
09.04.2023 10:46 Відповісти
а нам скажуть, хто саме так піднасрав українським аграріям????
хто???
хто кришував, тіпа """ не бачив""" цього???
бо знову якийсь мутняк і 100% це не робилось без участі якихось арахамій
чи так як з 830 вагонами гуманітарки???
як з яйцями та яблоками
всі на місцях, доказів нема
а що завсклад показав накладну і відмовився прийняти яблока по 51 грн, то не доказ
суки кончені...
показати весь коментар
09.04.2023 10:48 Відповісти
З цим зерном суцільні скандали вже не один місяць. Може вже треба щось змінювати і займатися іншими культурами, а зерном виключно для власних потреб та для тих, хто замовить його наперед?
показати весь коментар
09.04.2023 11:14 Відповісти
Те ж мені новина в Україні афери скупили зерно у фермерів по пів ціни от і продають всім чим перетнуть кордон і валюти не треба тягнути через кордон лише наша влада не в кукрсі а вона в долі
показати весь коментар
09.04.2023 13:59 Відповісти
Повезло нам з сусідами, два урода під боком, рашка і цігани й*бані.
показати весь коментар
09.04.2023 11:36 Відповісти
Это одно направление в нашей стране, зерноводство, которое нас держит в мировой тройке лидеров по зерну ! Не уступать не кому, ни шагу назад! Мадьяры овощеводов неплохие на экспорт и чуть виноделы, но по только токайским винам и чуть элитное коневодство. Пошли они нахер. От манды киль!
показати весь коментар
09.04.2023 11:42 Відповісти
для вироблення солодкого різнокольорового винного шмурдяка не потрібний винодєл.
показати весь коментар
09.04.2023 11:54 Відповісти
на мадярії той шмурдяк роблять винороби а файного вина на мадярії не так і багато...
показати весь коментар
09.04.2023 12:50 Відповісти
про кондитерку це ви дарма!)))
нам треба експортувати виключно 95 квартал і небритого бомжа(((
показати весь коментар
09.04.2023 13:38 Відповісти
Зерно може лежати 2 роки і більше, а мука зіпсується через кілька місяців. Тому і експортують зерном.
показати весь коментар
09.04.2023 14:12 Відповісти
треба підсилити контроль за переміщенням мадярських паспортів через кордон України, іде одо...
показати весь коментар
09.04.2023 12:47 Відповісти
Якщо українське зерно десь осідає на Угорщині, то це винні самі ********. Усі хочуть нажитися на війні в Україні. Хай наводять порядки в себе.
показати весь коментар
09.04.2023 14:11 Відповісти
Сто процентов, не пойму из за чего тут шум подняли, мы продаем зерно в третьи страны через ЕС, каким боком мы к местным барыгам, которые решили на этом срубить лёгких денег, будь то поляки, венгры или ещё кто, пусть местная полиция этим разбирается😁
показати весь коментар
09.04.2023 17:37 Відповісти
На сегодня руководство Венгрии, и в первую очередь путинский выкормыш Орбан, это головная

боль не только для Украины, но и для всего ЕС.

Рано или поздно Европе придётся принимать решение о статусе Венгрии в своём союзе.
показати весь коментар
09.04.2023 15:06 Відповісти
Каждый шаг Венгрии по отношению к Украине - это
дискредитация основных ценностей ЕС .
Чем раньше за ней захлопнутся двери Европейского Союза ,
тем лучше и для ЕС ,и для Украины .
показати весь коментар
09.04.2023 16:47 Відповісти