9932 відвідувача онлайн

ЗСУ мають всі можливості, щоб досягти успіху в наступі, - Остін

остін

Союзники навчили велику кількість українських військових та продовжують надавати технічну допомогу. Тому ЗСУ має всі можливості, щоб досягти успіху в наступі.

Про це заявив на пресконференції міністр оборони США Ллойд Остін, інформує Цензор.НЕТ.

"У ЗСУ є все щоб досягти успіху. США та союзники навчили, підготували величезну кількість особового складу та надали велику кількість платформ. Думаю українські військові достатньо готові до продовження наступальних дій та операцій", - зазначив Остін.

Він додав, що військова допомога буде і надалі надаватися США та союзниками. Це дозволить Україні втримати обороноздатність на високому рівні.

"Я впевнений, що керівництво України продовжуватиме боротися з ворогом. Вони мають план, але тільки президент Зеленський і керівництво країни знають подробиці цих планів", - додав глава Пентагону.

Топ коментарі
+5
"... але тільки президент Зеленський і керівництво країни знають подробиці цих планів..."
показати весь коментар
12.04.2023 07:50 Відповісти
+2
Так. Мають всі можливості! А хіба про це домовлялися в Омані ?
показати весь коментар
12.04.2023 07:52 Відповісти
+1
президент Зеленський і керівництво країни

точніше і не скажеш
показати весь коментар
12.04.2023 08:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дайте зброї скільки дали сталіну а вже потім розказуйте.
показати весь коментар
12.04.2023 07:42 Відповісти
"... але тільки президент Зеленський і керівництво країни знають подробиці цих планів..."
показати весь коментар
12.04.2023 07:50 Відповісти
президент Зеленський і керівництво країни

точніше і не скажеш
показати весь коментар
12.04.2023 08:15 Відповісти
Так. Мають всі можливості! А хіба про це домовлялися в Омані ?
показати весь коментар
12.04.2023 07:52 Відповісти
"Буря в пустелі" для орків.
показати весь коментар
12.04.2023 08:00 Відповісти
у "бурі в пустелі" приймало участь близько півтори тисячі "абрамсів", п'ятисот "челенджерів" та понад 1000 літаків, з яких більше ніж три сотні Ф-16. якось так.
показати весь коментар
12.04.2023 09:10 Відповісти
Ми не проти.
показати весь коментар
12.04.2023 20:07 Відповісти
краще офіційні джерела слухати, а не якісь там газетьонкі лівацькі у котрих інформація хрін зна звідки
показати весь коментар
12.04.2023 08:13 Відповісти
"але тільки президент Зеленський і керівництво країни знають подробиці цих планів" - в тому, *****, і проблема!
показати весь коментар
12.04.2023 17:25 Відповісти
Знает только Зеленский которого они прослушивают.
показати весь коментар
12.04.2023 17:26 Відповісти
"Остін про підготовку контрнаступу ЗСУ: Деталі знає тільки Зеленський та його керівництво" - Беня і дерьмак аж надулись від гордості.
показати весь коментар
12.04.2023 17:26 Відповісти
Зараз виливають повно абсолютно протилежної інфи.
показати весь коментар
12.04.2023 17:42 Відповісти