10672 відвідувача онлайн
8 541 40

Світовий Конґрес Українців передав Силам тероборони 25 британських броньованих машин

машина,техніка,броньована

Сили територіальної оборони ЗСУ отримали британські броньовані машини. Це відбулося завдяки ініціативі Світового Конґресу Українців (СКУ) Unite With Ukraine.

 Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють Сили територіальної оборони у фейсбуці.

"Усі українці світу об’єдналися проти pociйської навали, яка хоче знищити нашу незалежність. На пожертви людей та організацій з усього світу СКУ придбав двадцять п’ять броньованих машин: дванадцять Spartan FV103, сім 432 APC, два 434 APC, один Spartan SPA8, один Spartan SPA017 та два FV104 Samaritan", - ідеться в повідомленні.

FV103 Spartan – це гусеничний бронетранспортер британської армії. Легка, швидка та маневрена машина, яка може перевозити до семи осіб. Міцний зварний алюмінієвий корпус з товщиною до 60 міліметрів здатен захистити військових від уламків та великокаліберних куль. FV432 з моменту своєї появи на озброєнні став найпоширенішим броньовиком, який використовувався для транспортування піхоти на полі бою. Ця бронемашина здатна перевозити до дванадцяти осіб.

"Ця вся техніка дуже важлива, оскільки вона дасть можливість не тільки виконувати оперативні задачі, а також в разі потреби виконає функції медичної евакуації як цивільного населення, так і військовослужбовців", - зауважили в Силах тероборони.

Топ коментарі
+37
Дякуємо, рідненькі.
показати весь коментар
12.04.2023 20:09 Відповісти
+34
Украінцям Світу -- респект .
показати весь коментар
12.04.2023 20:09 Відповісти
+21
а скільки передали українські євреї,які 30 років грабували Україну??
показати весь коментар
12.04.2023 20:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Украінцям Світу -- респект .
показати весь коментар
12.04.2023 20:09 Відповісти
Дякуємо, рідненькі.
показати весь коментар
12.04.2023 20:09 Відповісти
це не спартани притули часом по другому колу передають?
показати весь коментар
12.04.2023 20:11 Відповісти
Наоборот - это Спартаны конгресса Притула передает. Уже писали об этом. Те миллионы на Спартаны - это и есть деньги конгресса.
показати весь коментар
12.04.2023 20:32 Відповісти
Притула божився що 100 штук таких купив....
показати весь коментар
12.04.2023 20:40 Відповісти
на папері для лохів купив
показати весь коментар
12.04.2023 20:50 Відповісти
Нелох, уже 61 машина передана у місця призначення ще трохи і надійде решта, тому за це не переживай люди обійдуться якось без тебе.
показати весь коментар
12.04.2023 22:22 Відповісти
Первая "его" партия именно 25 штук. Наверное совпадение
показати весь коментар
12.04.2023 20:54 Відповісти
а скільки передали українські євреї,які 30 років грабували Україну??
показати весь коментар
12.04.2023 20:11 Відповісти
там все в сім*ю жінка забирає - нереально забрати взад ленка по 8 вже перевела в Оман
показати весь коментар
12.04.2023 20:13 Відповісти
вони ще не закінчили грабувати, коли дограбують тоді за все передадуть
показати весь коментар
12.04.2023 20:15 Відповісти
Гарячій прівєт і мєзузу на кажду українську хату.
показати весь коментар
12.04.2023 20:17 Відповісти
30??...
показати весь коментар
12.04.2023 20:45 Відповісти
1 кг гречки як і обіцяли.
показати весь коментар
12.04.2023 22:16 Відповісти
Это надо спросить евреев Кравчука, Кучму, Ющенко, Януковича и Порошенко.
показати весь коментар
12.04.2023 23:59 Відповісти
Дякуємо Світовому Конгресу Українців!
Кожен робить своє - світ збирає кошти на потреби ЗСУ, рєзнікови - розкрадають!
Кожному своє!
показати весь коментар
12.04.2023 20:12 Відповісти
ну то українці - у них душа і болить за українців, а у Резнікова за євреїв.

Це природно - так і має бути
показати весь коментар
12.04.2023 20:18 Відповісти
Постає питання . То хто за кого голосував і з якую метою?
показати весь коментар
12.04.2023 21:32 Відповісти
голосували "какаяразница" за "национальностьнеимеетзначение" аби людина була гарною
показати весь коментар
12.04.2023 21:45 Відповісти
Світовий Конгрес українців прислав, за це їм велика подяка. А що прислав Світовий Конгрес євреїв, все-таки президент і вся влада їз них? Я думаю, навіть впевнений, що багато надіялося на допомогу Ізраїля, а вийщло, як вийшло, як і мало бути.
показати весь коментар
12.04.2023 20:19 Відповісти
Чесно кажучи я думав, що Ізраіль буде надавати допомогу Україні, бо це країна де етнічний єврей не в єврейській державі став на її чолі.
показати весь коментар
12.04.2023 20:23 Відповісти
Який з зеленського єврей, як з лайна куля, такий же і з Коломойського єврей, одна назва.
показати весь коментар
12.04.2023 20:33 Відповісти
Так чи інакше але має єврейську кров. А це для них головне.
показати весь коментар
12.04.2023 21:13 Відповісти
В чому головне як що в Ізраілі садять у тюрму і президентів і премєр міністрів за корупцію.
показати весь коментар
12.04.2023 21:21 Відповісти
украинцы выбрали еврея и сломали им всю легенду про то как СС Галичина их в концлагерях холокостила. При всем сочуствии к судьбе евреев в те годы, эти эпизоды гебня раздула до невиданных масштабов, и нащучила против нас пол Израиля. А репатрианты и так уже прибывали в Израиль с прошивкой в башке, что мы тут все фошызды-бандеровцы
показати весь коментар
12.04.2023 20:33 Відповісти
В мене двоюрідна сестра там живе 30 років. Не єврейка, баптистка. Але російськомовне середовище, де вона всі ці 30 років життя в Ізраілі прожила ,вивернуло її голову навиворот. Мене хвошиздом ввічі не називає, але має на увазі.
показати весь коментар
12.04.2023 21:20 Відповісти
Гэбне ничего и дуть не надо, некоторые долбоебы из украинцев сами прекрасно управляются, как эти несколько дебилов здесь, которые на совершенно посторонней теме запылили вдруг евреями и израилем.
показати весь коментар
13.04.2023 00:02 Відповісти
Світовий конгрес євреїв переживає за стосунки з ******, бо всякі абрамовичі непогані внесків туди закидують. Каво паю таво и танцую (с)
показати весь коментар
12.04.2023 20:53 Відповісти
https://www.bbc.com/russian/features-65238838
Время и место: почему Украина не начинает наступление, и как к нему готовится Россия?

Почитайте. Очень сухой и четкий анализ.
показати весь коментар
12.04.2023 20:20 Відповісти
Прокацапський журналіст ВВС аби вони повиздихали разом зі всіма кацпами.
показати весь коментар
12.04.2023 20:31 Відповісти
прочитал половину, вполне нормальная статья, без марафоновируса
показати весь коментар
12.04.2023 20:52 Відповісти
Прокацапська стаття і не перша прокацапська стаття на ВВС раша
показати весь коментар
12.04.2023 21:19 Відповісти
Слава Богу, слава Україні.
показати весь коментар
12.04.2023 20:22 Відповісти
не торопитесь, Притула на них свои наклейки не успевает приклеивать и фоточки постить для своих баранов
показати весь коментар
12.04.2023 20:28 Відповісти
Українці- то сила...!
Подяка усім у світі...!!
Все буде Україна...!!!
Слава ЗСУ...!!!
показати весь коментар
12.04.2023 21:58 Відповісти
уперше за всі роки иснування та організація щось путнє зробила.

краще пізно ніж ніколи.

нагадує хливнюка з бумбокса - петляло як попало але коли ворог пішов навалою нарешті, визначилося і встало на правильний бік.
показати весь коментар
12.04.2023 22:28 Відповісти