6164 відвідувача онлайн
2 571 20

На Великдень кияни можуть переночувати в храмах, - КМВА

пасха

Про це повідомили в Київській міській військовій адміністрації, інформує Цензор.НЕТ.

"Комендантська година триватиме як завжди з 00.00 до 05.00. Проте, запроваджена комендантська година не унеможливлює проведення нічного богослужіння у церквах. Віряни, які прийшли на службу до початку комендантської години, можуть залишатися в храмі на всю ніч, до завершення комендантської години", - йдеться у повідомленні.

В КМВА наголосили, що залишати храми чи знаходитися під час комендантської години на вулицях заборонено.

Також кияни, які вирішать відвідати нічні молебні в храмах, мають самостійно дізнатися, де знаходиться найближче укриття. І в разі повітряної тривоги масово туди перейти.

Крім того, у КМВА зауважили, що 15 квітня вечірні молебні проведуть в період з 15:00 до 23:00. А 16 квітня заплановані ранкові молебні з 5:00 до 18:00.

Топ коментарі
+5
так можуть закласти вибухиівку, чхати вони хотіли на навіжених і на попіків, заради сюжету про хвашизм і не таке зроблять

доречі той самий попік може і закласти
показати весь коментар
13.04.2023 15:12 Відповісти
+3
Розкажи це монахам святогірського монастиря! Вони в 2014-му бойовиків Гіркіна зі зброєю переховували а торік їх монастир російська артилерія рознесла вщент
показати весь коментар
13.04.2023 15:20 Відповісти
+2
ще й як ********, вони спеціально по * своєму * храму влуплять скажуть це все біндєравци-сотонізди
показати весь коментар
13.04.2023 15:15 Відповісти

Завантаження...