Громадська антикорупційна рада при Міноборони розпочала свою роботу

Сьогодні відбулося установче засідання Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення на сайті Міноборони.
"Під час установчого засідання члени Громадської антикорупційної ради обрали головою Євгена Грушовця, заступником – Анастасію Шубу, а секретарем Ради Віктора Прудковського", - сказано в повідомленні.
Державний секретар Міноборони України Костянтин Ващенко привітав новообраних членів першого складу ради з початком робочого процесу та висловив переконання у конструктивній діяльності Ради. Він запевнив, що Міністерство оборони докладе максимум зусиль для створення відповідних умов для продуктивної діяльності цього органу.
Згідно з повідомленням, до складу ради увійшли:
1. Геращенко Олександр Володимирович – від ГО "Центр протидії рейдерству та корупції";
2. Григорян Артак Володійович – від ГО "Всеукраїнське об’єднання "Автомайдан";
3. Грушовець Євген Анатолійович – від ВГО "Асоціація правників України";
4. Кальницький Віталій Володимирович – від ГО "АНТИКОРУПЦІЙНА СОКИРА";
5. Кривошея Геннадій Григорович – від ГО "Разом проти корупції";
6. Масюк Віталій Володимирович – від ГО "НОВА ЧЕСНА УКРАЇНА";
7. Ніколаєнко Тетяна Володимирівна – від ГО "СОРОРІТАС";
8. Оджиковський Віталій Олегович – від ВГО "Асоціація правників України";
9. Остапенко Дмитро Миколайович – від ВГО "Асоціація правників України";
10. Піонтковський Костянтин Анатолійович – від ГО "Всеукраїнське об’єднання "Автомайдан";
11. Прудковських Віктор Вячеславович – від ГО "АНТИКОРУПЦІЙНА СОКИРА";
12. Свірко Олег Станіславович – від ГО "СОРОРІТАС";
13. Трегуб Олена Миколаївна – від ГО"Незалежна антикорупційна комісія";
14. Шуба Анастасія Вадимівна від – ГО "АНТИКОРУПЦІЙНА СОКИРА";
15. Ярова Богдана Едуардівна – від ГО "СОРОРІТАС".
І ще одне питання: навіщо лакеї Зеленського так тyπ0 б®ешyть? От згадуваний раніше Веніславський, як і купа інших, відпрацьовують методичку про якісь "понад трильйон гривень" на ці цілі. Коли Зеленський і його посіпаки відібрали виплати у військових, кишеньковий міністр Єрмака Рєзніков чітко назвав суму "зеленої оптимізації" - 100 мільярдів. Сумарно всі виплати разом сягають до 150 мільярдів, але певна частина таки збереглася, бо слуг встигли вчасно зупинити - вони б і це обрізали. Тож, ціна питання чітко озвучені Рєзніковим 100 мільярдів. Вони були. Їх змародерили, то простог верніть украдене.
Сума, звісно, значна. Але у нас за рік набагато більші втрати через корупційне завищення цін при держзакупівлях без системи "Прозорро" та громадського контролю. Он, лише на харчуванні військ тільки в 6 тилових областях Рєзніков планував змародерити приблизно 4 мільярди. А ще небачена чиновницька розкіш - закупівлі дорогих автомобілів для органів влади, дикі суми на розкіш для зелених посадовців, пропаганда, дорожній дерибан, просто вкрадені сотні мільярдів...