7588 відвідувачів онлайн

Путін підписав закон, який впроваджує електронні повістки в Росії

путін

Російський диктатор Володимир Путін підписав закон про введення в країні нових методів мобілізації. Повістки будуть відправляти онлайн.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

Згідно з новим законом, тепер в Росії повістки можуть бути надіслані громадянам у письмовій формі під розписку, поштою рекомендованим листом із повідомленням про вручення, а також в електронній формі.

Окрім цього, громадянам, які отримали повістку, заборонено перетинати кордон РФ, доки вони не відвідають військомат. Також обмежується їхнє право на керування автомобілем, якщо призовник не прийшов до військкомату протягом 20 днів.

Раніше повідомлялося, що Держдума 11 квітня прийняла поправки про вручення повісток у військкомат в електронному форматі та про обмеження виїзду з РФ для військовослужбовців, які отримали повістку, до їх явки у військкомат.

Топ коментарі
+15
У путіна в лічному кабінеті лежить повістка до ГААГИ! І те що він її не читав, то його проблеми!
показати весь коментар
14.04.2023 22:30 Відповісти
+12
********* закрывается. Кто не успел убежать сам виноват
показати весь коментар
14.04.2023 22:09 Відповісти
+12
показати весь коментар
14.04.2023 22:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У нас і у них , це дві великі різниці . Ми захищаємось , а їх як рабів - гонять вбивати ..
показати весь коментар
14.04.2023 22:49 Відповісти
То само собою розуміється.
показати весь коментар
14.04.2023 22:55 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2023 23:25 Відповісти
Взагалі то це дійсно - інша тема .
Ну але , якщо хочете почути мою думку , я вважаю відправку цивільних в окопи - без хоча б якоїсь найменшої бойової підготовки , ідіотизмом . Навіть злочином .
показати весь коментар
14.04.2023 23:28 Відповісти
пункт №1:
ніхто в кашкеті з кокардою та в військових чоботях не народжується, Бог творить всіх цивільними
пункт № 2:
цивільні проходять військову підготовку, якщо й інколи когось відправляють без оної, то це злочин
показати весь коментар
14.04.2023 23:44 Відповісти
Нагадаю, що

"У меня никаких навыков нет. Меня в первый же день ловит снайпер и стреляет. И чем я помог стране? Ничем. Только то, что ненавистники будут шумиху раскручивать это и говорить: "Слава Богу, он умер" И давай гулянья устраивать. Нет-нет, я пока не собираюсь", ‒ сказал Кошевой.
показати весь коментар
14.04.2023 23:51 Відповісти
ну і ?

"У меня никаких навыков нет...." то як кажут в армії нікого нє іп..т.
гарний сержант дасть тобі навики за тиждень
показати весь коментар
15.04.2023 00:16 Відповісти
я тебя разочарую, мой дорогой дружок!

у тебя не будет и недели на подготовку и "под Артьомовск" тебя пошлю не я, а твое буйло, на которое ты работаешь за пресловутый диширак

так що "військовим рівня країн НАТО" ти не станешь ніколи - не треба було в рашці народжуватись
показати весь коментар
15.04.2023 00:56 Відповісти
Пам'ятаєшь як раніши співали про хвилі мобілізації? Люди які не служили в армії були у 4 хвилі. А зараз відкрито кажуть, що ніяких хвиль немає. Тобто берут абсолютно усіх. Можешь казати що завгодно, я з 14 року ВПО, залишив все на оккупованій территорії і не зрадив країну, зараз я вдруге ВПО, але доки влада називає мене мобілізаційний ресурс, а в АТБ на касі в якому кожного дня нові ціни питають не бажаю я придбати сертифікат на ЗСУ, доки зелені мародери наживаються на війні, як казав найвеличезніший, що він би втрачав 7 мільярдів якщо сказав про вторгення, а в мене заробітна плата залишилась на довоєнному рівні, в мене немає неякого бажання втратити останнє що в мене залишилося - своє життя. А після війни у разі дива можливо років через 5 економіка якось оживе. Але дива не трапляються. Я зовсім не закликаю капітулювати і дуже пожаваю тих кто боронить моє життя зараз, але карманичі нас тримають за тварин і рабів.
показати весь коментар
14.04.2023 23:47 Відповісти
А краще відправляти тих що її тримали 40 років тому? Навчать, а то що відправляють ненавчених - то це питання до окремих ТЦК. Є такі пі*ораси. А краще пройтись ввечері ресторанами того ж Києва - одразу на пару бригад можна назбирати. Їм там дуже безтурботно живеться.
показати весь коментар
15.04.2023 08:53 Відповісти
Краще робити усе по закону як подобає країні яка прагне буди частиною ЄС. Резерви треба було навчати рік тому, а не відправляти на нуль зараз тих хто не вмотивований і не навчений. А ще не треба було кидати самих вмотивованих і досвідчених на Азовсталі кожного дня співаючи про ЕКСТРАШЕН по телемарафону. Кілька днів тому новина була, що зараз повістки можна вручати незалежно від місця реєстрації. Дуже правомірно, поїхав до родичів в інше місто і ходи з тією повісткою. Мені начхати скільки там на болотах подохне, але треба розуміти, що в нас мобілізація ще гірша. І зараз не друга світова коли можна було совку закидувати м'ясом німців. Зараз потрібна артилерія, танки, літаки, ракети. Ворог кожного дня став використовувати КАБи, а в відповідь в нас яйця, асфальт і телемарафон.
показати весь коментар
15.04.2023 09:19 Відповісти


що незабаром у нас ?

ось це ?
Київ: людям за кілька годин роздали 10 тисяч автоматів для спротиву РФ

https://www.pravda.com.ua/authors/6207ac1e4b092/ Світлана Кізілова - Четвер, 24 лютого 2022, 22:17
https://www.pravda.com.ua/news/2022/02/24/7325565/

добровольці прийшли й без повісток


показати весь коментар
14.04.2023 23:20 Відповісти
Вільне володіння громадянами зброєю докорінно змінює суспільство і головне-владу,як його частину.Тому ,якби з 91-го року в Україні запроваджували культуру володіння зброєю,ми би зараз жили в іншій країні,де 99,9% війни не було би,а корупція була би у межах ЄС.
показати весь коментар
14.04.2023 23:36 Відповісти
не меліть дурниць про вільне володіння зброєю та корупцію.
для захисту своїх прав треба просто регулярно піднімати свій зад на масові протести,
але це важче ніж пострілити в корупціонера.
чи не так ?
показати весь коментар
14.04.2023 23:48 Відповісти
нэзабаром и в вас кацап)))
показати весь коментар
15.04.2023 00:07 Відповісти
Дія
показати весь коментар
14.04.2023 22:04 Відповісти
спец операція ідеть по зараніе утверждьонному плану .
показати весь коментар
14.04.2023 22:04 Відповісти
діванної "скамєйки запасных" СВО вистачило лише на рік.
кіно с півасиком закінчилось, гаспада, пожалуйтє мотать онучі !
показати весь коментар
14.04.2023 23:29 Відповісти
Крепостное право. Спираль истории. Главное, чтобы зечмони не скопировали для нас.
показати весь коментар
14.04.2023 22:06 Відповісти
Наші вже перейняли більш передовий спосіб мобілізації, як в лугандоні. Кого спіймали тому білет до Бахмуту.
показати весь коментар
14.04.2023 23:03 Відповісти
Регистрация: 13.04.2023


показати весь коментар
14.04.2023 23:24 Відповісти
Так, ІПСО під кроватью, йди далі дивись телемарафон найвеличнішого.
показати весь коментар
14.04.2023 23:27 Відповісти
кроватью
показати весь коментар
15.04.2023 00:13 Відповісти
Я російськомовним був до минулого року. І жив все життя у російськомовному оточенні. Тому мені буває важко написати фразу яку я думаю російською швидко. Звичайно ліжко, а не краватка)
показати весь коментар
15.04.2023 00:20 Відповісти
не мучай гугла-перекладач, краватка
показати весь коментар
15.04.2023 01:00 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2023 22:06 Відповісти
Майор Чернобаев )
показати весь коментар
14.04.2023 22:32 Відповісти
це супер ! тепер замість бурятів, тувинців і чукч підуть масквічі і членоградці !
показати весь коментар
14.04.2023 22:06 Відповісти
наші воєнкоми засмучені, повторити буде соромно
показати весь коментар
14.04.2023 22:06 Відповісти
у нас і так тільки гавноквартал виїздний та мажори через шлях за бабулеси.
показати весь коментар
14.04.2023 22:07 Відповісти
Та ладно. Наших бугаїв т.з «інвалідів» і «супроводжуючих інвалідів» хватає по всій Європі. Європейці скаржаться, що мужики приходять по допомогу і займають місця жінок з дітьми.
показати весь коментар
14.04.2023 22:19 Відповісти
У карлика безнадежная ситуация,крыса загнана в угол
показати весь коментар
14.04.2023 22:07 Відповісти
********* закрывается. Кто не успел убежать сам виноват
показати весь коментар
14.04.2023 22:09 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2023 22:17 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2023 22:10 Відповісти
Как вызвать приступ паники в 2023-м
показати весь коментар
14.04.2023 22:13 Відповісти
то стара заставка, нова ось така:

показати весь коментар
15.04.2023 00:00 Відповісти
Чекаємо скоро в Україні.
показати весь коментар
14.04.2023 22:14 Відповісти
це то про що маскалі мріяли і довго чекали
показати весь коментар
14.04.2023 22:15 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2023 22:15 Відповісти
Московія зачиняється. Нова залізна завіса.
показати весь коментар
14.04.2023 22:18 Відповісти
"всрався атечество, наше сваабодное." ЩАС родственнику з русни пошлю-пускай порадується. Слава Україні!
показати весь коментар
14.04.2023 22:20 Відповісти
Повістки будуть відправляти онлайн
========================
ще можна списки чмобіків просто зачитувати по зомбоящику .********* зробить це з задоволенням.
показати весь коментар
14.04.2023 22:21 Відповісти
А у кого кнопошні телефони, чи взагалі їх нема ?
показати весь коментар
14.04.2023 22:25 Відповісти
SMS
показати весь коментар
14.04.2023 22:31 Відповісти
Відправлять поштою, через сім днів буде автоматично зарахована як вручена. Мова не про телефон більше, а про акаунт на державних послугах.
показати весь коментар
14.04.2023 22:52 Відповісти
є один ніщак, але кацапи до нього не допруть:

викинути телефон та написати заяву в поліцію про кражу
показати весь коментар
14.04.2023 23:56 Відповісти
там , в їх законі, нічого не написано про кражу телехвона, відсутність інтернету, чи хвороби. Засудять та і все.
показати весь коментар
15.04.2023 00:18 Відповісти
мда, от раніше на срусі було:
«Вот так скотина! добрые люди кровопролитиев от него ждали, а он Чижика съел!»

а тепер точно посадят! та ще й підтравануть до того, як нещасного Кара-Мурзу - траванули та ще й засадили на 25 "за дискрєдітацію"

Отравление (2015)26 мая 2015 года Кара-Мурза вместе с коллегой по партии ПАРНАС пообедал в одном из ресторанов в центре Москвы, а затем, в здании МИА «https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F_%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8F Россия сегодня », встретился с двумя другими коллегамиhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%9C%D1%83%D1%80%D0%B7%D0%B0,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-dw1-48 [48] . В ходе беседы с ними Кара-Мурзе внезапно стало плохоhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%9C%D1%83%D1%80%D0%B7%D0%B0,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-dw1-48 [48] . Сначала у него ускорилось сердцебиение, затем началась рвотаhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%9C%D1%83%D1%80%D0%B7%D0%B0,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-dw1-48 [48] . Когда приехала скорая помощь, он уже практически не мог двигатьсяhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%9C%D1%83%D1%80%D0%B7%D0%B0,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-dw1-48 [48] . Врачи сначала подумали, что у него случился https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D1%84%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%82 инфаркт , но позднее поставили диагноз «острая почечная недостаточность на фоне https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5 интоксикации »
показати весь коментар
15.04.2023 01:10 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2023 22:26 Відповісти
млять, дєдушка таки став бабушкой !!!
показати весь коментар
14.04.2023 23:31 Відповісти
гадюкіни бачили все..

...дай нам свого лоба, ми поставимо клеймо
ти свободний человєк, не бiйся друже нас
але пiд своїм лiжком я тримав недоторканий запас...
показати весь коментар
14.04.2023 22:28 Відповісти
Сорок пачок Верховини
Мило, майтки і майка
Шапка, чоботи, куфайка
І з начосом калісони...
показати весь коментар
14.04.2023 23:37 Відповісти
У путіна в лічному кабінеті лежить повістка до ГААГИ! І те що він її не читав, то його проблеми!
показати весь коментар
14.04.2023 22:30 Відповісти
А де ж бажаючі
показати весь коментар
14.04.2023 22:38 Відповісти
Для нас новина так собі. Знов наберуть сотні тисяч м'яса. Яке буде стріляти по нашим найкращим воїнам((
показати весь коментар
14.04.2023 22:45 Відповісти
Може ж таки поховаються, мені здається самих завзятих «слабоумие и отвага» поклали вже..
показати весь коментар
14.04.2023 22:50 Відповісти
Треба глянути телеграмчики прикордоння з расією. Якого розміру у них там затори на виїзд. Сподіваюсь,протікають кудись.
показати весь коментар
14.04.2023 22:58 Відповісти
Так,але деяких диваних путріотів та їх рідних це трохи привиде до тями.
показати весь коментар
14.04.2023 22:58 Відповісти
Раз повестка - два повестка - а я четвертую порву..
показати весь коментар
14.04.2023 22:48 Відповісти
"Закручуй гайки" Вова тугіше ,, закручуй .. Сильніше тисни .. Не думай про ту різьбу . !
показати весь коментар
14.04.2023 22:59 Відповісти
яка там різьба?
кацапи вже всі давно із зірваною ходят
показати весь коментар
15.04.2023 01:13 Відповісти
Россиянка Ксения Кротова написала около тысячи жалоб ( доносов ) на своих соотечественников из-за войны и называет это борьбой за свое будущее. Об этом сообщает портал " Медиазона " в пятницу, 14 апреля.
В августе прошлого года https://www.interfax.ru/russia/858236 Роскомнадзор сообщил , что только за первые полгода войны россияне написали ведомству около 145 тысяч жалоб , 63,5 % из них касались «противоправной информации», в том числе «фейков» о российской армии. В эту статистику совершенно точно попала бывшая преподавательница, с начала вторжения в Украину отправившая больше 900 доносов на соотечественников - ученых, писателей, правозащитников и даже на российских военнослужащих, оказавшихся в плену ))

З поверненням у 1937 рік . кацапня .
показати весь коментар
14.04.2023 23:12 Відповісти
Такого "народу" мабуть не знала світова історія. Раби у Римі мали більше прав. Цих у всіх сферах нагинають, буквально у всіх, а вони ще більще просят. Просто жах. Просто тупе стадо.
показати весь коментар
14.04.2023 23:13 Відповісти
Кацапня завжди любила крєпостноє право. А от мені цікаво, Фьодоров свою говно,,Дію" чи не з кацапських ,,Госуслуг" злизав? Бо тоді і в нас ЗЕгниди захочуть ярмо нам на шию повісити
показати весь коментар
14.04.2023 23:24 Відповісти
поздравил кацапов с Пасхой
показати весь коментар
14.04.2023 23:27 Відповісти
ну да, Великдень на кацапії 2023:

Христос воскрес !
не факт, не факт......
лучше счастливо умереть от алкоголизма
показати весь коментар
14.04.2023 23:54 Відповісти
Рабам дохнуть.
показати весь коментар
15.04.2023 00:05 Відповісти
показати весь коментар
15.04.2023 00:23 Відповісти
Покидав смердючих російських ботів у спам -- нема що читати!

Порожня сторінка коментарів

Одні хрестики.

Як прігожинські магілкі.
показати весь коментар
15.04.2023 11:34 Відповісти