7885 відвідувачів онлайн

За спроби зв’язатися з рідними окупанти забирають людей до комендатури у Сєверодонецьку, - ОВА

сєверодонецьк

В окупованому Сєверодонецьку Луганської області загарбники забирають людей до комендатури за спроби зателефонувати.

Про це йдеться у повідомленні Луганської ОВА, інформує Цензор.НЕТ

"У деяких районах Сєверодонецька люди знайшли місця на дахах багатоповерхівок, звідки можна зателефонувати рідним. Однак про цю можливість швидко стало відомо. Відтоді військові почали уважно оглядати дахи. Кого там знаходять – забирають до комендатури", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+4
Путінпамахііі!
показати весь коментар
15.04.2023 10:54 Відповісти
+1
tam malo hto zaklykav Rashu. Prosto movu hotily
показати весь коментар
15.04.2023 12:45 Відповісти
+1
Так це Льодовий палац у Сєвєродонецьку. Та з'їзд ПР. Але там годі було знайти хоч одного Сєвєродончанина. Гастролери від міста до міста їздили на своїх автобусах. До того, чи Сєвєродонецьк то єдине місто де на фото можна побачити яника? Раджу подивитись скільки ПР отримала голосів у Києві або Львові. Той з'їзд я пам'ятаю дуже добре. І всій Україні було пох на нього. В той час як на площі перемоги навпроти льодового Сєвєродончане збиралися на свій майдан. Я там був, була моя мати, були викладачі з Універитету імені Даля, нас охороняли доблесні місцеві менти. Та за те воліють не згадувати - краще наліпити на все місто мітку "сєпари" та й годі.
показати весь коментар
15.04.2023 16:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Путінпамахііі!
показати весь коментар
15.04.2023 10:54 Відповісти
Картинка не має відношення до Сєвєродонецька. Зазвичай її виставляють великі знавці географії України для яких Сєвєродонецьк це десь у Донецькій області біля самого Донецька. Ви й гадки не маєте що коїлось у Сєвєродонецьку у 2014 та і задовго до цього, бо для вас це було десь далеко - на сході ...
показати весь коментар
15.04.2023 13:03 Відповісти
Северодонецьк гніздо сепаратизму на Бамбасі.
показати весь коментар
15.04.2023 13:14 Відповісти
Так це Льодовий палац у Сєвєродонецьку. Та з'їзд ПР. Але там годі було знайти хоч одного Сєвєродончанина. Гастролери від міста до міста їздили на своїх автобусах. До того, чи Сєвєродонецьк то єдине місто де на фото можна побачити яника? Раджу подивитись скільки ПР отримала голосів у Києві або Львові. Той з'їзд я пам'ятаю дуже добре. І всій Україні було пох на нього. В той час як на площі перемоги навпроти льодового Сєвєродончане збиралися на свій майдан. Я там був, була моя мати, були викладачі з Універитету імені Даля, нас охороняли доблесні місцеві менти. Та за те воліють не згадувати - краще наліпити на все місто мітку "сєпари" та й годі.
показати весь коментар
15.04.2023 16:27 Відповісти
tam malo hto zaklykav Rashu. Prosto movu hotily
показати весь коментар
15.04.2023 12:45 Відповісти
Типовий вишиватник. Хто чекав? Буча, Ірпінь, Київ - за твоєю недолугою логікою теж чекали, закликали, та отримали? Вже дурню має бути ясно що той "руський мир" не треба закликати щоб він вломився.
показати весь коментар
15.04.2023 13:01 Відповісти
Так, не треба закликати, щоб вломився. Але у Сєвєродонецьку - закликали. І владу сєпарську лишили після захоплення і звільнення міста.
показати весь коментар
15.04.2023 15:33 Відповісти
Багато знаєш про Сєвєродонецьк? Хто саме закликав? Спитаю по іншому чи в Сєвєродонецьку більше закликали ніж у всіх інших регіонах України? Чи єдина провина Сєвєродонецька що він опинився ближчим до ведмедя зі сходу ніж всі інші?
показати весь коментар
15.04.2023 16:19 Відповісти
Так, багато знаю. Занадто багато. І хто саме - теж знаю, і фотоархиви є. Але то треба було вирішувати на 10 років раніше, а зараз вже ті руїни нікому і не потрібні будуть.
показати весь коментар
17.04.2023 22:22 Відповісти
Родичі родичів уже давно виїхали з Сєвєродонецька. Стара баба з дочкою. Їхні чоловіки у війську.
показати весь коментар
15.04.2023 15:56 Відповісти