9585 відвідувачів онлайн
3 928 24

Росіяни планують мобілізувати колаборантів на окупованих територіях, - Центр нацспротиву

рф,ворог,армія,кацап,мобілізація,русня,орк,чмобік,мобілізований

Росіяни готуються до мобілізації працівників окупаційних адміністрацій на тимчасового захоплених територіях України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Центр національного спротиву.

Як зазначається, так звані "районні адміністрації" росіян на окупованих територіях отримали вказівку передати списки власників російських паспортів до місцевих "військкоматів".

Вказівку розіслало Міністерство оборони РФ та дало термін на її виконання до 18 квітня.

Списки треба подати в електронному форматі, а також зібрати копії документів усіх працівників окупаційних адміністрацій та передати до місцевих "військоматів".

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін підписав закон про введення електронних повісток в Росії.

Топ коментарі
+19
Додаткова утилізація майбутніх ватних виборців України.
показати весь коментар
15.04.2023 15:41 Відповісти
+13
это хорошо! после войны нам меньше роботы будет!
показати весь коментар
15.04.2023 15:47 Відповісти
+6
Ти згоден, що всі українці, які служили у радянській армії були колоборантами?
показати весь коментар
15.04.2023 15:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нічого дивного !!! кацапи у 1 та другу світову, "гражданскою вайну" так чсамо робили !!! чого лише варита прізвища котовського, щорса, ковпака, кожидуба - запроданець на запроданцю, колоборант на колоборанті !!!
показати весь коментар
15.04.2023 15:40 Відповісти
Ти згоден, що всі українці, які служили у радянській армії були колоборантами?
показати весь коментар
15.04.2023 15:55 Відповісти
судячи з Усього так !!! тому що:
1. УНР була окупованна і насильно приєдна да до совкової кацапії (срср) в 1920-22 роках, а ЗУНР як часнина сходу Польщі у вересні 1939 року.
2. більшовицька влада на пост-імперській мацковії, була не зовсім законна, вірше зовсім незаконна - влада червоних бандитів що прийшли до влади на мацковії шляхом більшовицького держперевороту 25 жовтня (7 листопада) 1917 року !!!
показати весь коментар
15.04.2023 16:07 Відповісти
1992, 22 серпня - останній Президент УНР в екзилі Микола Плав'юк передав клейноди УНР і грамоти про правонаступництво першому Президентові України Леоніду Кравчуку. - і не куди ми не дінемся від правонаступництва від УНР. Так що, юристи, готуйтеся...
показати весь коментар
15.04.2023 16:46 Відповісти
Хитрожопа ватна гнида.
показати весь коментар
15.04.2023 16:33 Відповісти
Если добровольно пошли то безусловно. А вообще лучше всего воевать с вражиной находясь в его же военных частях, саботаж и ид. Так что это индивидуально
показати весь коментар
15.04.2023 19:28 Відповісти
Додаткова утилізація майбутніх ватних виборців України.
показати весь коментар
15.04.2023 15:41 Відповісти
это хорошо! после войны нам меньше роботы будет!
показати весь коментар
15.04.2023 15:47 Відповісти
Чмоби небезкінечні, хто здох розумніший сйобнув. На контракт бажаючих мізер, призов провальний, а мясо ж надо за ***** подихати хто буде?
показати весь коментар
15.04.2023 15:50 Відповісти
Рашисты собираются играть в долгую. Любимая фраза бункерного нациста - в долгосрочной перспективе.
Украине и союзникам так же нужно готовится к тому, чтобы в долгосрочной перспективе ни русни ни рашки ни подобия рашки не осталось на карте мира.
показати весь коментар
15.04.2023 15:52 Відповісти
Так вони ж всі там здохли.
показати весь коментар
15.04.2023 15:53 Відповісти
В ответ на санкции у Кремля есть стандартный-мощный ответ западу. Уничтожить накуй половину своего населения чтобы меньше жрали из бюджета.
показати весь коментар
15.04.2023 15:56 Відповісти
після виборів в Україні у 2019 році.за яких рашисти,через свого гаманця з бородою і таких як він , привели до влади "зелених слуг" ряди котрих кишать колаборантами,зрадниками і відвертими антиукраїнськими .прорашистськими слугами. ця новина не є давно вже актуальною
показати весь коментар
15.04.2023 15:59 Відповісти
показати весь коментар
15.04.2023 15:59 Відповісти
Януковощ?
показати весь коментар
15.04.2023 17:03 Відповісти
Час обирати шубу.
показати весь коментар
15.04.2023 16:10 Відповісти
Хочуть наказати довго жити .
показати весь коментар
15.04.2023 16:10 Відповісти
Жесть звісно... Їх наразі не випускають з района або за кордони свого села чи містечка без російського паспорта, не беруть на роботу. А чим годувати дітей і себе?? А коли вони беруть паспорт, то зразу їх призивають воювати проти України. Бідні люди, я б на їх місті застрелився би в такої безвиході, а якщо діти? Треба посадити на електричного стула тих, хто розмінував Чонгар!

Якщо зараз набегуть півники і почнуть волати, так їм і треба, колоборантам, ко-ко-ко. Можете не старатись)
показати весь коментар
15.04.2023 16:15 Відповісти
За Чонгар згоден!!
показати весь коментар
15.04.2023 16:52 Відповісти
чуднєнько, так і треба - всіх гнид в утіль
показати весь коментар
15.04.2023 16:58 Відповісти
Лугандонцев уже всех выбили,ничему предатели не учатся.
показати весь коментар
15.04.2023 17:07 Відповісти
Бомбас нихто ни слышыт! Услышти бомбас! Ну чо, услышали вас, сцуки? Херсонцев и запорожцев это не касается, они через этих дЕбилов страдают.
показати весь коментар
15.04.2023 17:07 Відповісти