11496 відвідувачів онлайн
30 270 72

Війна в Україні "пріоритет" для російських військ, - Путін. ВIДЕО

Російський диктатор Володимир Путін назвав війну проти України "очевидним пріоритетом" для російської армії. Про це він заявив під час зустрічі з главою Міноборони РФ Сергієм Шойгу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ. 

Путін цинічно назвав Україну "пріоритетом" для російських військ.

"Для нас очевидно, що на сьогодні у нас є ясні пріоритети застосування збройних сил, і насамперед це стосується українського напрямку та всього, що пов'язано з захистом наших людей на Донбасі, на інших нових територіях", - сказав російський диктатор.

При цьому Путін та Шойгу також обговорили так звані "раптові перевірки" на Тихоокеанському флоті. Глава Кремля не виключив, що флот можуть використовувати у "конфліктах".

"Сили флоту в окремих його компонентах, безумовно, можуть використовуватись і в конфліктах на будь-яких напрямках. Тому прошу вас теж мати це на увазі", - заявив Путін.

Топ коментарі
+64
Здохни,падло плюгаве.
показати весь коментар
17.04.2023 11:37 Відповісти
+45
Пріоритети буде визначати Залужний.
показати весь коментар
17.04.2023 11:40 Відповісти
+40
показати весь коментар
17.04.2023 11:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Здохни,падло плюгаве.
показати весь коментар
17.04.2023 11:37 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2023 11:54 Відповісти
Рахіт й*****й !
показати весь коментар
17.04.2023 11:37 Відповісти
особенно ты обратил внимание на мимику...\тогда без вариантов...\
правда ЗСУ пофиг ощущения...
показати весь коментар
17.04.2023 11:43 Відповісти
Это ощущение называется "влажные москальские мечты".
показати весь коментар
17.04.2023 11:47 Відповісти
Чо там с шойгу,кизда с бодуна?
показати весь коментар
17.04.2023 11:38 Відповісти
Сєргєй кужагєтавіч думає в цей час,як задавити цього шниря подушкою вночі.
показати весь коментар
17.04.2023 11:41 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2023 11:47 Відповісти
кунжутгетович думает как бы в тундру здрыстнуть от ********* ***** оленей пасти , не хочет потомственный оленевод здыхать в гааге
показати весь коментар
17.04.2023 12:56 Відповісти
Батько Кужугет Сергійович Шойгу (уроджений Шойгу Сергійович Кужугет) - усе життя працював у партійно-радянських органах і вийшов на пенсію першим заступником Ради міністрів Тувинської АРСР, був редактором районної газети. Мати - зоотехнік Олександра Яківна Шойгу (Кудрявцева) (родичі Сергія Шойгу по материнській лінії уродженці України, Шойгу був хрещений у православ'я 1960 року в https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%B4%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BA%D0%B0 Стаханові Луганської області.
показати весь коментар
17.04.2023 17:50 Відповісти
і що? олєнєйо..м був є і нимже здохне.
показати весь коментар
17.04.2023 21:53 Відповісти
Они что, так редко встречаются, что это надо по ящику показывать?? Или захотели показать, что шойга ещё при делах?
показати весь коментар
17.04.2023 11:39 Відповісти
А шо робити, якщо ні Дімона, ні Вальку-стакан із запою ще не вивели..
показати весь коментар
17.04.2023 11:52 Відповісти
Лохторату надо шо нибудь показывать.
показати весь коментар
17.04.2023 12:33 Відповісти
****** недоделанная
показати весь коментар
17.04.2023 11:39 Відповісти
Як дивно ви ***** називаєте... путін..
показати весь коментар
17.04.2023 11:39 Відповісти
-Куме, а знаєш як на московії називають *****?
-Як?
-Пууутііін..
-Тьфу, повбивав би!
показати весь коментар
17.04.2023 12:26 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2023 12:47 Відповісти
стоит мужик на красной площади с плакатом ,,*****,, полицаи ********* и тянут в автозак -- мужик кричит , за что, полицаи в ответ кричат -- ТЫ ДУМАЕШ МЫ НЕ ЗНАЕМ КТО В МОСКВЕ *****
показати весь коментар
17.04.2023 12:51 Відповісти
Пріоритети буде визначати Залужний.
показати весь коментар
17.04.2023 11:40 Відповісти
ochevidnij *****
показати весь коментар
17.04.2023 11:40 Відповісти
Чорнозем потребує добрив. Свинособаки підходять
показати весь коментар
17.04.2023 11:42 Відповісти
Плєшен - фюрер , щоб ти здох зі своїми приоритетами нищити украінську націю 😡
показати весь коментар
17.04.2023 11:45 Відповісти
Приорітети гааги марять про приорітети
показати весь коментар
17.04.2023 11:45 Відповісти
Тупе висловлювання. Яка ще війна може бути пріоритетом, якщо вони на Україні кожен день по 500-1000 рашистів кладуть
показати весь коментар
17.04.2023 11:47 Відповісти
~500-1000 кацапів кожен день, це ~15000-30000 в місяць, це ~180000-360000 на рік, це десь приблизно 2 мільйони на 10 років!!!! ця ібатня може тривати десятиріччями
показати весь коментар
17.04.2023 11:52 Відповісти
Та не кажи, бо навіть на росії немає стільки дурних, щоб усім передохнути до останнього та неможливо навіть щоденно знаходити таку кількість самогубців досить довгий час. Вони не залізні та не нескінчені - вони можуть хоч десятки мільйонів мобілізувати, але це ніяк не змінить кількість смертників, бо для цього портібно щоб людина свідомо пішла на смерть. Рано чи пізно через брак бажаючих померти за ху#ла, зеків-смертників наступ захлинеться і ми оримаємо дорогоціний час зміцнити оборону, нову західну зброю та **********, щоб з новою силою продовжити м'ясорубку.
показати весь коментар
17.04.2023 12:10 Відповісти
як показує практика - невиліковних дебілів там мільйони
показати весь коментар
17.04.2023 12:59 Відповісти
Між дебілами та бажаючими померти є величеза різниця. Яким би не був дебіл, а він трясеться за свою шкуру. Якби були мільйони дебілів-самогубць, там би було мільйони пограбувань банків, мільйони масових розстрілів, мільйони суїцидів, але ми такого не спостерігаємо, тож і на полі бою вони не кидаються і не кинуться масово подихати за їх владу
показати весь коментар
17.04.2023 15:07 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2023 11:48 Відповісти
українська відповідь ,по території 3,14рації має стати теж обов'язковим пріоритетом
показати весь коментар
17.04.2023 11:49 Відповісти
Приорітет для рашки в Украіні -- вижити .
показати весь коментар
17.04.2023 11:50 Відповісти
Сдохни, мразь
показати весь коментар
17.04.2023 11:51 Відповісти
перекладаючи це українською мовою, звучить мелодійно - Русне *****...
показати весь коментар
17.04.2023 11:52 Відповісти
*уйло , твої найближчі пріоритети-''деревяний макінтош''!
показати весь коментар
17.04.2023 11:57 Відповісти
Відосік - чисто пропагандонський .
***** нав'язує своєму ЛОХторату думку що мовляв - сітуація в Украінє - пад кантролєм і всьо ідьот па плану . 😂
Попутно натякаючи США що може - подсобіть своїм хвлотом китайцям , у їх протистоянні зі Штатами - по Тайваню ..
показати весь коментар
17.04.2023 12:03 Відповісти
План "Веселый клован под колпаком" не сработал, пора ликвидировать веселое тельце? Вот это в ОПе очко наивеличнейшего лидора жим-жим совершает...
показати весь коментар
17.04.2023 12:06 Відповісти
заявили и заявил, и ***** с ним. ничего нового.
показати весь коментар
17.04.2023 12:07 Відповісти
Воронеж напрягся
показати весь коментар
17.04.2023 12:09 Відповісти
Приоритет, понятно? Чудо-богатыри уже 9 месяцев приоритетно усераются вокруг районного центра.
показати весь коментар
17.04.2023 12:09 Відповісти
10
показати весь коментар
17.04.2023 12:46 Відповісти
К чему эта "новость"?
Путлер сказал что-то новое?
Путлер сказал что-то важное?
Эта "новость" как-то приближает нашу победу?

Уверенно продолжаем распространять отвлекающий информационный мусор?
показати весь коментар
17.04.2023 12:11 Відповісти
ты просто приблизил конец *****...!
показати весь коментар
17.04.2023 12:13 Відповісти
Замітили, що у ***** морда з лівого боку перекошена? Потягло суку! І сидить він у напіванфас. Видно прокльони і сльози упали на його плешивий черепок! Ще Коряг-етовича Сер-гея треба "ощасливити" щоб мучився довго.
показати весь коментар
17.04.2023 12:14 Відповісти
"вашЫ люди" на росії. В Україні - українські люди, а точніше Українці.
показати весь коментар
17.04.2023 12:15 Відповісти
оленевод понял что у ***** анальное состояние...
показати весь коментар
17.04.2023 12:15 Відповісти
Совсем плох ********, что не может не радовать. Даже у шойгу в глазах переляк..
показати весь коментар
17.04.2023 12:17 Відповісти
Судя по тому, что плешивый параноик просит оленевода обратить внимание на флот, внезапная

проверка готовности флота закончилась очередным поносом, осталось только пугать мир

картонными танками и фанерными ракетами.

Просто смотреть на рожи этих двух дегенератов, даже не слушая, это мерзко и отвратительно.
показати весь коментар
17.04.2023 12:17 Відповісти
Щось лепече )( - ло про тихоокеанський флот?! Аж цікаво стало! Хоче Цусіму ( тільки з гіршими наслідками) повторити? Japan ще кацапський флот навіть не помітила. А як поміте, то доля )(-ла повторить спадщину Миколи другого!
показати весь коментар
17.04.2023 12:19 Відповісти
Доки не здохне ця паскуда ,злочинець,терорист ,годі надіятись на якийсь мир.
показати весь коментар
17.04.2023 12:21 Відповісти
Все що ця тварюка каже, сприймайте навпаки.
показати весь коментар
17.04.2023 12:43 Відповісти
сдохни кремлевский ***** и гори в аду вместе со своими ********** ................................................................................................................................................................
показати весь коментар
17.04.2023 12:44 Відповісти
***** -- твой преоритет химиотерапия
показати весь коментар
17.04.2023 12:47 Відповісти
.

добре видно, що ординець шойгу придушив би це тремтяче, злякане чмо...але ж...

показати весь коментар
17.04.2023 12:48 Відповісти
Этому выродку пора забыть про украинское направление и задуматься про гаагское...
показати весь коментар
17.04.2023 12:49 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2023 12:49 Відповісти
Щось кужугетка якись сумний сидить...
показати весь коментар
17.04.2023 12:55 Відповісти
і я про це...
показати весь коментар
17.04.2023 17:31 Відповісти
Изыди сатана и плямя твое с Киевской руси , и запечатают тебя там, окуда ты вылезло на болотах твоих.
показати весь коментар
17.04.2023 13:02 Відповісти
"с защитой наших людей на Донбассе"

******** 😬
показати весь коментар
17.04.2023 13:17 Відповісти
Приоритет для зеков опущеных ,обиженых,мужиков и паханов ..Лживый подонок .Ему ещё докладывают что все збс ,а оно дно верит и планы строит
показати весь коментар
17.04.2023 13:30 Відповісти
Та коли ж ти,падло,вже здохнеш?
показати весь коментар
17.04.2023 14:01 Відповісти
Це добре, отже, значить, що ху@рять їх там нормально!
показати весь коментар
17.04.2023 14:11 Відповісти
Що це?? Для чого??

Краще це: Утечка про онкологию Путина | Виталий Портников

https://www.youtube.com/watch?v=jMmMCUXkoRo
показати весь коментар
17.04.2023 15:48 Відповісти
кто первым отрежет Хйлу бошку в прямом эфире, покажет, и скажет, что он теперь главный на территориях - официально станет "президентом".
показати весь коментар
17.04.2023 16:12 Відповісти
"Пріорітєт" навіки відіб*ють вдалим контнаступом. Головне переламати хребет гадині.
показати весь коментар
17.04.2023 17:04 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2023 19:36 Відповісти
А в хла то стільчик в 2 рази менший ніж у шойгу. Оптична ілюзія щоб карлик здавався більшим
показати весь коментар
17.04.2023 22:47 Відповісти
ГНОЙ ЛУЧШЕ ЧЕМ ПУТИН !)
показати весь коментар
18.04.2023 05:06 Відповісти