6990 відвідувачів онлайн
4 940 19

ДБР повідомило про підозру офіцерові НГУ, що побив строковика в Івано-Франківську

дбр,нацгвардія,івано-франківськ

Працівники ДБР повідомили про підозру офіцеру однієї з частин Нацгвардії на Івано-Франківщині, який знущався зі строковика.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Державного бюро розслідувань, передає Цензор.НЕТ. 

"Працівники ДБР опитали свідків та потерпілого, зібрали достатньо доказів для повідомлення військовому про підозру у перевищенні службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 КК України)", - сказано у повідомленні. 

Зазначається, що офіцерові загрожує позбавлення волі на термін до 12 років. 

Також працівники ДБР ведуть розслідування ще двох випадків перевищення службових повноважень цим офіцером щодо інших військовослужбовців.

Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Нагадаємо, 18 квітня у мережі з'явилося відео, на якому офіцер НГУ б'є строковика. 

Топ коментарі
+5
А может лучше кинуть его под Бахмут рядовым? Зачем его в тюряге кормить 12 лет? А так искупит кровью, то что натворил!
показати весь коментар
20.04.2023 16:31 Відповісти
+5
покарання застосовується для того щоб іншим козлам була наука - це варте щоб його 12 років годувати
показати весь коментар
20.04.2023 16:51 Відповісти
+4
А может он это и натворил, чтобы точно не попасть на передовую в Бахмут?...
показати весь коментар
20.04.2023 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А может лучше кинуть его под Бахмут рядовым? Зачем его в тюряге кормить 12 лет? А так искупит кровью, то что натворил!
показати весь коментар
20.04.2023 16:31 Відповісти
А может он это и натворил, чтобы точно не попасть на передовую в Бахмут?...
показати весь коментар
20.04.2023 16:33 Відповісти
Маловероятно, за уклонение срок намного меньше. А тут пострадавший мог и окачуриться и было б не 12, а все 15
показати весь коментар
20.04.2023 16:35 Відповісти
Мог просто не рассчитать приложенные усилия...
показати весь коментар
20.04.2023 16:37 Відповісти
Ага, рука дрогнула.
показати весь коментар
20.04.2023 16:40 Відповісти
то плутаєте випадки..у цьому просто пару тумаків дав
показати весь коментар
20.04.2023 16:51 Відповісти
Це пара "тумаків", так?
https://www.linkpicture.com/q/FuE7BI6X0AAmjNv_1.jpg
показати весь коментар
20.04.2023 17:30 Відповісти
https://twitter.com/volodarskijo/status/1648663833181933569
показати весь коментар
20.04.2023 17:33 Відповісти
ну чому ти такий тупий?!
тут же є посилання на відео! це інший випадок!
https://censor.net/ua/news/3412867/ofitser_pobyv_strokovyka_v_ivanofrankivsku_u_natsgvardiyi_rozpochaly_slujbovu_perevirku_video
показати весь коментар
20.04.2023 18:15 Відповісти
"пару тумаків" - ви зробили брак на заводі і отримали пару тумаків від майстра, в офісі ви не туди і не за ту ціну відправили товар, пані секретарка прогавила кілька дзвінків, неправильно заадресувала листи і отримала 5ти поверховий мат і склянку недопитої нею кави в свій фейс
показати весь коментар
20.04.2023 19:57 Відповісти
покарання застосовується для того щоб іншим козлам була наука - це варте щоб його 12 років годувати
показати весь коментар
20.04.2023 16:51 Відповісти
Кинуть разом з "Підл огою"?
Пишуть, що цей офіцер є участником бойових дій.
показати весь коментар
20.04.2023 16:56 Відповісти
А мєня то за чьто? я нікого не бив мене нема за шо карати, пойняв?
показати весь коментар
20.04.2023 16:57 Відповісти
Здається, хтось говорив тут, що Україні не потрібні штрафбати?
показати весь коментар
20.04.2023 17:32 Відповісти
А що з тим мерзенним лайном що його покривало-ілі ето другоє???
показати весь коментар
20.04.2023 16:37 Відповісти
Ну так, схоже на савєцкаю армію. Шаріков дав потомство, одіваю портутєю і тупею, і тупєю.
показати весь коментар
20.04.2023 17:21 Відповісти
Охренеть..... Были еще 2 случая? Это значит надо убить или покалечить, и скандал на всю Украину чтобы начальство булки напрягло.....
Страшно подумать что надо сделать на передовой, чтобы "горе коммандирам" не сошло с рук.....
То же самое с ВЛК.... 9 лет войны, полно скандалов, а никто них я не делает.
показати весь коментар
20.04.2023 18:27 Відповісти
Опытный охвицерь, бъёт не по фейсу, а в грудную клетку, шоб месяц при глубоком вздохе болело