9946 відвідувачів онлайн
9 736 20

Ситник розповів, як депутати допомагали родичам перетинати кордон

ситник

Депутати сприяли своїм родичам, які перетинали кордон.

Про це в інтерв’ю Цензор.НЕТ розповів заступник керівника НАЗК Артем Ситник.

"Конфлікт інтересів – це початковий етап будь-якого корупційного злочину. Вчасно неврегульований конфлікт майже завжди закінчується злочином. Тому антикорупційне законодавство передбачає реагування на конфлікт інтересів і вжиття заходів щодо його врегулювання, щоб не допустити переростання у кримінальне правопорушення. Тому заяв про такі конфлікти дуже багато. У нас є окремий підрозділ, який цим займається", - зазначив він.

"До речі, щодо перетину кордону було дуже багато протоколів, у тому числі по членам парламенту, коли вони через свої звернення сприяли перетину кордону родичам", - розповів Ситник.

"Це якраз приклад, коли приватний інтерес домінує над публічним. Тоді це ситуація, яка називається вчинення дій у стані конфлікту інтересів. За це передбачена адміністративна відповідальність. Коли цей конфлікт призвів до певних наслідків, тоді вже може бути кримінальна відповідальність", - зауважив керівник НАЗК.

Детальніше читайте в інтерв’ю заступника керівника НАЗК Артема Ситника: "Я розумію, що у багатьох є надія, що якщо не буде декларування, то до їхніх необґрунтованих активів ніхто не добереться. Насправді це не так".

Топ коментарі
+24
Добре пам'ятаю, як свого часу всі ці срані бігуси, скрипіни, лєщєнкі, наєми, шабуніни, ткачі бігали один поперед одним і 24/7 поливали Пороха лайном. Мерзота їбана, **********...
показати весь коментар
21.04.2023 18:02 Відповісти
+17
Ситник!Назви хоч одного негідника якого ти посадив за 5 років?!Інертний губошльоп
показати весь коментар
21.04.2023 17:57 Відповісти
+16
Скрипін роками брехав, що Порошенко втече за кордон, хоча втік в Чехію сам скрипін. Така іронія
показати весь коментар
21.04.2023 18:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Який нах конфлікт інтересів. Це кримінал
показати весь коментар
21.04.2023 17:49 Відповісти
У скрипіна считався куаркод і він відправився на війну окольними шляхами. Через європу
показати весь коментар
21.04.2023 17:51 Відповісти
Скрипін поїхав в Чехію, помахав всім ручкою, а в спадок залишив нам вічне панування зєлєнского і вічний воєнний стан.
показати весь коментар
21.04.2023 17:52 Відповісти
Добре пам'ятаю, як свого часу всі ці срані бігуси, скрипіни, лєщєнкі, наєми, шабуніни, ткачі бігали один поперед одним і 24/7 поливали Пороха лайном. Мерзота їбана, **********...
показати весь коментар
21.04.2023 18:02 Відповісти
Скрипін роками брехав, що Порошенко втече за кордон, хоча втік в Чехію сам скрипін. Така іронія
показати весь коментар
21.04.2023 18:10 Відповісти
І Бутусов І Рахманін і Гондон і багато других які як виявилось недалекоглядні журналісти і політики
показати весь коментар
21.04.2023 18:27 Відповісти
засікаю час, скільки провисить цей комент.
ЗІ: на Рахманіна - наїзд не по темі.
показати весь коментар
21.04.2023 18:37 Відповісти
Ситник!Назви хоч одного негідника якого ти посадив за 5 років?!Інертний губошльоп
показати весь коментар
21.04.2023 17:57 Відповісти
Ситник не суддя,як він може посадити?...Але пам'ятаю від 5 млн.$ хабарі відмовився від злочевського і ще декілька суттєвих справ передав в суд...Треба бути об'єктивним.
показати весь коментар
21.04.2023 19:21 Відповісти
А буче и Ирпень приказали сидеть дома
показати весь коментар
21.04.2023 17:58 Відповісти
Сидів збирав досьє а тепер починає вивалювати -- а де провадження .
показати весь коментар
21.04.2023 18:02 Відповісти
А в Ситника родичі де?
показати весь коментар
21.04.2023 18:12 Відповісти
Теоретик йо...баний. Де реальні кримін.справи з вироками судів та відбуття покарання з реальним термінами?!!
Знову бла-блалогія...
показати весь коментар
21.04.2023 18:19 Відповісти
список
показати весь коментар
21.04.2023 18:26 Відповісти
А ха ха Пардон , але нас знову усіх *******
показати весь коментар
21.04.2023 18:26 Відповісти
Кожен українець щирий поки не влаштується на прибуткову посаду.
показати весь коментар
21.04.2023 18:33 Відповісти
поэтому "надолго" оставлять нельзя. год - максимум, с проверками. ну или\и количество уменьшить.
показати весь коментар
21.04.2023 18:53 Відповісти
Цензор,а чому зоголовок статті звучить не ось так наприклад :"Ситник розповів, як депутати допомагали УХИЛЯНТАМ перетинати кордон " ?Ви ж так ********** це слово.
показати весь коментар
21.04.2023 18:38 Відповісти
Ні. Не може бути.
показати весь коментар
21.04.2023 18:45 Відповісти
имена, Сытник! Имена! иначе это просто ******.
показати весь коментар
21.04.2023 20:08 Відповісти