6586 відвідувачів онлайн
5 495 39

"Безсмертний полк" скасували, бо Росія боїться показати масштаб втрат, - британська розвідка

полк

Влада Росії скасувала акцію "Безсмертний полк", щоби не показувати масштаб своїх втрат у війні з Україною.

Такого висновку дійшла розвідка Великої Британії, повідомляє Цензор.НЕТ.

Там наголосили, що Росія намагається переконати своїх громадян: вторгнення в Україну є аналогом радянського досвіду в Другій світовій війні.

18 квітня 2023 року російські державні ЗМІ оголосили про скасування цьогорічної акції "Безсмертний полк" нібито з міркувань "безпеки", нагадає британська розвідка.

"Насправді влада, швидше за все, була стурбована тим, що учасники ходи підкреслили б масштаб нещодавніх російських втрат", - вважають у британському Міноборони.

Це сталося після того, як ватажок "вагнерівців" Євгеній Пригожин публічно поставив під сумнів, чи є в Україні "нацисти", що суперечить російському виправданню війни.

"Влада продовжує спроби об'єднати російську громадськість навколо поляризаційних міфів про 1940-ві роки", - констатує британська розвідка.

На додаток 12 квітня 2023 року державне інформаційне агентство "РИА Новости" повідомило про нібито "унікальні" документи з архівів ФСБ, які свідчать про причетність нацистів до вбивства 22 тисяч польських громадян під час Катинського розстрілу 1940 року.

Насправді, відповідальність за це несе попередник ФСБ - НКВС. У 2010 році Державна Дума Росії офіційно засудила Йосипа Сталіна за наказ про вбивства, йдеться у британському зведенні.

Топ коментарі
+30
..
показати весь коментар
22.04.2023 12:55 Відповісти
+13
..Дідиваєвалє.
показати весь коментар
22.04.2023 12:54 Відповісти
+13
..
показати весь коментар
22.04.2023 13:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Станет ясно, что никакие бабы даже под водку никогда столько не нарожают.
показати весь коментар
22.04.2023 12:47 Відповісти
Стало зрозумілим, що безсмертний полк став дуже і дуже смертним.
показати весь коментар
22.04.2023 14:23 Відповісти
...і вже не полком, а групою армій.
показати весь коментар
22.04.2023 22:23 Відповісти
Тут давно вже не полк,незабаром 4 армії буде.....
показати весь коментар
22.04.2023 16:02 Відповісти
Мусорные контейнеры всех не вместят. Не на пустырь же дедов и внуков на палке выбрасывать. Потому и отменили.
показати весь коментар
22.04.2023 12:47 Відповісти
У кацапів просто не вистачає дерева для дідов на палках. Все в Китай вивезли )
показати весь коментар
22.04.2023 12:50 Відповісти
дідів вже не буде - на палках нестимуть тільки портрети внуків - тому й відмінили
показати весь коментар
22.04.2023 13:19 Відповісти
Нехай по 5 штук на одну нанизують.
показати весь коментар
22.04.2023 14:50 Відповісти
..Дідиваєвалє.
показати весь коментар
22.04.2023 12:54 Відповісти
діди закінчились .. а відкопати старих-нових нема кому-касаби подохли
показати весь коментар
22.04.2023 12:54 Відповісти
натурліх Безсмертний пук
показати весь коментар
22.04.2023 13:05 Відповісти
..
показати весь коментар
22.04.2023 12:55 Відповісти
Шрек був "зеленим" , а не тупим!)))
показати весь коментар
22.04.2023 13:04 Відповісти
В наших реаліях хіба це не те ж саме?

З.І. я про зелених та тупих!
показати весь коментар
22.04.2023 13:12 Відповісти
Очікував подібного відгуку... ммм, в чомусь згоден....
показати весь коментар
22.04.2023 13:27 Відповісти

Я казав би, що Шрек був позитивним персонажем.
показати весь коментар
22.04.2023 22:21 Відповісти
Путлеровская недострана опозорила великую победу наших дедов и отцов, отныне весь мир

будет знать, что самый страшный и циничный фашизм был и есть только в расее, а слово

русский будет означать фашист.
показати весь коментар
22.04.2023 13:00 Відповісти
Ніт! Української він не знає. Він навіть не знає, що таке «ніт»
показати весь коментар
22.04.2023 14:59 Відповісти
Слово руzzкій буде означати - рашист !
показати весь коментар
22.04.2023 15:01 Відповісти
Стидаюся спитати: а що тре' було зробити ******* разом з компашкою, щоб "нє апазоріть вялікуйу пабєду аццофф і дєдафф"?
показати весь коментар
22.04.2023 22:09 Відповісти
Це сталося після того, як ватажок "вагнерівців" Євгеній Пригожин публічно поставив під сумнів, чи є в Україні "нацисти", що суперечить російському виправданню війни

Интересные посылы. Неужто петуха повенчают на царство и дадут дырявую миску сесть в Кремле ?
показати весь коментар
22.04.2023 13:01 Відповісти
..
показати весь коментар
22.04.2023 13:01 Відповісти
А что, диды на палках тоже полегли под Бахмутом?
показати весь коментар
22.04.2023 13:02 Відповісти
Палки ушли на фронт... Скоро только с ними и воевать будут
показати весь коментар
22.04.2023 13:27 Відповісти
12 квітня "знайшли" нові відомості про Катинь. Медінський скоро скаже що царь петрушка зовсім не вбивав свого сина. Докажите. Нет? Ви все врете.
показати весь коментар
22.04.2023 13:08 Відповісти
"Гєроічєскіх дєдов" стало явно менше,ніж русноти,яка зараз вже удобрює українські чорноземи.
показати весь коментар
22.04.2023 13:21 Відповісти
А діди РОА на палках?
показати весь коментар
22.04.2023 13:26 Відповісти
Єто другоє.
показати весь коментар
22.04.2023 14:26 Відповісти
Нєфсьотакадназначна .
Маю підозру, що у певних тусовках на болотах і така зкріпа практикувалась.
показати весь коментар
22.04.2023 22:18 Відповісти
А здря. Мені подобалось дивитись на цих придурків.
Як же тепер без дідів на палках
показати весь коментар
22.04.2023 13:30 Відповісти

Не журіться. Дурного глузду тим дикунам вистачить, щоб вигадати нову зкріпну розвагу. Та таку, що ділдинапалках денервово смалитимуть за рогом.
показати весь коментар
22.04.2023 22:15 Відповісти
показати весь коментар
22.04.2023 13:47 Відповісти
оце тобі маєш! а як жиж вони обійдуться без ділдов своїх на палках?! якщо на їхную дівйатайумайу непоносив свого ділда на палкє то увесь рік незадасться
показати весь коментар
22.04.2023 14:34 Відповісти
То що, пабєдабєсіє - всьо?! Уже ділди нє вайевалі?
...І на що тепер одічалиє будуть рукоблудити?
показати весь коментар
22.04.2023 22:11 Відповісти
Так они и парад отменять что бы скрыть потери техники. Это херовно, простая русня должна знать что вместо потройки больниц и школ, их деньги валяются на украинской земле в виде металлолома.
показати весь коментар
23.04.2023 00:36 Відповісти
Навіть огидно згадувати, як ще кілька років тому наша вата клята теж виходила з колорадками та палками на дєвятумаю . Одна божевільна Бережна скільки галасу здіймала та чекала на руzzкім мір. Цікаво, де зараз ця стара шкапа? У Києві чи вже у Франції ? Місцева ватницяЦензора, яка теж голосила за дідоф на палках вже там.
показати весь коментар
23.04.2023 09:37 Відповісти
НЄСМЄРТНУ ПОПКУ ВІДМІНИЛИ - ЯВНИЙ СИМПТОМ ОДУЖАННЯ РОСІЇ. ЩОПРАВДА, ОДУЖАННЯ ЗАВЖДИ ДОДАЄ ЕНЕРГІЇ...