9963 відвідувача онлайн
10 674 47

Резніков про результати "Рамштайну-11": Росія наближається до Нюрнберга II

резніков,рамштайн

Зустріч Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" не лише допомагає постачанням для ЗСУ, а й наближає до притягнення агресора до відповідальності.

Про це повідомив у твіттері міністр оборони України Олексій Резніков, інформує Цензор.НЕТ.

"Результати Рамштайну-11: Росія наближається до Нюрнберга II. Кожна зустріч у такому форматі не лише дає більше корисних "подарунків" для української армії, а й спрямована на притягнення злочинців до відповідальності", - зазначив Резніков.

Топ коментарі
+26
щоб він сидів триста років, поки той міліон не відробе своїми власними ручками.
показати весь коментар
22.04.2023 15:14 Відповісти
+25
А ти. До 1 млн за вкрадені яйця
показати весь коментар
22.04.2023 15:12 Відповісти
+24
при зебидлі кожен мародер може бути міністром.
показати весь коментар
22.04.2023 15:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ти. До 1 млн за вкрадені яйця
показати весь коментар
22.04.2023 15:12 Відповісти
щоб він сидів триста років, поки той міліон не відробе своїми власними ручками.
показати весь коментар
22.04.2023 15:14 Відповісти
Ресникоф - юдей. Блазень та Сифоха - євреї.

Шостий президент привів у Раду юдейський «95 кагал», а у цих хлопців нагромаджен великий досвід, як утримати владу, «стригти» гоїв та допомагати родичам в Ізраїлі.

А в Україні Законом ізраїльтян заборонено критикувати. Це вважається антисемітизмом і реально можна стати насельником буцегарні на п'ять років. Якщо Ви напишете коментар з критикою нинішньої київської еврейськой влади, яка продала 2700 вагонів зерна з Держрезерву, медичні маски під час пандемії, слила Кремлю секретну операцію «Вагнергейт», дала команду розмінувати Перекопський перешийок, дамбу та всі мости, які ведуть до Херсона, що дало змогу загарбникам провести фейковий Рехферендум і оголосити «ХНР», захопити без пострілів Каховську ГЕС і пустити безкоштовно воду в Північно-Кримський канал, то на вас обрушиться гвалт «95 кагала» і вам негайно пред'являть звинувачення в антисемітизмі. При цьому Петра Порошенко, Китай і навіть Америку критикувати можна і Вас не звинуватять в антікітаізме і антиамериканізме. Джерело: https://www.golosameriki.com/a/ukrainian-parliament-anti-semitism/6242278.html?fbclid=IwAR2NH79YgiiD21w1nwpq7F8IuSdu2zOCqSe6vX_PDpzIz7jbFlmSfM-FOqU

показати весь коментар
22.04.2023 19:46 Відповісти
Яйця міноборони.
https://www.youtube.com/watch?v=V03mNK3DI0g
показати весь коментар
22.04.2023 15:15 Відповісти
мародера нах
показати весь коментар
22.04.2023 15:15 Відповісти
при зебидлі кожен мародер може бути міністром.
показати весь коментар
22.04.2023 15:18 Відповісти
Воно так і є !
показати весь коментар
22.04.2023 16:44 Відповісти
...і кожен міністр мародером.
показати весь коментар
22.04.2023 22:36 Відповісти
Длбйб. Что на прошлом, что на этом Обосрамштайне почти ничего не дали. Даже в СМИ это мероприятие прошло незамеченным, потому что объявлять нечего.
показати весь коментар
22.04.2023 15:25 Відповісти
попри такого міністра я сподіваюсь, що все нам дають! просто менше про це стали говорити відкрито! ну то й добре
показати весь коментар
22.04.2023 16:31 Відповісти
Формат Рамштайн становится все менее публичным и все более прикладным, в военном смысле этого слова.
https://defence-line.org/2023/04/fon-dlya-ramshtajn-11-chast-4/
показати весь коментар
22.04.2023 17:31 Відповісти
Пока у мразей есть яо,то не будет ни Нюрнберга 2,ни 3,ни 4 и даже ни 5. Все эти байки для лохов.
Р.S. Пипл схавает
показати весь коментар
22.04.2023 15:27 Відповісти
Добавлю. Не будет ни НАТО, ни ЕС. Этих мразей на Луну не переселят и Маск на Марс не отправит. Без лоха и жизнь плоха.
показати весь коментар
22.04.2023 15:46 Відповісти
Чуть иначе. Пока у нас не будет своего Яо, а дальше по тексту. Именно в эти времена у нас есть абсолютное моральное право его восстановить. Задача конечно сложная. Но та оперетка с лендлизами, рамштайнами и всему тому что уже год нам заряжают, мы к зиме выдохнется окончательно. Что кацапы--- уже просчитали. Да оно и не сложно. Пора решать всем нам.
показати весь коментар
23.04.2023 01:02 Відповісти
А Нюрнберг для українських мародерів во власті буде чи буде коліївщина

HolodnoЯrskiy

@HRskiy

"Поза штатом" Подзвонили з КАДРІВ частини, офіційно обрадували, що вивели мене ЗА ШТАТ. Це означає, що військовослужбовець не займає в армії ніяку посаду і отримує зарплату як строковик щось там приблизно в районі 700 гривень в місяць. Але при цьому згідно законодавчому маразму,який виник у військовий час, для вас немає підстав для демобілізації. Тобто, в армії ви залишаєтесь і типу маєте виконувати там якісь обов'язки просто без зарплати (незрозуміло які, бо посади у вас немає). Виведені поза штат у військовий час - це такі привиди в армії, яких ніби-то і немає, але в той самий момент вони залишаються рабами і мають якось служити далі. Найсмішніше те, що я навіть ще ВЛК не пройшов. Тобто мене вивели за штат чисто за те, що я ДОВГО ЛІКУВАВСЯ. Тому тепер нарешті можете вітать. Я ПОЗА ШТАТОМ, без зарплати і без ні..уя.
Служу українському народу! Окрім виведення за штат є ще така "смішна" штука, як "тимчасова непридатність до військової служби з переглядом через 6/12 місяців". Це в армії придумали такий хитрий статус між "обмеженою придатністю" і списанням. Тебе визнають "тимчасово непридатним"
показати весь коментар
22.04.2023 15:39 Відповісти
Так - є така проблема.

Навіть петицію зробили, щоби якось врегулювали її, але "Мудрий нарід" її не підтримав, і час на збір підписів вже сплив.
показати весь коментар
22.04.2023 16:13 Відповісти
закон лежить в ВР вже готовий на розгляд та прийняття нашим народним депутатам або просто тим дупам ніколи його прийняти то в них канікули то вони не працюють то канікули
Но собі за навантаження на работі не забувають премії виписувати та ще немалі а то що воїни без грошей сидять то ім пох навіщо той гнійник нам потрібен якщо вони нічого не вирішують тільки країну фінансово обирають просте запитання но дуже болюче вже набридло цих дармоїдів тримати на шиї країни
показати весь коментар
22.04.2023 16:32 Відповісти
Закінчення війни це також трибунал для рєзнікова
показати весь коментар
22.04.2023 16:41 Відповісти
Справа не в тому, справа в тому, що зелохторат підтримує рєзнікова, для опромінених телемарафоном рєзніков найкращий міністр оборони. На наявні факти мародерства, зебіли мені кажуть, що це телеканали Порошенко мені мозги промили. Це тупік. Це трагедія. З таким охлосом в України немає майбутнього
показати весь коментар
22.04.2023 17:12 Відповісти
А їм (опроміненим) пофіг те мародерство Рєзнікова. Головне - гучні заяви і чим дурніші, тим краще. А в цьому Рєзніков прпосто профі.
показати весь коментар
22.04.2023 22:42 Відповісти
якщо щось дали то треба сказати що бо виглядає так що не дали то випустили резнікова подзявкотіти від радощів що не дали.
показати весь коментар
22.04.2023 16:42 Відповісти
Пошёл новый корм для пипла. На три месяца хватит,а там новый придумают.
показати весь коментар
22.04.2023 16:59 Відповісти
Що, замість літаків дали прокурорів?
показати весь коментар
22.04.2023 17:02 Відповісти
Ні не дали пока … , ти знаєш когось хто може домовитися , щоб дали?чому ця людина не працює тоді? … для неї важливі свої амбіції … більше чим Україна?..
показати весь коментар
23.04.2023 00:40 Відповісти
Притягнення агресора до відповідальності справа потрібна, але потрібно не забути притягти до відповідальності «голубів миру», які не бачили загрози широкомасштабного вторгнення,та казнокрадів типу рєзнікових!
показати весь коментар
22.04.2023 19:45 Відповісти
я уЄю
Штрих пристроївся. ЯЯ по 17, еПл по 52, джУлька молода.
Але він тупий, не розуміє одного. Всерівно пристрелять як ******
показати весь коментар
22.04.2023 20:41 Відповісти
Різникофф, це для тебе ''небо в клітинку'' наближається!
показати весь коментар
22.04.2023 21:31 Відповісти
Це як при срср - кожен п'ятирічній з'їізд партії - це крок до комунізьму.
показати весь коментар
23.04.2023 00:00 Відповісти
Для чого пускати пенку? …Вже здобули перемогу? Сказав все правильно, хтось більше зробив чим він , більш чесний …., той може кинути в нього камінь….Про щось домовитися , щоб щось дали треба дуже попотіти ….тим більше Україні …,тому кожному, що щось зробив ,… щось достав ,.. чи сам зробив для незалежності України!!!! Від мене велике Дякою! Всім включаючи Резнікова , так продовжувати….ворогів досталь, російських шпіонів досталь…, проросійських людей досталь….. ні одна церква в Київі Мп не перейшла до УП….о це реальні російські любителі за них прийшла Московія в Українські території
показати весь коментар
23.04.2023 00:33 Відповісти
Те що такі карти *** на руках …в України.. винуваті не американці , а самі українці …, але Бог дав шанс .., шанс стати Україною …,камені е в кого кидати …
показати весь коментар
23.04.2023 00:51 Відповісти
ми колись почуемо чому яйця по 17, коли на ринку по 8-10 і яблука по 51 коли в магазині - 17-25 і хто гризе різницю?
чи нам знову зелені сцять в очі і не на часі?
показати весь коментар
23.04.2023 05:29 Відповісти
стадіон так стадіон!
показати весь коментар
23.04.2023 05:30 Відповісти
от за шо я всіх закликуняріїв "на підпішиться під мене", включно Цензора,
поважаю, за що до них не достучишся...
ти спочаятку зафейбучься, затвіттерся, загуглийся я вже потім з туда можливо і дошкребешся...
Лапін - таке ж саме...
"підпішиться під мене"...
показати весь коментар
23.04.2023 06:02 Відповісти
ніколи не питайтеся з людей які народилися і виросли в Україні зробити не українців - вони вас в гімно замісять!
показати весь коментар
23.04.2023 07:08 Відповісти
Ох скільки ботів яєчних повилазило... Я так розумію, що ви там зараз вже 4 роки без зарплатні, після "мародера геть"? Зе-пошесть зробила собі телемарафон, а ви хєр цмокчете? І хтось з-за порєбріка вас таки купив, аби на рамштайн/МО тощо накидувати, мразоти?
показати весь коментар
23.04.2023 07:22 Відповісти
Трепло!