5050 відвідувачів онлайн
8 873 76

Маляр про ситуацію на Херсонщині: Довіряйте офіційним джерелам інформації

маляр

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр закликала довіряти офіційним джерелам інформації щодо перебігу бойових дій.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Маляр.

"Вірте тільки офіційним джерелам інформації щодо перебігу бойових дій", - зазначила вона, коментуючи заяви про те, що українські сили нібито зайняли позиції на лівому березі Херсонщини.

Приміром, вона нагадала, що зараз мережею шириться інформація, що нібито "ЗСУ зайшли на лівий берег Дніпра Херсонщини: перебувають за 7 кілометрів від адмінцентру". У цьому контексті Маляр також процитувала речницю ОК "Південь" Наталію Гуменюк, яка заявила: "Я хочу, щоб всі зрозуміли, що дуже складна робота триває, коли треба пересікти таку перешкоду як Дніпро. Коли лінія фронту проходить такою широкою потужною річкою. Тому умови військової операції вимагають інформаційної тиші до тих пір, коли не буде безпечно для наших військових. Тому тут треба набратися терпіння".

Топ коментарі
+34
Згоден на всі 100, одне тільки питання кого вважати офіційним джерелом інформації: Вас пані Маляр, Зеленського, Подоляка, Єрмака, Арестовича, чи споглядати на колір носків Данілова? Добре хоч Тимошенко випав "з обойми", вже стало трохи легше.
показати весь коментар
23.04.2023 11:45 Відповісти
+20
А офіційні джерела інформації - це "побєдоносний" бєнямарафон?
показати весь коментар
23.04.2023 11:46 Відповісти
+18
Звичайно ж. Тільки ЗЕмарафон каже правду, а різні прямі, еспресо та 5 канал брешуть на Вєлічайшого бубачку. Тому він їх і відімкнув.
показати весь коментар
23.04.2023 11:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
це дебілову ігнату і яйцекраду?? я не станіславский.. но все одно--невірю
показати весь коментар
23.04.2023 11:45 Відповісти
Заступниця міністра оборони Ганна Маляр ....((
людина з наочними ознаками психічного захворювання ((
товариство ! Ви розумієте рівень проблемності у МінОбороні ????
ця... та й ще яйцеПо17 , та Халімон....
показати весь коментар
23.04.2023 12:41 Відповісти
Пане Кай-ви лікар психіатр? Дуже сміливий діагноз,і таке патріотичне вболівання за все Міністерство Оборони.Чи ви ,коли писали, дивилися в дзеркало?Сніжна Королева щось таки вам відморозила...
показати весь коментар
23.04.2023 13:09 Відповісти
В твоїй палаті скільки таких лежить?
показати весь коментар
23.04.2023 15:52 Відповісти
та яке там психічне захворювання, на морді ліца цієї пані окрім холуйства, пристосуванства і нікчемства ніколи нічого іншого не спостерігалось.
при цій владі на подібних посадах саме такий непотріб в тренді.
показати весь коментар
23.04.2023 19:59 Відповісти
Згоден на всі 100, одне тільки питання кого вважати офіційним джерелом інформації: Вас пані Маляр, Зеленського, Подоляка, Єрмака, Арестовича, чи споглядати на колір носків Данілова? Добре хоч Тимошенко випав "з обойми", вже стало трохи легше.
показати весь коментар
23.04.2023 11:45 Відповісти
люсьен теж випав з ефіру тепер тяжко сплю вночі без бла бла бла
показати весь коментар
23.04.2023 12:06 Відповісти
Не лякайте так, перевірив все так же віщає в youtube, я вже перелякався, що загинув під час бойового виходу в піцерію Рима, а ні, живий. То його мабуть просто з зомбімарафону виключили, думати потрібно було перед тим як казати про свою майбутню участь в президентських виборах. САМ, такого не любить. Пса Патрона прибрали, бо рейтинг у нього підозріло виріс, що вже казати про Люсю.
показати весь коментар
23.04.2023 12:12 Відповісти
..от цікаво..якби вечірні відосики робив би ще й пес Патрон? Ну на 1+1 !!! Як би там з рейтингом було б?
показати весь коментар
23.04.2023 15:38 Відповісти
не знаю кого там заспокоює Люська А, мене бісить.
показати весь коментар
23.04.2023 12:35 Відповісти
Як це випав? Триндить у Фейгіна, як і завжди. Якщо потрібне снодійне - можна скористатися.
показати весь коментар
23.04.2023 12:37 Відповісти
якщо потрібно блювотне!
показати весь коментар
23.04.2023 18:50 Відповісти
... так вилізли ще кращі.... Чого вартий льотчик-інструктор Світан.... **спеціаліст** від керування державою і стратегічними планами ЗСУ..до проблем транзиту збіжжя через Польщу. Двадцять років тому звільнений з ЗСУ у званні майора... ставший полковником .. ( а ля арестович). встигший попрацювати радником у Тарути ( що військовий пілот міг НАРАДИТИ голові Держадміністрації).. побувати кандидатом у Народні Депутати... навіть у полоні у сепарів.... А таких спеців пруд пруди. Щось не чутно на представників офіційних Генштабу... Оперативного відділу... навіть спікери військових бригад малослівні..... А як не включиш щось....тут як тут Світан.. Жданов... і купа *спеців* які вибухи чули тільки у кіно..а військову техніку бачили максимум на парадах... Але КОММЕНТУЮТЬ,,,, наступають... рекомендують.. ))))
показати весь коментар
23.04.2023 15:32 Відповісти
Шкарпетки, "носкі" українською шкарпетки. Палишся, фсбешник...
показати весь коментар
23.04.2023 12:44 Відповісти
От же пекельні борошна мені на голову! Так тупо спалився. Піду сала з'їм, з кожним кусочком все більше вдається видавати себе за українця, головне не перебрати, бо тоді можна і Кремль в жовто-блакитний пофарбувати.
показати весь коментар
23.04.2023 13:01 Відповісти
Пане Гнатенко-а про сало вам хто наплів?Скотобєєва,чи соловей випорожнився?Хоч їж сало,хоч пий самогонку-саму сутність не поміняєш...-українця в тобі не появиться,навіть в носках.
показати весь коментар
23.04.2023 13:16 Відповісти
Ну з Франції воно видніше, українець я чи ні.
P.S. До речі - правильно "з'явиться" - появиться це русизм. Щось з тебе українець такий же як і француз ....
показати весь коментар
23.04.2023 13:28 Відповісти
Шматочком, "кусочєк" українською шматочок. Знов спалився, ісбешнику...
показати весь коментар
23.04.2023 13:30 Відповісти
Ну шоб ти понімала, купив кусочок сальця в нас на базарі, заодно, поки купляв кульок сахаря, кстаті і на носки дивився, но дорогі дуже.
Тут зашифровано не тільки моє громадянство, а і область і навіть місто, з якого я походжу. Так не зуміє жоден ФСБшник, гарантую на 100%, це навіть краще за полуницю та паляницю. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B8%D1%84%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%85%D0%BE Мова навахо.
показати весь коментар
23.04.2023 17:28 Відповісти
так то може бути і Хмельницький і ЧЕркаси)))) чи помиляюсь?
мова навахо в нас вже є! закарпатська, франківська обл))) та й у львівській можна пошукати))
показати весь коментар
23.04.2023 18:52 Відповісти
Пан, бачу не лінгвіст, невірно.
показати весь коментар
23.04.2023 19:06 Відповісти
Ги ! Полтавщина .
показати весь коментар
23.04.2023 23:21 Відповісти
стопці́ 😁

Щоб не москвинською (носки), не польською (шкарпетки), а українською.
показати весь коментар
23.04.2023 13:32 Відповісти
Ногавиці.
показати весь коментар
23.04.2023 15:39 Відповісти
Ногавиці це штани.
показати весь коментар
23.04.2023 15:48 Відповісти
Ногавиці як куля.
показати весь коментар
23.04.2023 15:55 Відповісти
в певній місцевості Закарпаття кажуть - штрімфлі! а ще - капці чув)))
показати весь коментар
23.04.2023 18:54 Відповісти
А офіційні джерела інформації - це "побєдоносний" бєнямарафон?
показати весь коментар
23.04.2023 11:46 Відповісти
Звичайно ж. Тільки ЗЕмарафон каже правду, а різні прямі, еспресо та 5 канал брешуть на Вєлічайшого бубачку. Тому він їх і відімкнув.
показати весь коментар
23.04.2023 11:53 Відповісти
А Єрмак - офіційне джерело? 🤔
показати весь коментар
23.04.2023 11:50 Відповісти
Дуже хочеться зрозумiти : тутешнi коментатори це один дебiл чи вас багато???
показати весь коментар
23.04.2023 11:53 Відповісти
багато, багато. Не менше 73%...
показати весь коментар
23.04.2023 12:09 Відповісти
А Ви не тутешній?
показати весь коментар
23.04.2023 12:11 Відповісти
зачьотне питання ))
показати весь коментар
23.04.2023 12:42 Відповісти
Їх тут максимум два десятки і під різними ніками між собою переписуються.
показати весь коментар
23.04.2023 12:45 Відповісти
Ганька це ти? Кидай те МО і займись тим що ти справді вмієш, повертайся на "Стосується кожного", бо там малороські ведучі не можуть без тебе розібратись кого в сім'ї двух трансгендерів ,дитині назвати матір'ю . Не звертай уваги на те що яйцекрад тебе прилаштував до себе ,бо маладая жена за падругу папрасіла. Це життя вона зрозуміє.
показати весь коментар
23.04.2023 13:13 Відповісти
Дело говорит. Сейчас столько самоучек- информаторов, сами толком не знают и других вводят и заблуждение.
показати весь коментар
23.04.2023 11:56 Відповісти
показати весь коментар
23.04.2023 12:30 Відповісти
Как вы мне дороги...Это ж баба Юля, которая народ вводит в заблуждение, а сама на подтанцовке у власти.
показати весь коментар
23.04.2023 12:38 Відповісти
Ну тобі з-за бугра видніше.
показати весь коментар
23.04.2023 13:20 Відповісти
"офіційні джерела інформації" - це що? і гідє?...
показати весь коментар
23.04.2023 12:07 Відповісти
Мы готовы ждать сколько это нужно будет, лишь бы только вы закрыли свои рты и не болтали

всякую чушь, от которой становится стыдно за державу.

Мы верим только в силу нашей украинской армии и в её героических воинов !!
показати весь коментар
23.04.2023 12:11 Відповісти
Гуменюк не вірите, бо вона капітан першого рангу, тобто не з армії, а з флоту?
показати весь коментар
23.04.2023 12:47 Відповісти
Що ти мелиш зеблювота? Всі знають , що вона екпертка з програми для трансгендерів на телеканалі Інтер "Стосується кожного". А на роботу в МО її прилаштувала падруга - маладая жена яйцекрада.
показати весь коментар
23.04.2023 13:17 Відповісти
Гуменюк, це не Маляр. Це Маляр по каналах бігала.
показати весь коментар
23.04.2023 15:46 Відповісти
.. Гуменюк Наталя Костянтинівна все життя прослужила у Прикордонній морській охороні. Дійсно має звання капітана першого рангу..та з початком війни очолила пресслужбу Південного району бойових дій ... Нащо таку маячню постити?
показати весь коментар
23.04.2023 15:56 Відповісти
ну, і яка різниця між гуменюк і маляр???
показати весь коментар
23.04.2023 18:56 Відповісти
Робота Гуменюк.... пресс-офіцер Південного ОК ! Маляр....цівільний Заступник цівільного МІністра Оборони! Єдине у них одне --- ВОНИ ЖІНКИ!!!
показати весь коментар
23.04.2023 19:02 Відповісти
Тільки в новині і слова нема про Гуменюк.
показати весь коментар
25.04.2023 14:26 Відповісти
..тобто мені треба було відповіти стосовно Маляр... а про Гуменюк не відповідати? Яке **розумне** зауваження!!)))
показати весь коментар
25.04.2023 15:07 Відповісти
Намарафонились
показати весь коментар
23.04.2023 12:13 Відповісти
Вы же сами превратили подачу информации в парад клоунов, которые постоянно несут нескончаемый поток противоречивого писдежа.
показати весь коментар
23.04.2023 12:15 Відповісти
Інфа про плацдарм взагалі вперше з'явилася від ворога. Тому ніякої таємниці для нього не має.
показати весь коментар
23.04.2023 12:28 Відповісти
А офіційні джерела - це ті, які вже язиком Крим відвоювали і війну осінню 22 року закінчили?
показати весь коментар
23.04.2023 12:42 Відповісти
Це ті офіційні джерела, що нас на шашлики запрошували. З усіх каналів 3,14зделі, що нападу не буде. Хтось і повірив офіційним джерелам...
показати весь коментар
23.04.2023 15:51 Відповісти
Тому ми і довіряємо офіційним джерелам, а не баригам, які продають ЗСУ яйця по 17 грн, картоплю по 22 грн. і облука по 52 грнивні. І не сорромно ще лізти в лєнту новин? Але таким як маляр, резніков, дубінський, абдристович, коля котлєта ніколи не буде соромно.
показати весь коментар
23.04.2023 12:43 Відповісти
Пане Толюня,а котрим боком ти до Маляр приплів і Колю-котлєту,і Дубінського і абдристовича?Чи тільки випорожнитись-на всіх,кого обсирають і відмітитись.Що невірного сказала Маляр.А давайте розкажем на весь форум про кожний плацдарм,з кількістю захисників і точною прив*язкою до Херсонської області.Чи не краще одержати вже з звільнених після контраступу територій-свіжі овочі і фрукти?
показати весь коментар
23.04.2023 13:24 Відповісти
Борюню, я не приплів до маляр колю котлєту, дубінського і абдристовича, бо то одна команда "слуг" і слуги "слуг" і всі як один брехали і гадили виключно Україні. А маляр,яка здобула посаду заступника міністра оборони у воюючій країні, ні одного дня не служивша в ЗСУ, має займатися своїми справами - закупка по нормальних цінах чулки і труси для бійців, а також турбуватися, щоб в них була літня і зимня форма, щоб були бронежилети і **********... А що стосується повідомлень по дії армії, то нам є спеціальні ресчники.
показати весь коментар
23.04.2023 13:32 Відповісти
"Самозванцев нам не надо, командиров буду Я" - народное.
показати весь коментар
23.04.2023 13:17 Відповісти
Вона ж не скаже,що в лоб атакувати Донбас не просто,а через одну із руських земель можна.
показати весь коментар
23.04.2023 13:30 Відповісти
Єрмак - це офіційне джерело?

То де супутник НАСА?
показати весь коментар
23.04.2023 13:33 Відповісти
Яка тиша!? Он скільки шавок набігло на гілку, їм з Європ краще видно.
показати весь коментар
23.04.2023 13:38 Відповісти
Треба примусово позакривати роти усім пиз@ливим "аналітикам", яких розвилося як сміття. Не сплять,не їдять, а тільки пи@дять з ранку до вечора пустими ротами.
показати весь коментар
23.04.2023 14:37 Відповісти
Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк заявила: "Я хочу, щоб всі зрозуміли, що дуже складна робота триває, коли треба пересікти таку перешкоду як Дніпро. Коли лінія фронту проходить такою широкою потужною річкою. Тому умови військової операції вимагають, щоб всі позакривали nuzgaки". "Руzкім ботам краще застрелитись", --- зазначила речниця.
показати весь коментар
23.04.2023 15:24 Відповісти
Предлагаю никчемную (как обычно) инфу от Маляр не читать и не комментировать на Цензоре.
Да и Цензор будет чище , если не будет печатать её бла-бла-бла.
показати весь коментар
23.04.2023 15:27 Відповісти
А що говорили офіційні джерела, коли цапи захопили Херсон?
Правильно. Мовчали.
показати весь коментар
23.04.2023 15:59 Відповісти
останню міну знімали...
показати весь коментар
23.04.2023 16:00 Відповісти
а наші волиняки пруться в кацапячу церкву - сестра жінкі.
******* необьятний і незрозумілий геть.
і це Волинь - серце України?
показати весь коментар
23.04.2023 16:24 Відповісти
Полішуки, ті що на півночі, завжди то за комуніздів, то за московитів були. От вони і ходять в МП.
Всі стародавні храми в того патріархату. Луцьк і південь вже ні.
показати весь коментар
23.04.2023 19:10 Відповісти
я б не зневжав півничних волинян і ні ділив.
тільки вчора передивлялися фотки Луцька - мамкіни слйози... - мій біль...
показати весь коментар
23.04.2023 19:30 Відповісти
- Наташа чому?
- в нас іншої нема.
ну як тобі все одно на кого молитися на чорта іди помолися і не став за нас свічки,
ні копійки від нашого імені кацапні.
показати весь коментар
23.04.2023 16:36 Відповісти
Ага..... Сссчасссс..... После вашего офиц источника Арестовича - верить вашим говорящим головам...... Даже не смешно...