4538 відвідувачів онлайн
9 450 74

Справа проти офіцера Червінського - політична помста під прикриттям воєнного стану, - Ар’єв

червинский,червінський

СБУ затримало Романа Червінського, колишнього офіцера ГУР, який розповів у 2021 році про деталі зриву Офісом Президента операції з виманювання і арешту "вагнерівців", які здійснили злочини в Україні у 2014-2016 роках.

По це повідомив народний депутат із фракції "ЄС" Володимир Ар'єв, інформує Цензор.НЕТ.

"Політичні репресії в Україні тривають. Вагнерівці, яких відпустили з Білорусі після зливу з ОП, повернулись в Україну з новими злочинами у 2022. Червінському тепер хочуть пред‘явити статтю про "держзраду".

Політична помста під прикриттям воєнного стану: російські засоби нікуди з України не зникли", - написав Ар'єв у фейсбуці.

.Раніше повідомлялося, що СБУ повідомила про підозру Червінському у справі про обстріл окупантами аеродрому "Канатове" на Кіровоградщині.

Також ЗМІ повідомляли, що українські військові кілька місяців вербували пілота РФ для викрадення літака. Пізніше СБУ проти них розпочала провадження.

Справа проти офіцера Червінського - політична помста під прикриттям воєнного стану, - Ар’єв 01

Топ коментарі
+40
До речі, де баканов? Чому ця тварюка ще не сидить за кулінича, наумова, розмінування Чонгару та ін? Чи не на часі саджати бізнес партнерів преZeдента - ето другоє?
показати весь коментар
24.04.2023 19:44 Відповісти
+30
ФСБ в Україні рулить вже навіть і не криючись - біда нас чекає страшна біда на превеликий жаль!
показати весь коментар
24.04.2023 19:40 Відповісти
+28
А подляка з агрохімією за яворівський полігон???? Чи єто другоє???
показати весь коментар
24.04.2023 19:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ФСБ в Україні рулить вже навіть і не криючись - біда нас чекає страшна біда на превеликий жаль!
показати весь коментар
24.04.2023 19:40 Відповісти
Дякуємо 73%.
показати весь коментар
24.04.2023 19:51 Відповісти
Так Ви праві - дякуємо ЛОХторату!!!
показати весь коментар
24.04.2023 20:01 Відповісти
Не за что.
показати весь коментар
24.04.2023 20:21 Відповісти
Гордишься своими 30 сребренниками, иуда?
показати весь коментар
24.04.2023 20:39 Відповісти
показати весь коментар
24.04.2023 20:43 Відповісти
Зеля - контрацептив.
показати весь коментар
24.04.2023 19:42 Відповісти
використаний і штопаний!
показати весь коментар
24.04.2023 19:47 Відповісти
проте це йому не заважає використовувати його проти українців які врешті зрозуміли який це нікчемний непотріб.
показати весь коментар
24.04.2023 22:43 Відповісти
судячи із рейтингів зе-лупи, ваше, добродію, припущення, що "українці зрозуміли" виглядає, м'яко кажучи, надто оптимістичним..
показати весь коментар
24.04.2023 23:38 Відповісти
так, ваша правда, згідно рейтингів які ніякого відношення не мають до народу, бубочка герой всіх часів і народів, прости Господи.
показати весь коментар
25.04.2023 10:12 Відповісти
До речі, де баканов? Чому ця тварюка ще не сидить за кулінича, наумова, розмінування Чонгару та ін? Чи не на часі саджати бізнес партнерів преZeдента - ето другоє?
показати весь коментар
24.04.2023 19:44 Відповісти
Баканов разом із своєю сім'єю в США за програмою захисту свідків.Баканов це гембель нелоха в майбутньому.
показати весь коментар
24.04.2023 22:13 Відповісти
шут Боневтік -це нікчемне закомплексоване мстливе чмо
показати весь коментар
24.04.2023 19:44 Відповісти
Недомерки все такие, комплекс Наполеона.
показати весь коментар
24.04.2023 20:01 Відповісти
Ему предьявляют другое, а именно то что подставил аэродром под удар и там были жертвы и два самолета в хлам.
показати весь коментар
24.04.2023 19:44 Відповісти
А подляка з агрохімією за яворівський полігон???? Чи єто другоє???
показати весь коментар
24.04.2023 19:47 Відповісти
Подляка и арахимия классовоблизкие, их нельзя трогать
показати весь коментар
24.04.2023 19:48 Відповісти
А подляку чому Яворівський полігон досі не "пред'явили"? А там загинули люди!
Обстріли "Артема" після "відвідин" ДБР, поїздка безмізкої до воїнів з "прильотом" на наступний день... А, пам'ятаю - "не на часі", а скоро буде "від 5 до 7 років з конфіскацією", як мазурашка хоче...
До того ж, на скільки мені відомо, по тому аеродрому прилітало і раніше...
показати весь коментар
24.04.2023 19:50 Відповісти
Может и прилетало, но не было жертв и самолеты не стояли, в любом случае всех подробностей мы не знаем, просто Арьев пишет про месть, но умалчивает про аэродром. А то что в деле вагнеровцев торчат уши Ермака любой знает
показати весь коментар
24.04.2023 19:58 Відповісти
Не меліть дурниць, бо цей аеродром москалота обстрілювала й раніше. Просто зрадники в ОП зараз шиють справу одному з офіцерів, який розробив та провів операцію по викраданню Цемаха, а потім цей самий офіцер приймав участь у розробці та втіленні спецоперації по затриманні вагнерівців. А після зливу цієї операції офісом преЗЕдента москалям, Червінський не став мовчати, а разом з іншими офіцерами розказав про подробиці зливу суспільсьву. Саме за це йому зараз і шиють цю справу. Зелена погань просто дочекалась слушного моменту та просто мстить чесній людині. Те саме було вже з генералом Марченком, з генералом Кривоносом, зі справою Антоненка. Зрадники нищать та мстяться патріотам. Невже комусь це досі не ясно???
показати весь коментар
24.04.2023 20:06 Відповісти
Зелена погань просто дочекалась слушного моменту та просто мстить чесній людині.
Я в этом предложении со всем согласен, но вот про слушний момент у меня есть вопросы, обстрел произошел именно тогда когда на аэродроме все ждали прилета самолета перебежчика, следовательно фсб лаптеногих дала конкретную наводку. И обстрел был массированный дальними ракетами явно с целью максимального накрытия, поэтому жертвы и два самолета уничтожены. И там же ему ставят в вину что он не получил разрешения на эту операцию, а действовал сам. Вот в чем обвинение
показати весь коментар
24.04.2023 20:27 Відповісти
Це чергова брехня. Операцію Червінський погодив зі своїм керівництвом, про
що написано в матеріалі УП про цю операцію (далі цитата з матеріалу УП):

"На момент операції Червінський - заступник командира військової частини в Силах спецоперацій. Він запевняє, що погодив дії зі своїм керівництвом, яке схвалило операцію."

Той момент, що операція по виводу російського пілота на аеродром в Кропивницьком завершилася невдачею, а сам аеродром був обстріляний, нажаль не є дивом. Бо починаючи з 2019 року практично всі спецоперації нашої розвідки були або злиті або зірвані, про що неодноразово розповідав Юрій Бутусов. І тепер, після розслідування ДБР та після оприлюднення розмови агентів ФСБ Сівковича з Кулінічем, зрозуміло чому, бо агенти москалів були інфільтровані в найвищі рівні теперішньої влади. Таким чином чергова невдача операції у липні 2022 р. це лише черговий доказ того, що операцію просто злили, так само, як злили операціє по вагнерівцям. Червінському просто виоішили помститися мерзотники з ОП, користуючись слушним моментом. Доречі незрозуміло, чому досі немає підозри Арахамії та Подоляку, які своїми селфі зсвітили точне місцерозташування лагеря на Яворівському полігоні та у березні 2022 кацапи обстріляли ракетами це місце. Загинуло 35 людей, 134 людини були поранені, знищена техніка та приміщення. Скажіть, будь-ласка, ДЕ ПІДОЗРИ НА АРАХАМІЮ ТА ПОДОЛЯКА? Чи ета другоє??
показати весь коментар
24.04.2023 20:54 Відповісти
Операція, за твердженням СБУ, "була проведена попри зауваження СБУ та без узгодження з відповідними державними органами", а ворог нібито отримав інформацію щодо розміщення особового складу Повітряних сил ЗСУ та українських літаків.
Это написано в УП. Я вполне допускаю что СБУ брешет . А что касается подоляки и арахимии я уже писал выше, что им ничего не грозит потому что они обслуживают власть.
показати весь коментар
24.04.2023 21:08 Відповісти
Дочитайте до кінця матеріал в УП, ось останній абзац звідти:

"Якщо операція і справді не була узгоджена, як сталось, що один військовий (мається на увазі Роман Червінський) зміг керувати бійцями з різних підрозділів? І чому за 4 місяці підготовки
купку "ентузіастів" не зупинило керівництво жодного відомства?"
показати весь коментар
24.04.2023 21:11 Відповісти
Пане Влад операції такого масштабу не проводяться на рівні замкомандира або командира частини! Висновки робіть самі!😉
показати весь коментар
24.04.2023 20:36 Відповісти
Я тоже так думаю, но операція, за твердженням СБУ, "була проведена без узгодження з відповідними державними органами". Такой комментарий СБУ дало Украинской правде
показати весь коментар
24.04.2023 20:40 Відповісти
Я думаю что хотят снять с себя ответственность, но тогда Червинский получается сам подставился , а он как бы не первый год в спецслужбах и должен понимать кухню.
показати весь коментар
24.04.2023 20:43 Відповісти
Какой ещё вам нужен катаклизм, чтобы вы прекратили эту междоусобную крысиную возню?

Господи, дай сил и терпения украинским воинам победить в этой войне, а потом, спросить со всех

тех, кто крысил, предавал и продавал, спрос будет очень жёстким.
показати весь коментар
24.04.2023 19:44 Відповісти
Не будет никакого спроса. Вы ******! И воевать, и потом еще внутри говно раскидать?
показати весь коментар
24.04.2023 19:49 Відповісти
Прежде, чем писать чушь, внимательно прочтите комментарий, все разборки будут только после

войны и никак иначе!
показати весь коментар
24.04.2023 19:51 Відповісти
Після війни... 9 років вже пройшли. Цікаво, що закінчиться раніше? Життя тих, кому зараз 50-60, чи війна? І як прожити ці 10-20 років при
- узурпації влади
- знищенні свободи слова (5-7 років за критику влади)
- подальшому знищенні економіки і рухом населення до повної нищети.
- забороною виїзду чоловікам та нескінченним військовим станом
показати весь коментар
24.04.2023 20:02 Відповісти
За власть нести ответственность должен тот, кто её выбирает , вот когда украинцы это поймут,

они перестанут выбирать такую власть и искать виновных на стороне.

Чинить сегодня внутренние разборки, даже самые справедливые, это верная смерть для Украины,

не понимать этого может только глупый человек, нам нужна победа, только потом у нас

будет будущее, а уж каким оно будет, будет зависеть от нас самих.
показати весь коментар
24.04.2023 20:07 Відповісти
А ви впевнені що майбутнє буде залежати від нас самих, коли всіх незгодних (у тому числі журналістів) посадять за грати на 5 років за критику влади?
показати весь коментар
24.04.2023 20:18 Відповісти
А кого посадили за критику власти, можете назвать?
показати весь коментар
24.04.2023 20:19 Відповісти
Ми говоримо про найближче майбутнє. Місяці
показати весь коментар
24.04.2023 21:10 Відповісти
Советую никогда не вести беспредметных разговоров, а тем более, во время войны, когда за

каждым неверным словом может стоять чья-то жизнь.

Сегодня не должно быть никаких разборок, только единство и победа, всё!
показати весь коментар
24.04.2023 21:16 Відповісти
Кудись ви не туди. Ви про Івана, я про болвана. Поговоримо через 10 років
показати весь коментар
24.04.2023 22:23 Відповісти
При умові, що ворог фактично при владі, якось сумнівною виглядає наша перемога.
показати весь коментар
26.04.2023 14:51 Відповісти
Прежде чем писать глупости, я бы вам советовал хорошенько подумать.
показати весь коментар
26.04.2023 15:03 Відповісти
СБУ займається х.йньою.. це надихає ворогів України.. і це завжди начасі у дермаків-татарових-арахнід та інших зебілів-йуд..
а Найвеличнівшивого не будіть - толку однаково не буде, нехай і надалі перебуває у своєму мирку розових безумних-верещучок та телесуфльорів.. якось переможемо і без сопливих
показати весь коментар
24.04.2023 19:48 Відповісти
Та облиште. Здав координати і кацапи розбабахали аеродром. А розвідник весь у білому?
показати весь коментар
24.04.2023 19:49 Відповісти
Це ви про гетманцева чи хламідію з подляком? Може, про зелене дбр?
показати весь коментар
24.04.2023 19:56 Відповісти
А то без нього кацапи не знали координат аеродрому, який існує ще з радянських часів.
показати весь коментар
24.04.2023 20:08 Відповісти
У орків на відміну від є супутники, а жодного нового аеродрому з часів совка в нас не з'явилося. Розвідник передав коордінати? Ви зараз серйозно?
А от у квітні 2022 року Г+Г показав ремонт танків на БТЗ. Через тиждень туди прилетіло. Як думаєте, хто за це відповість?
показати весь коментар
24.04.2023 20:19 Відповісти
*на вІдміну від нас.
показати весь коментар
25.04.2023 00:15 Відповісти
Координаты аэродрома и капониров которые еще при совке построили.
показати весь коментар
24.04.2023 20:45 Відповісти
Політичні репресії? А за два наших знищених винищувачів, людські життя і зруйновану злітно-посадкова смугу цьому *********** оперку героя давати?
показати весь коментар
24.04.2023 19:49 Відповісти
Трохи вище я відповів вашому однодумцю, але повторю спеціально для вас:
А подляку чому Яворівський полігон досі не "пред'явили"? А там загинули люди!
Обстріли "Артема" після "відвідин" ДБР, поїздка безмізкої до воїнів з "прильотом" на наступний день... А, пам'ятаю - "не на часі", а скоро буде "від 5 до 7 років з конфіскацією", як мазурашка хоче...
До того ж, на скільки мені відомо, по тому аеродрому прилітало і раніше..
показати весь коментар
24.04.2023 19:52 Відповісти
Відзнаку давати за "Вагнергейт", який влада тупо зрадила. "Аеродром" має бути розслідуваним, але не під наглядом єрмаків-татарових.
показати весь коментар
24.04.2023 20:08 Відповісти
Всі,хто голосував за зелю та зелених підарасів- це конченнющі уйобки. Трохи пізніше,вас ****** зелених, розірвуть,як"труси марлеві"
За Вагнерґейт-вам всім іиб'ють зуби і дадуть в рот.
Це вас всіх чекає,ПІДАРАСИ зелені. Ми вас покончаємо всіх. Поголовно. Будете вить,скавчать, але вам всім пізда, чмошники зелені. Куди тікать будете і куди будете ховать свої сім'ї?
Вас всіх "похоронять"
Да,можете брить свої жопи і сказать крємом "КРЯ-КРЯ"
показати весь коментар
24.04.2023 19:51 Відповісти
Їх 73% а вас тільки 27. Не всеретесь? Вони вас швидше покінчають.
показати весь коментар
24.04.2023 20:10 Відповісти
Я не думаю, що він сам всю операцію проводив, без погодженням з СБУ, вибирав місце посадки літака. Все зробили, щоб були жертви і матеріальні втрати і злили кацапам хід операції. Помстилися розвіднику.
показати весь коментар
24.04.2023 19:52 Відповісти
показати весь коментар
24.04.2023 19:54 Відповісти
То виходить, що в СБУ одних агентів замінили на інших?
Якщо про операцію з літаком знав єрмак, то яких ще наслідків можна було очікувати?
А коли посадять того, хто злив операцію по затриманню вагнерівців?
показати весь коментар
24.04.2023 19:57 Відповісти
Ключове- Знав Єрмак.
показати весь коментар
24.04.2023 20:07 Відповісти
Це відповід Пісюніста на звинувачення в зраді та призначені руzких кротів до СБУ та розвідки
Тотальний терор патріотів
показати весь коментар
24.04.2023 20:03 Відповісти
показати весь коментар
24.04.2023 20:08 Відповісти
блин,я уж подумал,шо этого гусича в зиндан поселили...
показати весь коментар
24.04.2023 20:04 Відповісти
показати весь коментар
24.04.2023 20:04 Відповісти
показати весь коментар
24.04.2023 20:05 Відповісти
Тепер уже є певність на 100%. Це була зрада!
показати весь коментар
24.04.2023 20:18 Відповісти
бачу лише соплі і воплі... не бачу правадивої інформації.
показати весь коментар
24.04.2023 20:14 Відповісти
Витріть соплі - побачите!
показати весь коментар
24.04.2023 20:19 Відповісти
я що, зобов,язаний, комусь соплі витирати? хай ковтають...
показати весь коментар
24.04.2023 20:31 Відповісти
То дивіться телемарахвон...там все правда...і про Баканова ані чирик...
показати весь коментар
24.04.2023 21:34 Відповісти
телемарахвон, а що це таке? там бачити мосійчучку? такі тортури витрепіти не можливо.., краще ящик з 15 поверху викинути...
показати весь коментар
24.04.2023 22:47 Відповісти
Pandamonium

@RudijLis

·

https://twitter.com/RudijLis/status/1650523451571023872 1 ч

Роман Червинський розповідає, як йому погрожували з Офісу Президента, щоб він мовчав про операцію з вагнерівцями. Ефір від 4 грудня 21 року. Оце вам Буданов, Бакланов і Малюк. Їх справжнє рило

https://twitter.com/i/status/1650523451571023872
показати весь коментар
24.04.2023 20:24 Відповісти
Не має віри цій зеленій владі бо живемо в депресії та безнадії бо Зеленський грає роль президента і ждемо постійно від нього і його зграї чогось такого шо приведе до катастрофи бо цвіте в їх чорних душах цвіль цинізму і зради.
показати весь коментар
24.04.2023 20:50 Відповісти
Явна спроба помсти за розголос операції по вагнерівцям,плюс відволікти увагу громадськості від справи по Баканову який є зрадником...
показати весь коментар
24.04.2023 21:32 Відповісти
Тут дехто створив всі умови для захоплення 20% території і вбивства сотень тисяч її громадян і йому нічого.
показати весь коментар
24.04.2023 22:58 Відповісти
а ну, криголамова бойова когорта (я майже без іронії), захистіть цього офіцера (щиро споідваюся, що ви це такуи зробите, бо надії на дєрьмаковські суди - жодної)...