10180 відвідувачів онлайн
3 105 17

Кадиров призначив свого 26-річного племінника радником із силового блоку

рамзан,кадиров,хамзат

26-річний племінник глави Чечні Рамзана Кадирова Хамзат Кадиров став його радником-помічником по силовому блоку.

Про це повідомив міністр Чечні з національної політики, зовнішніх зв'язків, друку та інформації Ахмед Дудаєв, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на УНІАН.

26-річний Хамзат Кадиров - син покійного старшого брата Рамзана Кадирова. У лютому цього року він отримав посаду віце-прем'єра Чечні і міністра майнових та земельних відносин Республіки. До цього він був міністром спорту Республіки, а також головою Курчалоєвського району. Кар’єру він розпочав дуже рано - головою району став у 21 рік.

Раніше журналісти підрахували, що третина з 158 великих чиновників в Чеченській Республіці - родичі Кадирова. Сам Кадиров у відповідь заявив: "Кому довіряю, того і призначаю".

Топ коментарі
+9
Ну нахрена это писать в новостях, для этого есть рубрика "в мире животных"
показати весь коментар
25.04.2023 11:04 Відповісти
+3
Щось нагадує....
показати весь коментар
25.04.2023 10:49 Відповісти
+3
Ага, дуже схоже. Але є відмінність - у них великі родини і спочатку вони призначають рідню, а потім вже підуть друзі, якщо посади залишаться. У нас спочатку - друзі дитинства та кварталівці, а потім вже рідня піде, якщо хтось з них в Україну повернеться...
показати весь коментар
25.04.2023 10:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щось нагадує....
показати весь коментар
25.04.2023 10:49 Відповісти
Ага, дуже схоже. Але є відмінність - у них великі родини і спочатку вони призначають рідню, а потім вже підуть друзі, якщо посади залишаться. У нас спочатку - друзі дитинства та кварталівці, а потім вже рідня піде, якщо хтось з них в Україну повернеться...
показати весь коментар
25.04.2023 10:52 Відповісти
Еге ж

Родственники, свойственники и просто так, хорошие знакомые.... Машка и ейоный Гогия.
показати весь коментар
25.04.2023 11:06 Відповісти
наследний принц
показати весь коментар
25.04.2023 10:49 Відповісти
"Важнейшая" новость для нашей победы.
Отвлекающий, информационный мусор во всей своей красе.
показати весь коментар
25.04.2023 10:53 Відповісти
ты савик только не нервничай...
показати весь коментар
25.04.2023 11:52 Відповісти
Клан -- для них нічого дивного -- прииде другии -- цих під ніж .
показати весь коментар
25.04.2023 10:53 Відповісти
отже не довіряє більше нікому, окрім рідні
показати весь коментар
25.04.2023 10:54 Відповісти
Буде кого вішати патріотам Ічкерії, список вже готовий.
показати весь коментар
25.04.2023 10:57 Відповісти
У него свой Квартал......
показати весь коментар
25.04.2023 10:57 Відповісти
Ну нахрена это писать в новостях, для этого есть рубрика "в мире животных"
показати весь коментар
25.04.2023 11:04 Відповісти
А ЗЕбіл призначив керувати країною 95 квартал та люстрованих ригів. Ну "ета другоє" проста ми ніпанімаєм....
показати весь коментар
25.04.2023 11:16 Відповісти
Куда не плюнь в кадыровское шобло - гений на гении и талант на таланте. В прямом смысле слова "на". Ну, изредка на овце.
показати весь коментар
25.04.2023 11:22 Відповісти
ты свинья вновь рекламой подрабатываешь...
показати весь коментар
25.04.2023 11:53 Відповісти
комусь не *****, що тай ослойоби в чечні витворяють?
показати весь коментар
25.04.2023 11:41 Відповісти