9182 відвідувача онлайн
3 957 28

Данілов про контрнаступ: Коли почнеться, ви все побачите

данілов

Питання про контрнаступ українських військ закрите та обмежене. Проте українці побачать, коли контрнаступальна операція розпочнеться.

Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов в ефірі телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За його словами, українське керівництво не виключає, що з покращення погоди російські війська можуть також розпочати наступ. Проте українські військові продовжують готуватися до звільнення території.

Данілов наголосив, що план контрнаступу доступний обмеженій кількості осіб, тому деталі про час та місце початку закриті. Він додав, що подібною інформацією володіють не більше 3-5 осіб.

"Коли почнеться, ви все це побачите. Ми з вами розумітимемо, що почалося те, чого ми очікували. Де, коли, коли - це питання на сьогодні абсолютно закрите. Майте це на увазі", - заявив Данілов.

Секретар РНБО також наголосив, що останніми часом постачання зброю пришвидшилися. Цей аспект також впливає на підготовку до контрнаступу.

Топ коментарі
+6
Зелене тріпло
показати весь коментар
26.04.2023 09:41 Відповісти
+6
показати весь коментар
26.04.2023 09:49 Відповісти
+5
@Krygolam

·

https://twitter.com/Krygolam/status/1650921619374723073 12 год

Роман Червінський: "За три місяці до вторгнення за наказом Демченка в Службі зовнішньої розвідки був розігнаний департамент, який займався росією. Оскільки розвідка завдає найбільшу шкоду ворогу, саме нас в першу чергу почали відверто зливати, звільняти та розганяти"
показати весь коментар
26.04.2023 09:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Олексій, той ще інтригант!
показати весь коментар
26.04.2023 09:39 Відповісти
В Сантьяго идёт дождь...
показати весь коментар
26.04.2023 10:21 Відповісти
Бабуся приїхала.
показати весь коментар
26.04.2023 10:23 Відповісти
в темноте чернели чёрные чернила
показати весь коментар
26.04.2023 11:10 Відповісти
від пустозвонства Данілова вже нудить!
показати весь коментар
26.04.2023 09:40 Відповісти
Зелене тріпло
показати весь коментар
26.04.2023 09:41 Відповісти
@Krygolam

·

https://twitter.com/Krygolam/status/1650921619374723073 12 год

Роман Червінський: "За три місяці до вторгнення за наказом Демченка в Службі зовнішньої розвідки був розігнаний департамент, який займався росією. Оскільки розвідка завдає найбільшу шкоду ворогу, саме нас в першу чергу почали відверто зливати, звільняти та розганяти"
показати весь коментар
26.04.2023 09:41 Відповісти
показати весь коментар
26.04.2023 09:49 Відповісти
Ще афіші розвісьте - КОНТРНАСТУП.
Блазні.
показати весь коментар
26.04.2023 09:42 Відповісти
...чем меньше твари болот мацковии знают,тем легче смерть .
показати весь коментар
26.04.2023 09:43 Відповісти
)(уйлорейх теж накопичив залізяччя і підорів в Луганській області і чекає на погоду щоб взяти реванш за Лиман і Куп'янськ. Легко не буде, але перемога буде за нами. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
26.04.2023 09:45 Відповісти
Коли Пісюніст зі своею шоблою зрадників , крадіїв, негідників буде тікати до Омана ви всі побачите
показати весь коментар
26.04.2023 09:48 Відповісти
Коли Даунілов вдягне чорну рубаху... навиворіт... верх ногами... ето будєт знак.
показати весь коментар
26.04.2023 09:48 Відповісти
Значить треба чекати від великогоЗЕ погоди
показати весь коментар
26.04.2023 09:48 Відповісти
Без нього і сонце не сходить, і трава не росте.
показати весь коментар
26.04.2023 09:52 Відповісти
Коли почнеться -- то почнеться -- зуби заговарює .
показати весь коментар
26.04.2023 09:48 Відповісти
Задовбали з тим контрнаступом. Почнеться тоді коли буде потрібно ЗСУ, коли буде слушний момент. А хто хоче вже , той хай одягне однострій і піде на війну, а не втомився десь з теплої хати!!!!
показати весь коментар
26.04.2023 09:52 Відповісти
Кожен хоче вискочити поперед всіх і показати що він багато знає.
показати весь коментар
26.04.2023 09:53 Відповісти
3,14 здять ті, хто не пійде в прорив.
показати весь коментар
26.04.2023 10:07 Відповісти
Єдине, що цей ветеринар вміє - надувати щоки. Його так і заносить від уявної важливості своєї персони.
показати весь коментар
26.04.2023 10:16 Відповісти
Все правильно сказав, не треба педалювати цю тему, коли буде тоді і буде, а то розвелося останнім часом всяких експертів, один поперед другого прогнозують де і коли, і як...
показати весь коментар
26.04.2023 10:17 Відповісти
Бойовий ветеринар черговий раз щось пробекав!
показати весь коментар
26.04.2023 10:22 Відповісти
Зачем наступать и терять наших лучших людей ?
Надо крошить скопления техники и живой силы, сколько позволяет дальность оружия.
Надо без потерь утилизировать врага и его технику, а не бодаться с ним в лоб.
Когда всё перемолото - можно спокойно занимать территорию.
показати весь коментар
26.04.2023 10:23 Відповісти
А ветеринар не хоче про СВОЮ роботу розповісти? Про те, що робить ГШ і до чого готуються ЗСУ патякати легко, особливо коли нічого не знаєш і подавати все під соусом "про це не можна говорити"...
А що там з безпекою? Де Баканов? Що з іншими "кротами" у владі?

За слова проти найвеличнішого чи дєрьмака відразу відкривають справи чи відсторонюють від роботи або взагалі арештовують (Федина, Лєрос, Червінський), а за слова "я крав", "я сам подзовонив лукашенці", "ми самі себе обстріляли" (усілякі абдристовичі, боневтіки та інші поворознюки) - прайм-тайм на "єдиному аналі" або "зелений коридор" через кордон.
Нормуль, чо!
показати весь коментар
26.04.2023 10:23 Відповісти
Краще би було, щоб знали менше ви, зевлада, то можливо, що вже і контрнаступ відбувся б набагато раніше.
показати весь коментар
26.04.2023 10:49 Відповісти
Бывший ветеринар пытается сделать умное лицо, но у него ничего не выходит.
показати весь коментар
26.04.2023 11:31 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=-NHlWeDs-4w