8302 відвідувача онлайн

Грузія, Вірменія та Казахстан допомагають Росії обходити санкції, - ЗМІ

росія,санкції

Грузія, Вірменія та Казахстан активно допомагають Pосії обходити західні санкції, запроваджені проти Mоскви через її вторгнення в Україну, ідеться в публікації Politico за середу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це ідеться в публікації Politico за середу.

Про активізацію бізнесу з перепродажу в цих країнах свідчить значне зростання експорту в Pосію. Ідеться головним чином про постачання недоступних для рф західних товарів.

Митні дані з платформи Trade Data Monitor свідчать, що обсяг торгівлі Грузії з рф, відколи москва розпочала тотальне вторгнення в Україну, зріс майже на 22%, а кількість алкоголю, який країна експортує у росію, зросла більш як на 120%.

Експорт Казахстану до росії зріс за той самий період на 57%.

За даними Світового банку, ВВП Вірменії, яка підтримує тісні торговельні зв'язки з росією, торік несподівано зріс на 11%, тоді як експорт до росії збільшився у п'ять разів, а перекази з рф підскочили у сім разів порівняно з минулим роком.

Нові ланцюги поставок, які забезпечують росіян алкоголем, предметами розкоші та іншими товарами, підривають зусилля Європи щодо покарання москви й мають бути заблоковані, заявив в інтерв'ю виданню міністр закордонних справ Литви Габріеліус Ландсбергіс.

Читайте також: Новий пакет санкцій ЄС проти росії буде у другій половині травня – МЗС Польщі

За його словами, Вільнюс закликає ЄС призначити комісара з нагляду за розробкою та застосуванням санкцій проти росії та її партнерів.

Топ коментарі
+27
Казахстан, Вірменія - від них нічого і так не очікували, вони завжди були відкрито проросійскі в своїй більшості. Але Грузія! Останні 30 років самі потерпали від агресії, втратили свої території, тисячі грузинів втратили свої домівки, а тепер лижуть дупу своїм же насильникам. Це викликає почуття повної зневаги до цієї країни.
показати весь коментар
27.04.2023 00:50 Відповісти
+25
Грузія це взагалі пізда, Казахстан пора вїбати санкціями
показати весь коментар
27.04.2023 00:14 Відповісти
+23
Ці країни варто тавруватизванням партнера країни-терориста-смертника з усіма витікаючими.
показати весь коментар
27.04.2023 00:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це більше року відомо,всі знають про це.Кому горе ,а кому бариш зняти
показати весь коментар
27.04.2023 00:00 Відповісти
Хтоби в цьому сумнівавсЯ..
показати весь коментар
27.04.2023 00:01 Відповісти
Казахстан, Вірменія - від них нічого і так не очікували, вони завжди були відкрито проросійскі в своїй більшості. Але Грузія! Останні 30 років самі потерпали від агресії, втратили свої території, тисячі грузинів втратили свої домівки, а тепер лижуть дупу своїм же насильникам. Це викликає почуття повної зневаги до цієї країни.
показати весь коментар
27.04.2023 00:50 Відповісти
Ці країни варто тавруватизванням партнера країни-терориста-смертника з усіма витікаючими.
показати весь коментар
27.04.2023 00:01 Відповісти
республик союз нерушимый...
показати весь коментар
27.04.2023 00:01 Відповісти
Падлюча влада цих країн дограється своєю медвежою послугою
кремлівським фашистам , які знищують украінську націю 😡
ІДІОТИ , ви на черзі
показати весь коментар
27.04.2023 00:04 Відповісти
Грузія це взагалі пізда, Казахстан пора вїбати санкціями
показати весь коментар
27.04.2023 00:14 Відповісти
Давно пора!
показати весь коментар
27.04.2023 04:30 Відповісти
Не знаю совпадение это или нет, но это три страны на которые очень многие комментаторы на этом ресурсе давно уже и постоянно льют грязь. Может они думают, что все украинцы о них так думают?
показати весь коментар
27.04.2023 00:20 Відповісти
Вони "не думают" - вони ЗНАЮТЬ!
показати весь коментар
27.04.2023 01:04 Відповісти
Комменты на цензоре непосредственно влияют на мировую политику. Странно, что ты это только сейчас узнал
показати весь коментар
27.04.2023 01:48 Відповісти
Грузія, Вірменія, Казахстан тире тридвараси!
показати весь коментар
27.04.2023 00:22 Відповісти
Не здивований у випадку з Казахстаном і Вірменією. Але Грузія. Країна, яка була об'єктом відкритого нападу у 2008 році зараз стала на один бік з кацапнею. Грузини, які казали що Саакашвілі практично відновив їм світло в оселях і дав якесь цивілізоване життя, знову впали в оману. Мені соромно за грузин.
показати весь коментар
27.04.2023 00:41 Відповісти
Це врозрізі влади.Грузини вже ненавидять ту владу.Зосталося цю хвойду винести.
показати весь коментар
27.04.2023 00:48 Відповісти
Ніби ця влада сама прийшла!
показати весь коментар
27.04.2023 07:36 Відповісти
Падлюки. Торгуйте алкоголем на 100500% а все інше - зась.
показати весь коментар
27.04.2023 00:44 Відповісти
а мы грузин жалели...
показати весь коментар
27.04.2023 03:31 Відповісти
от турок з касабами обнімався .. і раптом землетрус...
совпадение? не думаю
показати весь коментар
27.04.2023 03:33 Відповісти
Тут и Монголия не отстает. Тоже реэкспорт полным ходом
показати весь коментар
27.04.2023 03:52 Відповісти
Эти страны, кроме Грузии, из таежного союза. У них беспошлинная торговля. Поставлять товары в Казахстан, Армению или рашку никакой разницы.
показати весь коментар
27.04.2023 03:56 Відповісти
усім гравцям це було відомо відпочатку, у цій схемі усі мають профіт окрім України, взагалі то кожен українець повинен сам себе спитати чому так сталося і зробити певні висновки
показати весь коментар
27.04.2023 09:22 Відповісти
Казахстан экспортировал в Россию в 2022 году телескопические прицелы, лазеры спецназначения, радиолокационную, радионавигационную и радиоаппаратуру дистанционного управления, подшипники, используемые в производстве бронетехники, полупроводниковых приборов, а также 11,5 тонны пороха.

https://rus.azattyq.org/a/32380363.html Об этом говорится в отчете «Бенефициары российской войны против Украины. Как режим Назарбаева-Токаева помогает Путину».

Авторы отчета предлагают ввести санкции против Президента Казахстана Токаева, заместителя министра иностранных дел Казахстана Роман Василенко, миллиардера Тимура Кулибаева (зятя Назарбаева), а также генсека ОДКБ Тасмагамбетова.
показати весь коментар
27.04.2023 04:09 Відповісти
А які товари реекспортують - широкого та вузького вжитку (автомобілі,меблі, ну і ясна річ, алкоголь) Експорт алкоголю обмеженню не підлягає. Бо манька аблігация протверезіє.
показати весь коментар
27.04.2023 04:35 Відповісти
Срср-2?
показати весь коментар
27.04.2023 06:31 Відповісти
Да, стыдно за Грузию......
Пострадать от орков и лизать теперь им пятки.....

Поменяли Гордость и Независимость на бабки.
показати весь коментар
27.04.2023 07:43 Відповісти
Грузия всегда была подстилкой Росии. Они млеют от щастя, когда руские им говорят "младший брат".
показати весь коментар
27.04.2023 08:00 Відповісти
Колись любив Армянський коньяк. Колись любив Грузинське вино...
Вже років три, як не ******** ні те, ні те. Армяни, як армяни, а ось Грузини???
показати весь коментар
27.04.2023 08:16 Відповісти
А ещё Турция Кипр и несколько китайских компаний однодневок в Сингапуре и Иалайзии
показати весь коментар
27.04.2023 08:19 Відповісти
Черножопые кавказцы решили набить карманы на нашей беде!!Суки кавказкие!!
показати весь коментар
27.04.2023 08:45 Відповісти
Это как и с ираном. Вроде и санкции но всё есть.
показати весь коментар
27.04.2023 09:04 Відповісти
к сожалению по большей части информация соответствует действительности, реекспорт из Грузии и вправду вырос. это одна сторона
с другой стороны, как человек тесно связанный с алкогольной сферой, напр. одна из самых крупных винодельческих компаний Тбилвино вышла в прошлом году с россрынка, отказавшись экспортировать в россию, хотя доля продаж превышала 30% для компании. По имеющийся информации, на росрынок легко и просто поставляются испанские, итальянские, французские вина.... так, внимание - через ЛАТВИЮ

если честно, ни первая ни вторая информация меня не сильно удивляет, могу например добавить что в Грузию неожиданно вырос импорт молдавского вина (?!). Но если приглянуться, ничего удивительного, одна из крупных винодельческих компаний в Грузии принадлежит русским (московским), которые также владеют виноделием в Молдоде, вот так. Ну еще одна фишка, эта самая винодельня очень даже популярна в Украине, одна из самых-самых можно сказать, и чтобы не подставлять свою продукцию в Украине, эта компания в россии продает вина под другими товарными знаками (по просьбе украинского дистрибютора)
показати весь коментар
27.04.2023 09:30 Відповісти
Рабам важко відірвати язики від чобіт хазяїна.
показати весь коментар
27.04.2023 09:43 Відповісти
Стокгольмський синдром!На нашій мові дох..я братішек.
показати весь коментар
27.04.2023 09:45 Відповісти