9838 відвідувачів онлайн
1 040 18

Європарламент посилює підтримку України на шляху до ЄС, - Мецола

мецола

Президент Європарламенту високо оцінила зусилля України у проведенні реформ, незважаючи на війну.

Незважаючи на воєнну агресію Росії, Україна проводить важливі реформи, які приведуть її до членства у Європейському Союзі, і Європейський парламент допомагатиме їй на цьому шляху, заявила президентка Європарламенту Роберта Мецола, передає Цензор.НЕТ з посиланням на zn.ua.

"Наша підтримка України посилюється. Цього тижня Європарламент та Верховна Рада України посилили співпрацю задля забезпечення майбутнього України в нашій європейській родині", - заявила Мецола.

Вона подякувала президенту Володимиру Зеленському, прем’єру Денису Шмигалю та голові парламенту Руслану Стефанчуку за "відданість реформам".

На думку Мецоли, реформи, які Україна впроваджує зараз, у надважких умовах війни, у майбутньому стануть моделями для інших країн, які бажають долучитися до ЄС.

Топ коментарі
+3
Вавина кремлівська агентура там не потрібна
показати весь коментар
29.04.2023 20:29 Відповісти
+3
Які до біса реформи ??? Ну які ??????? заборонити курс євро писати на обмінниках ??? Чи по всіх каналах транслювати гівномарафон ? Чи саджати патріотів у тюрми ????
показати весь коментар
29.04.2023 21:27 Відповісти
+2
Да приймайте вже
показати весь коментар
29.04.2023 20:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да приймайте вже
показати весь коментар
29.04.2023 20:20 Відповісти
Вавина кремлівська агентура там не потрібна
показати весь коментар
29.04.2023 20:29 Відповісти
А як же Орбан ?
показати весь коментар
29.04.2023 20:30 Відповісти
Орбан обманув їх, напевно)
показати весь коментар
29.04.2023 20:36 Відповісти
Там ще болгарські ніщєброди і корупціонери є... Теж нічим не кращі за Україну
показати весь коментар
29.04.2023 20:39 Відповісти
Болгари не такі як Орбан , вони допомагають Україні
показати весь коментар
29.04.2023 20:40 Відповісти
А румуни?
показати весь коментар
29.04.2023 20:40 Відповісти
Та ті теж...
показати весь коментар
29.04.2023 20:41 Відповісти
Але ці всі ніщєброди і корупціонери скористалися можливістю вступити у ЄС і НАТО, а ми ні...)
показати весь коментар
29.04.2023 20:43 Відповісти
ЕС буде посилювати співпрацю.а не приймати Україну в свої ряди.
показати весь коментар
29.04.2023 20:29 Відповісти
Всяке кончєнє мадярське гів.но прийняли............... Агентура орків мадяри, які погрузли в корупції хіба достойніші за Україну?!
показати весь коментар
29.04.2023 20:37 Відповісти
Тепер зрозуміло, яка публіка це чучело обрала...
показати весь коментар
29.04.2023 20:43 Відповісти
Підсумвуємо! Румуни, болгари, мадяри ще ті високорозвинуті європейські країни, де високий рівень життя, подолана корупція, верховенство права і бех дотацій ЄС почувають себе причудово! Достойніші за Україну
показати весь коментар
29.04.2023 20:45 Відповісти
Європарламент посилює підтримку України на шляху до ЄС...

Н
а шляху до ЄС, на шляху до НАТО, на шляху до ..., ... Мова лукавих...

Як при СССР на шляху до комунізЬму?
показати весь коментар
29.04.2023 21:10 Відповісти
Коли Мецола збагне, що він зрадник, вона його з гαβνόμ змешає.
показати весь коментар
30.04.2023 07:49 Відповісти
Які до біса реформи ??? Ну які ??????? заборонити курс євро писати на обмінниках ??? Чи по всіх каналах транслювати гівномарафон ? Чи саджати патріотів у тюрми ????
показати весь коментар
29.04.2023 21:27 Відповісти
Слава Богу, что Украина стала геополитическим приоритетом Штатов. Ф БР знают о Зе идиотах - патологических ворах и предателях Украины. В Штатах они получили бы по 500 лет тюрьмы, но московиты достали всех , американцы не отступят. Но с Зе бандой нас не пустят даже на порог ЕС и НАТО. Народ заслужил членство 100раз, но есть президент Ермак....