5730 відвідувачів онлайн

У Рівненській області пролунав потужний вибух: влада каже про нічні навчання ЗСУ

вибух

В ніч на неділю, 30 квітня, жителі Рівненської області чули гучний вибух, через який трусились вікна у будинках та спрацювали сигналізації в авто. Міська влада повідомила, що в області тривають військові навчання.

Про це повідомляє  Цензор.НЕТ із посиланням на Telegram-канал міського голови Рівного Олександра Третяка.

 "Після повідомлень в соцмережах про нібито потужний вибух в районі Костополя, чимало рівнян почали звертатись до мене в месенджерах з питанням щодо ситуації в Рівному і в околицях", − написав він.

Третяк заявив, що хвилюватись не варто, в обласному центрі й у регіоні ситуація спокійна.

"Не вдаючись в деталі, можу лишень сказати що військові проводять нічні навчання, жодних позаштатних ситуацій не виникало", − підкреслив він.

Топ коментарі
+11
У Києві про розмінування, або знищення попереджають..але бувають випадки на танковому полігоні..щось як йо...не - кішка аж у диван забивається й матюкається на кішкомові..
показати весь коментар
30.04.2023 08:31 Відповісти
+6
Значит что то интересное испытывают,мы такое уже проходили прошлым летом,тоже земля дрожала.
показати весь коментар
30.04.2023 08:04 Відповісти
+4
..добре.. але краще попереджати ДО, а не ПІСЛЯ... бо, зайвий раз, у декого може і "серце стати"
показати весь коментар
30.04.2023 08:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Напевно - " змєй Горинич " працює ..
показати весь коментар
30.04.2023 08:03 Відповісти
Значит что то интересное испытывают,мы такое уже проходили прошлым летом,тоже земля дрожала.
показати весь коментар
30.04.2023 08:04 Відповісти
То нехай по білорашці випробовують, а не тринькають зброю впусту. Потрібно ж колись почати відповідати на запуски шахедів з бульбостану. Від полігону до кордону недалеко.
показати весь коментар
30.04.2023 19:07 Відповісти
Ого, ''добрі'' навчанна, що вікна мало не вилітають.
показати весь коментар
30.04.2023 08:04 Відповісти
А хто сказав що це бахнуло чим пульнули ЗСУ? Може це збили ракету і вона вибухнула.
показати весь коментар
30.04.2023 08:12 Відповісти
Я проживаю недалеко від полігону, можу сказати, що рік тому коли прилітали ракети такого потужного вибуху не було.
показати весь коментар
30.04.2023 12:16 Відповісти
Може летіла якась велика бімба.
показати весь коментар
30.04.2023 12:39 Відповісти
..добре.. але краще попереджати ДО, а не ПІСЛЯ... бо, зайвий раз, у декого може і "серце стати"
показати весь коментар
30.04.2023 08:13 Відповісти
У Києві про розмінування, або знищення попереджають..але бувають випадки на танковому полігоні..щось як йо...не - кішка аж у диван забивається й матюкається на кішкомові..
показати весь коментар
30.04.2023 08:31 Відповісти
показати весь коментар
30.04.2023 12:40 Відповісти
Тут часто комента під деякими новинами в останній момент витреш, щоб ненароком незашкодити, а ці на всю аудиторію цензора локацію викладають. Та скоріше всього ,що диверсія( з огляду на те, рух чого і в якій кількості відбувається), хоча не виключена й ,на жаль. халатність.
показати весь коментар
30.04.2023 09:23 Відповісти
А таку локацію ЗСУ можна публікувати? Майже повна адреса