6768 відвідувачів онлайн
3 572 28

Із західних танків в Україні вже є "Леопарди" і "Челленджери", - Резніков

леопард,leopard

На озброєння в Україні вже стали надані західними партнерами танки "Леопард" та "Челленджер", а також низка видів бойових броньованих машин.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ, про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю, яке транслювалося в телемарафоні "Єдині новини".

"Точно є "Леопарди" і точно є "Челленджери". Вони вже є. Мало того, вони не просто є, а наші екіпажі пройшли відповідні навчання, підготовку. Мав честь бути в підрозділах і спілкуватись із нашими хлопцями, які пройшли це навчання, навіть мав честь покерувати цією технікою з дозволу екіпажу. Вони всі задоволені", - зазначив Резніков.

За його словами, ці танки – важкі машини, але легкі в управлінні.

Також міністр зауважив, що на озброєння стали не тільки танки, а на підкріплення цих підрозділів надійшли бойові машини "Бредлі", "Мардери", "Страйкери" і легша техніка, як "Хамві" (HMMWV), "Кугуари", канадські "Рошелі" та інші.

"Розкажу таку історію, коли спитав хлопців, які опанували "Челенджери", це наші десантники героїчні. Кажу: "Хлопці, як?". Вони кажуть: "Клас". Кажу: "А можете порівняти, можливо, "Жигулі" і "Мерседес", це така різниця?" Така коротенька пауза: "Ні, пане міністре, це навіть не "Мерседес" - це "Роллс-ройс", - поділився Резніков.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що союзники по Альянсу та країни-партнери в межах Контактної групи з оборони України під егідою США виконали вже понад 98% зобов’язань щодо постачання Україні бойової техніки та обладнання.

Топ коментарі
+13
все доволі лгічно. коли країною фактично керує кремлівський шпигун, міністр оборони не може не бути двбойобом.
показати весь коментар
01.05.2023 15:05 Відповісти
+12
Що за збіговиська корупціонерів та пи#даболів Зе назбирав?
Це нова тактика передати інформацію куратором чи що за розв'язання язика?
показати весь коментар
01.05.2023 14:51 Відповісти
+12
показати весь коментар
01.05.2023 14:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
жигуль и мерседес сравнить?
показати весь коментар
01.05.2023 14:47 Відповісти
то вони ще французьких Льоклерів не бачили - там вільно поміщаються танкісти ростом 180 см
показати весь коментар
01.05.2023 15:14 Відповісти
Правильно. ***** *******. Время покажет.....
показати весь коментар
01.05.2023 16:23 Відповісти
А ще краще - викладіть їхні координати.
показати весь коментар
01.05.2023 14:47 Відповісти
....А ХТО ТЕБЕ ЗА ЯЗИКА ТЯГНЕ...А ПОТІМ ЗВІДКИ Ж КАЦАПИ ДІЗНАЛИСЬ....
показати весь коментар
01.05.2023 14:49 Відповісти
Що за збіговиська корупціонерів та пи#даболів Зе назбирав?
Це нова тактика передати інформацію куратором чи що за розв'язання язика?
показати весь коментар
01.05.2023 14:51 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2023 14:51 Відповісти
100%)))
показати весь коментар
01.05.2023 16:25 Відповісти
а яйцемета ще не має? або яйцестрела?
показати весь коментар
01.05.2023 14:56 Відповісти
Як завжди - резиновий вироб все розтрендить.
показати весь коментар
01.05.2023 14:56 Відповісти
"Хвали мене моя губонько - роздеру до вуха..." Або "Злізла муха з рогів вола увечері, лоба витерла та й каже - "Ох! Як же ми наоралися..."
показати весь коментар
01.05.2023 14:58 Відповісти
Хто тебе питає шо внас є
показати весь коментар
01.05.2023 15:05 Відповісти
все доволі лгічно. коли країною фактично керує кремлівський шпигун, міністр оборони не може не бути двбойобом.
показати весь коментар
01.05.2023 15:05 Відповісти
Хтось йому заткне пельку.....
показати весь коментар
01.05.2023 15:07 Відповісти
тому потрібно свій ****** на весь світ розпатякати, що за довбойоб, жах
показати весь коментар
01.05.2023 15:08 Відповісти
- Ну что: будем рассказывать? - спросил полковник шпиона.
- Будем... - вздохнул шпион.
И полковник стал рассказывать... (с)
показати весь коментар
01.05.2023 15:13 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=qmITORVu4a4&ab_channel=YES-FXOffice
показати весь коментар
01.05.2023 15:24 Відповісти
В когось ще залишилися питання чому нам через "не хочу" передають техніку, коли на Рамштайн спілкуватися з міністрами оборони їзде оця нікчема яка постійно несе якусь дичину?
показати весь коментар
01.05.2023 15:20 Відповісти
Ну ось кацапи вже знають, що у нас є, ну і де інформаційна гігієна, про яку маляр постійно трандить.
показати весь коментар
01.05.2023 15:25 Відповісти
***! Тому чотириокому козлу треба язика відрізати!!!!
показати весь коментар
01.05.2023 15:31 Відповісти
не ображай "чотириоких"! Вони не відносяться до цього мудака!
показати весь коментар
01.05.2023 17:11 Відповісти
Так званий міністр дуже ******** піаритися.
показати весь коментар
01.05.2023 15:44 Відповісти
«The Show Must Go On» (О. Резніков)
показати весь коментар
01.05.2023 16:52 Відповісти
Це не твоя парафія розголошувати що і в якій кількості надали/допомогли "західні" Друзі!

Твоя парафія відзвітуватися що ("не секретне") і по якій ціні "очолювальне" тобою Міноборони закупає/"витрачає" на Армію України від "Українських виробників"!
показати весь коментар
01.05.2023 17:09 Відповісти
В росіян є Лансери. Нам необхідний захист від них
показати весь коментар
01.05.2023 17:34 Відповісти
коли там яйця з яблуками знову купувати?
показати весь коментар
01.05.2023 17:49 Відповісти
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що союзники по Альянсу та країни-партнери в межах Контактної групи з оборони України під егідою США виконали вже понад 98% .
.............................................................................................................................................................................................
Те количества танков, которые необходимы Украине, озвучил генерал Залужный, коалиция выполнила, до 50% ....
Залужный, в декабре прошлого года: для проведения операции, необходимо, до 300 танков ...
показати весь коментар
01.05.2023 19:44 Відповісти