4349 відвідувачів онлайн
3 047 18

На аеродромі під Петербургом пожежа - горіли покришки

гостилиці

На аеродромі "Гостилиці" неподалік Санкт-Петербургу загорілися покришки.

Про це повідомляє з посиланням на екстрені служби російське держане інформагентство "РИА Новости", інформує Цензор.НЕТ.

"Ппокришки загорілися на Гостилицькому аеродромі в Ленобласті", - йдеться у повідомленні.

Станом на зараз відкрите горіння вже погасили. Постраждалих немає. Про причини загоряння нічого не повідомляють.

"Гостилиці" - аеродром авіації загального призначення. Він розташований у Ломоносовському районі Ленінградської області Російської Федерації. Це найбільший аеродром авіації загального призначення в Північно-західному федеральному окрузі РФ.

Топ коментарі
+4
Самозаймання покришок?!
показати весь коментар
03.05.2023 10:15 Відповісти
+4
В Ленинградской области сгорел ангар с вертолетами
показати весь коментар
03.05.2023 10:41 Відповісти
+3
Підербурх майданить?
показати весь коментар
03.05.2023 10:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Самозаймання покришок?!
показати весь коментар
03.05.2023 10:15 Відповісти
Це асс Покришкіна...
показати весь коментар
03.05.2023 10:39 Відповісти
У Стрелкова підгорає з ранку!!!!
"
Брянская область - атакован беспилотниками военный аэродром Сеща. Повреждён нелётный тяжёлый военно-транспортный самолёт Ан-124. Сейчас в строю около дюжины таких машин, всего построили 55. Возобновление производства сейчас невозможно.

Краснодарский край - горит резервуар с топливом в посёлке Волна Темрюкского района. Площадь возгорания - 1200 квадратов. Тушат пять пожарных поездов и почти две сотни человек.

Ленинградская область - пожар на аэродроме в Гостилицах, где в ангарах хранились вертолёты. (Пожар потушен, горели покрышки).

Курская область - очередной обстрел посёлка Тёткино. Повреждены 15 домов и газопровод, нарушено электроснабжение.

Херсонская область - ВСУ нанесли удар по Каховке, Новой Каховке, Алешкам, Песчановке, Казачьим Лагерям, Корсунке, Крынкам и др. По левобережью Херсонщины выпустили 53 снаряда из ствольной артиллерии и 27 мин.

ДНР - враг выпустил 424 боеприпаса. Под огнём Горловка, Озеряновка, Михайловка, Широкая Балка, Ясиноватая, Яковлевка, Новосёловка Вторая, Донецк, Макеевка, Еленовка, Новотроицкое, Петровское, Сладкое, Ольгинка, Благодатное, Никольское, Владимировка. Погиб мирный житель."
показати весь коментар
03.05.2023 10:21 Відповісти
Підербурх майданить?
показати весь коментар
03.05.2023 10:21 Відповісти
На расєї ніколи так не запалає! Ці раби на таке просто неспроможні.


показати весь коментар
03.05.2023 10:25 Відповісти
Роблять озонові дірки, самостріляються, травляться метилом, тонуть у гівні..капець, це не люди..шо це за істоти???
показати весь коментар
03.05.2023 10:33 Відповісти
В Брянской области РФ заявили об атаке на аэродром, поврежден самолет
показати весь коментар
03.05.2023 10:36 Відповісти
Ахтунг, ахтунг! В воздухє покришкі!))))
показати весь коментар
03.05.2023 10:36 Відповісти
покришкін
показати весь коментар
03.05.2023 10:39 Відповісти
Був покришкін, а зараз покришкі!)))
показати весь коментар
03.05.2023 10:44 Відповісти
показати весь коментар
03.05.2023 10:39 Відповісти
В Ленинградской области сгорел ангар с вертолетами
показати весь коментар
03.05.2023 10:41 Відповісти
нє, с покришками...
показати весь коментар
03.05.2023 11:16 Відповісти
Вертолеты были загружены покрышками
показати весь коментар
03.05.2023 13:27 Відповісти
Велика подяка бандерiвським покришкам
показати весь коментар
03.05.2023 12:24 Відповісти
Ну все, пристрілялись
показати весь коментар
03.05.2023 12:27 Відповісти
Покрышки - внучки Покрышкина?
показати весь коментар
03.05.2023 13:26 Відповісти