11191 відвідувач онлайн

Жителям окупованого Севастополя дзвонять "співробітники МНС РФ" та закликають евакуюватися, російські "рятувальники" називають це фейком

севастополь

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням телеграм-канал підконтрольного Кремлю "управління МНС у Севастополі".

"З'явилася інформація про дзвінки громадянам від невстановлених осіб, які представляються робітниками МНС Росії та закликають залишити територію в порядку евакуації. Також зловмисники вимагають повідомити інформацію про ситуацію в суб'єкті. Такі провокації ведуться з метою створення панічних настроїв. Головне управління МНС Росії по місту Севастополю виступає із застереженням: дані дзвінки є фейком, довіряйте лише перевіреним джерелам інформації!", - переконують окупанти.

Як нагадують Крим.Реалії, у березні в Криму та Севастополі по радіо передали рекомендації щодо евакуації та повітряної тривоги. Російська влада Криму та проросійські блогери назвали це "зломом".

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по "українських безпілотниках" і "роботою ППО".

Топ коментарі
+9
Ніде не евакуйовуйтесь, ми прийдемо і вас вб"ємо ! Доречі, міст буде знищено, хіба лодками на тамань або вплав!
показати весь коментар
03.05.2023 22:56 Відповісти
+9
Доречі, наш "Легіон Свободи" і " Правий Сектор" зачистить Крим!
показати весь коментар
03.05.2023 23:01 Відповісти
+8
Хіт сезону 2023 - ексклюзивні футболки для відпочинку в Криму , вже в бутіках маськви і пітєра . .
..
показати весь коментар
03.05.2023 23:02 Відповісти

Завантаження...