Жителям окупованого Севастополя дзвонять "співробітники МНС РФ" та закликають евакуюватися, російські "рятувальники" називають це фейком

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням телеграм-канал підконтрольного Кремлю "управління МНС у Севастополі".
"З'явилася інформація про дзвінки громадянам від невстановлених осіб, які представляються робітниками МНС Росії та закликають залишити територію в порядку евакуації. Також зловмисники вимагають повідомити інформацію про ситуацію в суб'єкті. Такі провокації ведуться з метою створення панічних настроїв. Головне управління МНС Росії по місту Севастополю виступає із застереженням: дані дзвінки є фейком, довіряйте лише перевіреним джерелам інформації!", - переконують окупанти.
Як нагадують Крим.Реалії, у березні в Криму та Севастополі по радіо передали рекомендації щодо евакуації та повітряної тривоги. Російська влада Криму та проросійські блогери назвали це "зломом".
Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по "українських безпілотниках" і "роботою ППО".
..