9381 відвідувач онлайн
16 235 28

У Краснодарському краї РФ спалахнула пожежа на Ільському нафтопереробному заводі. ВІДЕО+ФОТО

У Сєверському районі Кранодарського краю РФ загорівся резервуар Ільського нафтопереробного заводу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив губернатор Краснодарського краю РФ Веніамін Кондратьєв у Telegram.

"Друга неспокійна ніч для наших екстрених служб. Підтверджено загоряння резервуарів із нафтопродуктами на Ільському нафтопереробному заводі у Сєверському районі. Вже працюють пожежні розрахунки та співробітники МНС у складі 48 осіб та 16 одиниць техніки. На моє доручення, на місці події також перебуває голова району.

За попередньою інформацією, постраждалих немає. Населенню селища нічого не загрожує", - йдеться в повідомленні.

За інформацією ТАСС, пожежа у резервуарі Ільського нафтопереробного заводу у Краснодарському краї сталася через падіння безпілотника.

"Через атаку невідомого безпілотника горить резервуар Ільського НПЗ у селищі міського типу Ільський у Сєверському районі", - сказав співрозмовник агентства.

Пізніше губернатор повідомив, що пожежу ліквідовано.

У Краснодарському краї РФ спалахнула пожежа на Ільському нафтопереробному заводі 01

Топ коментарі
+20
Настамнєт .... тупі кацапи....
показати весь коментар
04.05.2023 06:44 Відповісти
+19
Ох, скільки вкраденого пального кацапи, "під шумок", посписують! Видно ж, що вигорів майже пустий резервуар! Таке у Чечні практикувалося Особливо під час ІІ Чеченської Пальне "завозилося" лише на папері Підпалювали пусті "танки", а в Москву доповідали, що згоріли повні, звинувачуючи в цьому "баевиков" Тепер будуть просить гроші на відновлення А (якщо війна затягнеться)- ці гроші теж украдуть А на Москву піде доповідь, що резервуари "відновили" і пальне закачали, але "хахли" їх знову спалили І знову почнуть просить гроші на відновлення Саме це було однією з причин припинення війни в Чечні - почали красти безмірно!
показати весь коментар
04.05.2023 06:54 Відповісти
+8
А укропівські партизани скоро почнуть грабувати золоті та алмазні копальні?))))
показати весь коментар
04.05.2023 06:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Настамнєт .... тупі кацапи....
показати весь коментар
04.05.2023 06:44 Відповісти
мінздрав попереджав.. а ви не слухали
показати весь коментар
04.05.2023 06:48 Відповісти
Там купа резервуарів. Чому горить тільки один? Адже де один бпла пролетить,там і два...три...чотири.
показати весь коментар
04.05.2023 06:50 Відповісти
Читай мій коментар
показати весь коментар
04.05.2023 06:55 Відповісти
Аби ще вони те пальне нам і продавали по знижкі)
показати весь коментар
04.05.2023 07:33 Відповісти
Те пальне вже давно згоріло в двигунах автомобілів Краснодарського краю А виручені гроші лягли у гаманці місцевих керівників
показати весь коментар
04.05.2023 07:37 Відповісти
Как вариант - там уже современные резервуары, не такие как в Севастополе. А это встроенная система пожаротушения, это два слоя стали по 20-30 мм, между ними система охлаждения. И это мешает разрушению бочки и растеканию топлива. Но и версия Холодного Яра более чем реальна )
показати весь коментар
04.05.2023 08:35 Відповісти
Ох, скільки вкраденого пального кацапи, "під шумок", посписують! Видно ж, що вигорів майже пустий резервуар! Таке у Чечні практикувалося Особливо під час ІІ Чеченської Пальне "завозилося" лише на папері Підпалювали пусті "танки", а в Москву доповідали, що згоріли повні, звинувачуючи в цьому "баевиков" Тепер будуть просить гроші на відновлення А (якщо війна затягнеться)- ці гроші теж украдуть А на Москву піде доповідь, що резервуари "відновили" і пальне закачали, але "хахли" їх знову спалили І знову почнуть просить гроші на відновлення Саме це було однією з причин припинення війни в Чечні - почали красти безмірно!
показати весь коментар
04.05.2023 06:54 Відповісти
А укропівські партизани скоро почнуть грабувати золоті та алмазні копальні?))))
показати весь коментар
04.05.2023 06:59 Відповісти
"Та "нєхрен снедать!" Так і буде! А про оці "чеченські оборудки" я чув від очевидця - колишнього однокурсника Він - українець, що залишився служить в Росії (з-за хорошої посади) Пройшов обидві Чеченські Казав, що одну електростанцію на гірській річці так ТРИЧІ "відновлювали" (А там "і кінь не валявся"!)
показати весь коментар
04.05.2023 07:05 Відповісти
Ця схема навіть краща за удари нашіх бпла. Хай крадуть. У нас і інші цілі є.
показати весь коментар
04.05.2023 07:55 Відповісти
а от коли нас нема тоді нема - ділетанти нехай шкрябають кремлівські купола...
показати весь коментар
04.05.2023 06:59 Відповісти
"Беспилотник ВСУ атаковал завод в Ростовской области.
По данным главы региона украинский БПЛА врезался в строящиеся конструкции межцеховой эстакады Новошахтинского завода нефтепродуктов в районе села Киселевка. После столкновения беспилотник взорвался. Пожар, возникший из-за этого, сразу же потушили.
В результате произошедшего никто не пострадал."
https://t.me/bazabazon/17362
показати весь коментар
04.05.2023 07:01 Відповісти
ого скільки там ще роботи для безпілотників
показати весь коментар
04.05.2023 07:12 Відповісти
Опять козломордые репоеды нарушили технику безопасности и курили махру на резервуаре.
показати весь коментар
04.05.2023 07:37 Відповісти
Пора вже звернутися до москалів офіційно українській владі)"ґражданє рассі,єслі ви нє хатітє пайті на вайну,то паджигайтє нєфтєбази,елєктрастанциі,ваєнниє заводи...")))
показати весь коментар
04.05.2023 07:51 Відповісти
Хоть би 3 резервуари, а краще 8))
показати весь коментар
04.05.2023 08:07 Відповісти
А мені спочатку здалось, що Красноярського краю. Я так зрадів, що наші дрони вже за Урал дістали.
показати весь коментар
04.05.2023 08:15 Відповісти
мда.... как-то слабо пока что проявляют себя кубанские ополченцы.
для лучшей эффективности им все же нужно сообща действовать с адыгейскими ополченцами
показати весь коментар
04.05.2023 08:24 Відповісти
Не забувайте, що Краснодарський край це земля де живуть українці, правда вони давно обрусіли, але гени мають проснутися.
показати весь коментар
04.05.2023 08:27 Відповісти
показати весь коментар
04.05.2023 09:00 Відповісти
Та тю на вас! Якщо з гєніческа не видно - то не "горить"!
показати весь коментар
04.05.2023 09:26 Відповісти
Треба було бити по кататалізаторним реакторам,каталітичним крекінговим установкам.....по АВТ щоб завод зупинився на місяці..а то і роки
показати весь коментар
04.05.2023 09:37 Відповісти
так. це саме коштовне обладнання
показати весь коментар
04.05.2023 13:17 Відповісти
Хорошо но мало
показати весь коментар
04.05.2023 10:19 Відповісти
люди готові донатити на ударні дрони ,що б бачити таке щодня!
показати весь коментар
04.05.2023 13:19 Відповісти
Самі себе зриавють і казки розказують для тупих Иванів про нас...