11209 відвідувачів онлайн
10 023 18

У Росії масово скасовують внутрішні авіаперельоти

аерофлот

У Росії масово скасовують внутрішні авіарейси. Пов’язано це зі скороченням державної підтримки компаній.

Про це пишуть російські засоби масової пропаганди, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

Як зазначається, через війну РФ у 2023 році урізала дотації російським авіакомпаніям на регулярні польоти з 9 млрд до 7,5 млрд рублів. Пояснили там це "дефіцитом бюджету".

Це прямо вплинуло на підтримку компаній, які почали масово скасовувати внутрішні рейси.

Зокрема, під державну підтримку потрапили маршрути в Омській та Тюменській областях, Татарстані, Санкт-Петербурзі, Дагестані та Північній Осетії.

Водночас скоротили рейси за маршрутами Кемерово - Чита та Нижній Новгород - Петрозаводськ. Ще від двох щотижневих польотів з Пітера до Тобольска відмовилася авіакомпанія "Росія".

Топ коментарі
+10
в таварний вагон па 200 чєлавєк! в тєснатє да в нє абідє!
показати весь коментар
04.05.2023 15:43 Відповісти
+9
2050 год Московия:
- Деда! А что это в небе гремит и белые полосы па небу праходят? Эта Илья-пророк на колеснице ездяет?
- Нет внучек! То богопративные пиндосы па небу на железной калеснице летают Разучились, ************, на телегах ездить!
показати весь коментар
04.05.2023 15:50 Відповісти
+8
Та стільки тієі рашки -- можна пішкодрала .
показати весь коментар
04.05.2023 15:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
яка біда..., ну нічого, в деяких з них є власні літаки, а інші - поїздом, так навіть веселіше - за 2 доби в дорозі можна так "роззнайомиться"....
показати весь коментар
04.05.2023 15:41 Відповісти
в таварний вагон па 200 чєлавєк! в тєснатє да в нє абідє!
показати весь коментар
04.05.2023 15:43 Відповісти
А тиждень не хочете? Поїзд Владивосток-Москва (з затримками в дорозі) замість 7 діб добирався до Москви на 9-ті!
показати весь коментар
04.05.2023 15:53 Відповісти
Совпадение????
показати весь коментар
04.05.2023 15:42 Відповісти
Та стільки тієі рашки -- можна пішкодрала .
показати весь коментар
04.05.2023 15:42 Відповісти
и будут они летать - с криши на чердак
показати весь коментар
04.05.2023 15:44 Відповісти
Є інша версія: скоротився попит на авіаперевезення. Наприклад, через вручення повісток. Або людей поменшало. Або бізнес позакривався, який потребував регулярного пасажирського авіасполучення.
показати весь коментар
04.05.2023 15:46 Відповісти
Скоріше це через відсутність запчастин-бо замінити їх аналогавнєтом не виходить...
показати весь коментар
04.05.2023 15:48 Відповісти
2050 год Московия:
- Деда! А что это в небе гремит и белые полосы па небу праходят? Эта Илья-пророк на колеснице ездяет?
- Нет внучек! То богопративные пиндосы па небу на железной калеснице летают Разучились, ************, на телегах ездить!
показати весь коментар
04.05.2023 15:50 Відповісти
Да ладно, зараз літакі так не шумлять, це ж не ту-154. Коли він йде на 10км, ти його з землі не почуєш. Навіть нижче мабудь не почуєш. Зараз дуже добрі двигуни роблять, тихі та економичні.
показати весь коментар
04.05.2023 18:19 Відповісти
Що таке анекдот - знаєш? А до 2050-го на території Росії буде безлюдна місцевість Там будуть переходить на надзвуковий режим літаки рейсом Лондон -Токіо От ото вони і гримітимуть в момент переходу
показати весь коментар
04.05.2023 18:25 Відповісти
15:45

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/05/4/7400684/ ВИДЕО Ракетный комплекс "Искандер" врезался в ограждение под Петербургом
показати весь коментар
04.05.2023 16:05 Відповісти
А хіба не "Бастіон "?
показати весь коментар
04.05.2023 19:25 Відповісти
тільки заборона дихати потворам щось змінить
показати весь коментар
04.05.2023 16:10 Відповісти
Там иная причина. Самолёт отняли, год прошел, пора ТО, но теперь хрен- на-ны. Там строго. На своих дровах теперь летать будут.или транзитом от границы на Турцию например. С пересадкой. За дурною головою и ногам нэма покою!
показати весь коментар
04.05.2023 16:17 Відповісти
О.М.С.К. (ОТДАЛЕННОЕ МЕСТО ССЫЛКИ КАТОРЖНИКОВ)
Хороший город На одного судимого приходится два рецидивиста.

За что их то отрезали от Московии?
показати весь коментар
04.05.2023 16:29 Відповісти
Правильно! Головне - ноги! Пішки - воно надійніше.
показати весь коментар
04.05.2023 17:18 Відповісти
Перший крок по відновленню "істинних скреп " в сфері траспорту на кацапстані стартував - а завершитись все це має ліквідацією останнього метра залізничної колії .
показати весь коментар
04.05.2023 19:29 Відповісти