9476 відвідувачів онлайн
5 480 24

Україна розірвала дві угоди з Білоруссю

кабмін

Кабінет Міністрів припинив дію двох угод із республікою Білорусь - щодо співробітництва у галузі ветеринарної медицини та в галузі карантину та захисту рослин.

Про це за підсумками засідання уряду 5 травня повідомив постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

Так, припинено дію Угоди між Урядом України та урядом республіки Білорусь про співробітництво в галузі ветеринарної медицини, вчиненої 01.08.2002 у м. Мозирі.

Також уряд України припинив дію Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом республіки Білорусь про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин, вчиненої 07.10.2013 у м. мінську.

Топ коментарі
+9
Навіть свині України не хтять мати щось спільне з Бульборейхом!
показати весь коментар
05.05.2023 19:44 Відповісти
+7
показати весь коментар
05.05.2023 19:50 Відповісти
+6
А в галузі постачання білоруського бітуму для "великого крадівництва", через фірми
підконтрольні родичам "квартальних друзів", коли будуть угоди розривати? Чи ще не на часі?
показати весь коментар
05.05.2023 20:54 Відповісти

Завантаження...