10935 відвідувачів онлайн
6 257 50

Байден про свій вік і переобрання: "Я достобіса мудрий"

байден,джо

Президент США Джо Байден пояснив, чому його поважний вік не повинен стати на заваді його переобранню у 2024 році.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу MSNBC, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

Ведуча звернула увагу, що серед керівників 500 найбільших американських компаній у списку Fortune жоден не має такого поважного віку, як президент США, і спитала, чому Байден, якому у 2024 році буде 82, "є саме тим, кого американці мають обрати на найбільш відповідальну посаду у світі".

"Тому що я став достобіса мудрим і знаю більше, ніж значна частка людей. Я більш досвідчений, ніж будь-хто, хто балотувався на цю посаду, і вважаю, що довів: я і чесний, і дієвий", - підкреслив американський президент.

Байден пізніше додав, що "не можна допустити перемоги тієї ж людини, що була президентом чотири роки тому", маючи на увазі нині головного кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа.

На запитання, чим він відрізняється від свого попередника на посаді президента США, Байден відповів коротко: "Усім".

Топ коментарі
+19
Це очевидно, краще будь- хто ніж Трамп. А Байден не будь-хто, а дуже досвідчений політик.
показати весь коментар
06.05.2023 14:24 Відповісти
+10
А главное - охренительно скромный))
показати весь коментар
06.05.2023 14:19 Відповісти
+9
дал Нам Патриот , Мы сбили Кинжал и опустили путина ниже плинтуса
показати весь коментар
06.05.2023 14:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як казали моя покійна дядина, "пофали мене, моя губонько!"
показати весь коментар
06.05.2023 14:16 Відповісти
Я - СТАР!
показати весь коментар
06.05.2023 14:18 Відповісти
Супер Стар!
показати весь коментар
06.05.2023 14:40 Відповісти
И какой толк, что Обама юноша по сравнению с Байденом? Обама был самым трусливым и нерешительным. Трамп - авантюрист. Но выбор будут делать американцы и у них мугут найтись 73% "самых умных"
показати весь коментар
06.05.2023 15:25 Відповісти
Обама выгорел после первой встречи с пуйлом, тут я согласен...
показати весь коментар
06.05.2023 15:42 Відповісти
особливо якщо знову позволять щоб у вибори вмішувалася третя сторона, там же теж постійно хитати намогаються. По всьому Світу, цілі армії ботів, провокаторів, активних "активістів", і як їх відрізнити? Вони агресивні, не слухають аргументів, да й самі, як правило не можуть навести нормальних аргументів.
показати весь коментар
06.05.2023 16:43 Відповісти
А главное - охренительно скромный))
показати весь коментар
06.05.2023 14:19 Відповісти
Русскій, ти не зрозумів. У діда гарне почуття гумору.
показати весь коментар
06.05.2023 16:02 Відповісти
Тоді мені не зрозуміло, чого ви не зрозуміли, що я йому підіграю?
показати весь коментар
06.05.2023 16:55 Відповісти
Вы на работу когда-нибудь устраивались? Если не будешь нести подобную чушь, то не возьмут. Да и дед вобщем то прав.
показати весь коментар
06.05.2023 16:36 Відповісти
Ой, да расслабьтесь вы. Я просто пошутил. Дед скорее всего тоже шутил.
показати весь коментар
06.05.2023 16:58 Відповісти
наврядчи в англійській мові є ідіома, найближча до слова "достобіса". Скоріше за все він сказав - "о***нно".
показати весь коментар
06.05.2023 14:23 Відповісти
"I have acquired a hell of a lot of wisdom and know more than the vast majority of people"(с)
показати весь коментар
06.05.2023 14:28 Відповісти
все ж таки, наскільки українська мова більш довершена - можно обійтися двома словами: "достобіса мудрий".
показати весь коментар
06.05.2023 14:39 Відповісти
це не зовсiм так. вiн мiг сказати "damn wise",але ж це iнтервью,пояснювання. бiльшостi "чєртовськi мудрьiй" - бiльше знайомо. тому на "достобiса" i звертають увагу.
показати весь коментар
06.05.2023 14:56 Відповісти
Right he was !
показати весь коментар
06.05.2023 14:51 Відповісти
Це очевидно, краще будь- хто ніж Трамп. А Байден не будь-хто, а дуже досвідчений політик.
показати весь коментар
06.05.2023 14:24 Відповісти
будь-хто точно не краще, у нас вже є будь-хто і краще нам від цього не стало. Треба не будь-хто, а найкращій.
показати весь коментар
06.05.2023 16:44 Відповісти
ещё ты дико медленный...
показати весь коментар
06.05.2023 14:28 Відповісти
На все свій час.
показати весь коментар
06.05.2023 14:36 Відповісти
а шо па етаму поваду гаваріт путін? (скоро - гаваріт і паказиваєт путін!)
показати весь коментар
06.05.2023 14:30 Відповісти
Жгі, дєд!
показати весь коментар
06.05.2023 14:31 Відповісти
Ден Сяопін до 85 років головував, і тільки у 88 пішов з політики. Здоров'я дідусеві!
показати весь коментар
06.05.2023 14:34 Відповісти
Хочеться побачити як він впорає Зелю.
показати весь коментар
06.05.2023 14:37 Відповісти
Опыта у него, конечно, дохрена, но потянет ли он ещё один президентский срок в таком возрасте? Честно говоря, хотелось бы увидеть на его месте демократа помоложе и порешительнее - глядишь, и F-16 бы дали. Но у демократов, кажется, какой-то дефицит ярких лидеров на сегодня. А старина Байден соображает уже не так, чтобы очень...

https://youtu.be/KvwRdpPiDvQ

Например
https://youtu.be/KvwRdpPiDvQ
(В двух словах: Байден никак не привыкнет, что Камала Харрис - это вице-президент, а не первая леди. И, когда он в очередной раз выдал, что муж первой леди заболел, поэтому она сейчас не может присутствовать, сидевшая рядом супруга не выдержала и громко напомнила "Муж первой леди -это ты!")
показати весь коментар
06.05.2023 14:39 Відповісти
У Байдена найвищий рейтинг серед демократів і він, якщо нічого не трапиться, повинен легко виграти праймеріз і стати кандидатом від демократів наступного року
показати весь коментар
06.05.2023 14:45 Відповісти
Це зрозуміло, головне, щоб він ще й вибори виграв. Після цього вже можна буде трохи видохнути - якщо що, "Я устал, я ухожу", далі вже Камала Харріс допрацює.
показати весь коментар
06.05.2023 14:57 Відповісти
мамачки
показати весь коментар
06.05.2023 14:43 Відповісти
Байден самий кращий варіант для нашій країни.
показати весь коментар
06.05.2023 14:46 Відповісти
Зараз шанувальники "сильної руки" та бидло-президентів (Трампа, путлера) розповідатимуть, який Байден поганий і як Трамп за одну добу закінчить війну ( і ).

Замість Трампа можуть ще запропонувати Десантіса () чи трампіста Помпео - будь-кого, хто замість допомоги Україні допоможе путлеру залишити за собою окуповані українські території.

Найстрашніше, що деякі з цих шанувальників - це не кацапські боти, а насправді громадяни України. Такі, як вони, дозволили Кучмі віддати ядерну зброю, дозволили злочинцям при владі продати та віддати ракети дальністю 2500 км, стратегічні бомбардувальники та бронетехніку, а у 2019 такі самі обрали Зеленського.
показати весь коментар
06.05.2023 14:46 Відповісти
Байден давал позаблоково союзництово Україні. А хіба вон треба шмарклі та злодійкі Маркаровой ?
показати весь коментар
06.05.2023 14:48 Відповісти
Де и коли
показати весь коментар
06.05.2023 15:37 Відповісти
Поки немає ніяких Десантесів. Блазень значно випереджає його за усіма опитуваннями. Ось останні рейтинги
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Opinion_polling_for_the_2024_Republican_Party_presidential_primaries https://en.m.wikipedia.org/wiki/Opinion_polling_for_the_2024_Republican_Party_presidential_primaries

показати весь коментар
06.05.2023 15:00 Відповісти
Скоріше за все, наступного року буде повторення дуелі Байдена з блазнем. У даному випадку, бажаю пану Байдену здоров'я та наснаги ще на довгі роки
показати весь коментар
06.05.2023 14:47 Відповісти
Рыжая тварь может оказаться в горячих объятиях Фемиды. Хардкор.
показати весь коментар
06.05.2023 15:50 Відповісти
Він теоретично може навіть сидячи у в'язниці, бути обраним президентом. Останній судовий процес навпаки значно додав йому рейтингу. Недооцінювати цю тварюку неможна.
У 2016ому, поступаючись перед виборами рейтингом Клінтонші, воно примудрилося отримати більшість у ключових Штатах.
показати весь коментар
06.05.2023 15:58 Відповісти
Якби вона менше зображувала песика, то він би більшість не отримав.
показати весь коментар
06.05.2023 16:19 Відповісти
дал Нам Патриот , Мы сбили Кинжал и опустили путина ниже плинтуса
показати весь коментар
06.05.2023 14:50 Відповісти
👍
показати весь коментар
06.05.2023 15:23 Відповісти
Тому не даєш атакамси, F16 та бойкотуєш ленд-ліз, що добiса мудрий?
показати весь коментар
06.05.2023 15:44 Відповісти
Все забывают, что у него за спиной молодая и деятельная Камала Харрис.
Скорее всего, он её менять не будет.
показати весь коментар
06.05.2023 15:48 Відповісти
і що ж такого намолодила і надіяла "молода та діяльна камала харіс" ?
показати весь коментар
06.05.2023 17:35 Відповісти
Вам скажи, и вы захотите.
показати весь коментар
06.05.2023 19:00 Відповісти
деменційний притирок.

Тобі права навіть не дадуть, бо ти не здатне керувати транспортним засобом, але на президента пропихнули. Визнання твоєї "мудрості", яка привиділися лише тобі, неповносправному, - рейтинг.

https://www.reuters.com/graphics/USA-BIDEN/POLL/nmopagnqapa/

APRIL 20, 2023

U.S. President Joe Biden's public approval fell to 39% this month, nearing the lowest level of his presidency, ...

Biden's popularity declined almost steadily after he took office in January 2021, bottoming out at 36% in mid-2022. It has remained near that level since then.
Запихайся морозивом, неміч, і продовжуй глумитися над вбитими, білими, жінками, мерзота лівацька.
показати весь коментар
06.05.2023 16:42 Відповісти
достобіса мудрий
і рішучий як сто китайців
показати весь коментар
06.05.2023 16:50 Відповісти
,,Патриоты,, забыли, что Трамп разморозил эмбарго на оружие Украине, которое ввели Обама-Байден, и передал наступательное оружие Украине.
,,Патриоты,, уверены, что при Трампе, Россия в 2014 оккупировала Крым и часть Донбасса, а в 2022 напала на Украину, а не при Обаме-Байдене.
Кстати, политологи обратили внимание, при Трампе мир был спокойный:
- Китай и Россия сидели тихо (Путин промолчал, когда Трамп уничтожил батальон Вагнера, в Сирии),
- С.Корея прекратила испытания баллистических ракет,
- задавил Иран,
- стоимость нефтепродуктов, была низкой, благодаря продажам американских нефтепродуктов, из сланцев.
показати весь коментар
06.05.2023 20:48 Відповісти