8986 відвідувачів онлайн

Вночі 8 травня у Києві та області працює ППО, - військова адміністрація

ппо

У Київській обласній військовій адміністрації повідомили про загрозу ворожих БПЛА та роботу української ППО.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні у телеграм-каналі Київської обласної військової адміністрації у ніч на понеділок.

"Загроза БПЛА. Сили ППО працюють за цілями", – зазначається у повідомленні. 

Про роботу ППО на околицях столиці повідомили також і у Київській міській військовій адміністрації. 

Топ коментарі
+8
дітей в схованки...
а люся казала, що все норм і кацапня виснажилася по ракетах і на нулі.
кацапня кацапнею але дай нам всім Боже розуму хоч в слідуючий раз не зробити такої криворогатої помилки - бо це вже буде самогубство.
показати весь коментар
08.05.2023 01:00 Відповісти
+4
да, щось літає у небі.... гупає багато , і як наче реактивні ракети працюють, сподіваюсь, що це ППО чутно, а не їх ракети
показати весь коментар
08.05.2023 01:21 Відповісти
+4
Краще ще пару складів з ************ чи нафтобаз - набагато більше користі буде.
показати весь коментар
08.05.2023 01:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дітей в схованки...
а люся казала, що все норм і кацапня виснажилася по ракетах і на нулі.
кацапня кацапнею але дай нам всім Боже розуму хоч в слідуючий раз не зробити такої криворогатої помилки - бо це вже буде самогубство.
показати весь коментар
08.05.2023 01:00 Відповісти
не верь в своего зелебопа верь у профессионального дипломата
показати весь коментар
08.05.2023 01:41 Відповісти
жодного разу не слухав, но ви ж, зелення, росповсюджюєте, ниєте...
показати весь коментар
08.05.2023 01:48 Відповісти
не позорься кацапская морда тебя спалили гнида
показати весь коментар
08.05.2023 01:54 Відповісти
ти тута тільки з сьогоді, як ти знаєш за рік тому?
показати весь коментар
08.05.2023 02:13 Відповісти
так розумію тут кацапня і зелення зібралося в плотну кучку.
ну що побажати? - гранати вам влучної на ваши чорні роти
показати весь коментар
08.05.2023 02:21 Відповісти
люся, не треба вже так палитися, ну соромно ж...
показати весь коментар
08.05.2023 02:14 Відповісти
"Люся" казав ще й скільки кацапи щомісяця виробляють. Якщо би його слухали вухами, а не заднім місцем - то почули б.
показати весь коментар
08.05.2023 01:41 Відповісти
твою люсю кроме кацапов и зелеботов никто не слушает..
показати весь коментар
08.05.2023 01:42 Відповісти
Судячи по переглядам на його ютуб каналі - його слухають міліони, у тому числі і цей 3-15
показати весь коментар
08.05.2023 01:46 Відповісти
так это накрученные оппой боты.. те кто постоянно вспоминает про зеленого абдрыстовича и есть его боты
показати весь коментар
08.05.2023 01:49 Відповісти
Точно - все накручено. Специально зашел на ютубе глянул на его канал - 1,68млн подписчиков - все - "боты", ага, с гугл-аккаунтами и все ради какого-то арестовича.
показати весь коментар
08.05.2023 01:57 Відповісти
а ты что уже этого ватного ублюдка защищаешь? спалился зелебот..
показати весь коментар
08.05.2023 01:58 Відповісти
Я не защищаю, а высмеиваю лжецов, вроде тебя. Не люблю тупого вранья, знаешь ли.
показати весь коментар
08.05.2023 02:01 Відповісти
ты зелебюот косишь под дурочка или просто такой тупой что не в курсе как в интернете за деньги накручиваются подписчики?? иди купи себе мозг и не позорься..
показати весь коментар
08.05.2023 02:16 Відповісти
Да-да, все тут "зелеботы", кроме одного хамла, которое сбежало из страны или вовсе сидит из москвы под немецким прокси и воняет.
показати весь коментар
08.05.2023 02:44 Відповісти
ты такой тупой валенок что с тобой даже стыдно спорить
показати весь коментар
08.05.2023 04:32 Відповісти
"Аргументация" на уровне типичного примитивного кацапа-ватана. Когда вам нечего возразить на аргументы в споре - вы просто просто называете оппонента "тупым" и сливаетесь.

ЗЫ Нашел украинский прокси? Поздравляю.
показати весь коментар
08.05.2023 11:03 Відповісти
поздравь своих тупых родствеников которые родили такого же тупого бота
показати весь коментар
08.05.2023 12:52 Відповісти
Не смеши, чувачек. Ты как раз и демонстрируешь всем свой крайне низкий уровень интеллектуального развития тем, что не способен вести аргументированную дискуссию и можешь исключительно пытаться оскорбить опонента.
показати весь коментар
08.05.2023 12:58 Відповісти
с кацапами и зеле-ботами - бесполезно вести дискуссии только посылать нах..
показати весь коментар
08.05.2023 13:06 Відповісти
Я с тобой и не веду уже дискуссию, тк ты перешел к стандартной тактике кацапского бота - переходу на личные оскорбления.
показати весь коментар
08.05.2023 13:19 Відповісти
******* прикацаплена - бреше не моргає
показати весь коментар
08.05.2023 02:17 Відповісти
а нашо люсю слухати?
до мене тільки відголоски і коменти надходять, з яких все зрозуміло.
показати весь коментар
08.05.2023 01:45 Відповісти
- И шо вы все с ума посходили со своим Карузо?! Слышал я вашего Карузо - картавит, шепелявит...
- Вы были на концерте???
- Нет, мне Рабинович по телефону напел.
показати весь коментар
08.05.2023 01:47 Відповісти
стара, до 95та квартальна не смішна шютка, а потім през клован!
показати весь коментар
08.05.2023 01:51 Відповісти
Цей анекдот набагато старший за 95й квартал і дуже добре висміює недалеких людей
показати весь коментар
08.05.2023 01:54 Відповісти
- Гіві ти останній концерт Челентано чув?
- ні, а шо там?
- та мені от Гогі напел, так я дивлюся - ні слуха ні голоса... - 85ті роки.
показати весь коментар
08.05.2023 01:55 Відповісти
Та ні - це вже переробка. Оригінал був саме про Карузо і з одеськими євреями і він старший за 85й рік. Поцікавтесь, коли був популярний Карузо.
Але це не так важливо. Важлива суть.
показати весь коментар
08.05.2023 01:59 Відповісти
з зеленими сперечатися - себе не поважати...
ну нехай буде гречка...
показати весь коментар
08.05.2023 02:02 Відповісти
Точно - коли іноземна ботяра не права - вона одразу обзиває опонента "зеленим" і зливається.
показати весь коментар
08.05.2023 02:06 Відповісти
а чому ти вважаєш, шо я злився?
ніт.
просто ти нецікава амеба, а я таки тут.
показати весь коментар
08.05.2023 02:08 Відповісти
Тому, що твій прийомчик - типовий "злив" професійного тролля-на-зарплатні - коли немає аргументів - перейти на особистості, обізвати опонента чимось і під цим соузом злитися
показати весь коментар
08.05.2023 02:11 Відповісти
все по разпорядку...
нік, флаг - де помилка?
показати весь коментар
08.05.2023 02:10 Відповісти
пів-року вже розповідають,що ракети закінчуються..
показати весь коментар
08.05.2023 01:19 Відповісти
а хіба зараз по сотні прилітає як восени чи влітку ?
показати весь коментар
08.05.2023 01:24 Відповісти
дятел а что за год новые не делают? тем более сейчас в основном прилетают дроны
показати весь коментар
08.05.2023 01:43 Відповісти
Шо заважае шмальнути па мацкве?
показати весь коментар
08.05.2023 01:21 Відповісти
здоровий глузд
показати весь коментар
08.05.2023 01:25 Відповісти
да, щось літає у небі.... гупає багато , і як наче реактивні ракети працюють, сподіваюсь, що це ППО чутно, а не їх ракети
показати весь коментар
08.05.2023 01:21 Відповісти
Раскаты, не резкие звуки... От меня далеко...
показати весь коментар
08.05.2023 01:26 Відповісти
два прилета было очень жестких но в прошлый раз тоже такой был а оказалось сбили все ракеты и дроны
показати весь коментар
08.05.2023 01:51 Відповісти
Нужно рашистам завтра на девятое мая устроить в мацкве феерверк чтобы твари по подвалам сидели
показати весь коментар
08.05.2023 01:26 Відповісти
язычком и клавиатурой своим устрой с дивана .. балабол
показати весь коментар
08.05.2023 01:45 Відповісти
В небе над Киевом звук мопедов. Ето что за ПВО такое что мопеды аж к Киеву притарабанили и их над Киевом сбивают а не на подступах?
показати весь коментар
08.05.2023 01:29 Відповісти
Дальність роботи більшості наявних у нас ППО - до 40 км.
Чи ви пропонуєте Петріоти на мопеди витрачати?
показати весь коментар
08.05.2023 01:42 Відповісти
Почему сразу петриотами сбивать. Можно и с ПЗРК сбивать. Мопеды прямо над головой летают и жужжат за десять километров их слышно.
показати весь коментар
08.05.2023 02:01 Відповісти
Мопеды летят крайне низко, а значит с ПЗРК их цепануть можно с очень незначительной дистанции. Где взять столько операторов ПЗРК, чтобы расставить их по всей окружности вокруг Киева через каждые 200 метров?
показати весь коментар
08.05.2023 02:09 Відповісти
Радиус действия ПЗРК 3-5км. Тоесть операторов можно ставить через каждые 10км. Вокруг Киева полно микрорайонов с высотками на которых можно размещать операторов. На худой конец где нет высоток можно поставить автовышки. Но то что стаю ударных БПЛА пустили прямо в Киев ето беспредел
показати весь коментар
08.05.2023 02:20 Відповісти
придурок диванный они летят над водой и ночью ты хрен что увидишь. но наши скайнеты и пэтриоты работают надежно всем твоим кацапам песдец
показати весь коментар
08.05.2023 02:22 Відповісти
3-5 - але не забувайте по яких цілях і на яких висотах
по мопедах це буде не більше 1км - ну і вночі взагалі - 0км
показати весь коментар
08.05.2023 02:24 Відповісти
3-5 км - это по объектам, летящим на достаточной высоте.
Шахеды же часто заходят на Киев по Днепру, летя в метре над водой.
показати весь коментар
08.05.2023 02:42 Відповісти
складність враження маловисотних цілей вповні мірі стосується і ЗРК
показати весь коментар
08.05.2023 02:21 Відповісти
нету никаких звуков мопедов все посбивали хватит трындеть бот
показати весь коментар
08.05.2023 01:52 Відповісти
Дорого напевно ППО витрачати на мопєди
показати весь коментар
08.05.2023 03:50 Відповісти
Оно ж халявное.
А посадить кого то с пулемётами на подходах,так это им ночью не спать придётся или им премии за сбитый мопед платить.
А так всё оплатят другие.Отлично.
показати весь коментар
08.05.2023 07:56 Відповісти
На каких подходах? Ты представляешь себе количество этих "подходов"? По-твоему у нас бесконечное количество зенитных пулеметов с радарами/прожекторами? Все, что есть - охраняет стратегические объекты, вроде ТЭЦ, подстанций и тд. Но огородить ими по периметру весь Киев - нереально.
показати весь коментар
08.05.2023 12:13 Відповісти
Пулемётами весь Киев огородить дешевле чем Патриот купить и ракеты к нему оплачивать.
Пулемёты у бомжей во всём мире имеются на продажу Африка,Азия.
Здесь же написали :"Летят очень низко над Днепром".
показати весь коментар
08.05.2023 14:08 Відповісти
К каждому пулемету нужно еще и прожектор, ибо атакуют НОЧЬЮ. Это нужно по сути на защиту одного только Киева пару бригад пулеметчиков поставить - у нас они есть - и ХОРОШИЕ пулеметчики, и пулеметы в таком количестве? При том, что это не просто пулеметы должны быть, а пулеметные зенитные установки - то есть станок должен быть совсем другой.

""Летят очень низко над Днепром"."

Днепр в районе Киева шириной в 1,5-км. Чтобы попасть в быстро летящую на расстоянии в 700 метров цель ночью из пулемета - нужно иметь ну очень хорошие навыки стрельбы.
показати весь коментар
08.05.2023 15:39 Відповісти
Так, петріоти гучно запускаються...
показати весь коментар
08.05.2023 01:43 Відповісти
обосрался только ты кацапский бот со своей заблеванной коавиатурой
показати весь коментар
08.05.2023 01:47 Відповісти
я тебе кацап залетный ни какой не сын..сгинь кремлядь ватная
показати весь коментар
08.05.2023 01:57 Відповісти
К началу парад 9 мая мавзолей надо расхерачить. Вовочка Ульянов что-то завонялся.
показати весь коментар
08.05.2023 01:33 Відповісти
Краще ще пару складів з ************ чи нафтобаз - набагато більше користі буде.
показати весь коментар
08.05.2023 01:44 Відповісти
Склади і нафтобази - це буденная рутина.
А мавзолей-зіккурат - це як раз до 9 травня.
У московитів свято - іх треба привітати.
показати весь коментар
08.05.2023 02:39 Відповісти
тут недавно один козлик скакав що по Київі не прилітає.....