10149 відвідувачів онлайн
3 187 34

Росіяни планують запустити виробництво іранських дронів-камікадзе в Білорусі, - Центр нацспротиву

рф,дрон

Російська Федерація розглядає можливість налагодження виробництва безпілотних літальних апаратів типу Shahed у Білорусі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Центр національного спротиву.

За інформацією від білоруського підпілля, "Гомельський радіозавод" вже відвідала робоча група іранських інженерів. Організовували візит російська ФСБ та білоруська КГБ.

Під час поїздки обговорювалась можливість системного налагодження виробництва дронів-камікадзе. Як відомо, на базі цього заводу вже проводилась доукомплектація дронів.

"Відповідний розвиток подій вказує на те, що Росія продовжує поширювати свій контроль на оборонний сектор Білорусі. Розгортання повноцінного виробництва іранських БПЛА в Білорусі допоможе Росії розв’язати логістичні проблеми з транспортування дронів з Ірану", - зазначили у ЦНС.

Топ коментарі
+19
И это производство, по уму, должно быть легитимной целью как военный об'ект для ЗСУ.
показати весь коментар
08.05.2023 20:18 Відповісти
+12
не чуди. бульборусцi з першого дня з нами воюють. це арахамiй i #ОПА посла там держить.
показати весь коментар
08.05.2023 20:24 Відповісти
+12
А ракети з бульбашії, а військова атака на Київ це нічого не значить?!!!! Аби тільки ми випадкового ні на кого не напали! А може там для ЗЕблювотини бітум для асфальту!
показати весь коментар
08.05.2023 20:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так должны поработать партизанен)
показати весь коментар
08.05.2023 20:16 Відповісти
И это производство, по уму, должно быть легитимной целью как военный об'ект для ЗСУ.
показати весь коментар
08.05.2023 20:18 Відповісти
Це означатиме напад на Білорусію. ***** цього і домагається.
показати весь коментар
08.05.2023 20:21 Відповісти
не чуди. бульборусцi з першого дня з нами воюють. це арахамiй i #ОПА посла там держить.
показати весь коментар
08.05.2023 20:24 Відповісти
Отвечу на Ваш посыл насчет посла в Менске. Благодаря нашему консулату в Менске были спасены тысячи граждан Украины, которые выбирались из окупированых территорий (Харьковская, Херсонская, Запорожская, Донецкая, Луганская области). Люди приезжали в наш консулат и получали документы для выезда из страны чипсов. Посольство чипсов в Киеве закрыто и давно, больше года как минимум. А наш посол Игорь Кизима организовал все для спасения и выезда из недорейха и чипсоленда в Европу. И да! Из-за этого посла чипсы и попросили на выход, сейчас посла в Менске нет, есть временно исполняющий обязанности посла. Знаю эту инфу со слов моего друга, который там как раз и помогает гражданам Украины вернуться домой с окупированных территорий.
показати весь коментар
09.05.2023 07:52 Відповісти
А ракети з бульбашії, а військова атака на Київ це нічого не значить?!!!! Аби тільки ми випадкового ні на кого не напали! А може там для ЗЕблювотини бітум для асфальту!
показати весь коментар
08.05.2023 20:27 Відповісти
а як війська РФ зайшли до нас с території Бульбуляторной республіки і ракети по нам пускали, то це що було?
показати весь коментар
08.05.2023 23:01 Відповісти
Я вже писав що ***** домагається щоб ми вдарили у відповідь
показати весь коментар
08.05.2023 23:03 Відповісти
значит надо поговорить с этой усатой тварью ************ Бульбулятории...если не поймет...вье..бать Хаймерсами...
показати весь коментар
08.05.2023 23:11 Відповісти
по радио заводу...
показати весь коментар
08.05.2023 23:13 Відповісти
З початку війни ніяких ударів, по Білорусії ,зі сторони України не проводилось.Там "легітимних" цілей вже надто достатньо.
Як Ви вважаєте Чому,не завдаються удари по території Білорусії?
показати весь коментар
08.05.2023 20:23 Відповісти
Заборона наносити удари "по території" - груба помилка.

1)Удари наносяться не по території, а по військовим об´єктам ворога, та ВПК ворога, які знаходяться на території РФ, або на території будь-яких інших країн.

2) Уявлення про те, що країна, на території якої знаходяться військові об'єкти ворога, та ВПК ворога, після нанесення ЗСУ ударів по цим об'єктам отримає "моральне право та привід до війни з Україною" є наївним та хибним.
Досвід історії свідчить, що привід для агресії дає не жертва, а створює сам агресор.
Намагання жертви "чемно поводитися" з агресором, умиротворювати агресора, "не допускати ескалації" не стримує, а навпаки заохочує агресора до нападу.
Агресор відчуває переляк жертви за її поведінкою і створює привід для агресії тоді і такий, який агресор і тільки він сам вважає доцільним. Що собі думає чи робить жертва значення для агресора не має.
показати весь коментар
09.05.2023 01:25 Відповісти
Білоруська відмазка--нам надо карміть сємью
показати весь коментар
08.05.2023 20:19 Відповісти
гомель - це шоб нашим простiше було його дiстати. бульбен-фюрер хоче вiйни ?
показати весь коментар
08.05.2023 20:26 Відповісти
Від кордону Чернігівської області до Гомеля 70 км.
Просто пару залпів хаймарсами, і "Гомельского радиозавода" больше нет...
показати весь коментар
08.05.2023 20:28 Відповісти
Партизани підірвуть. Знайдуть вибухівку і дрони в шахтах.
показати весь коментар
08.05.2023 20:31 Відповісти
рабспублика ***********
показати весь коментар
08.05.2023 20:32 Відповісти
Розмова повинна бути коротка: з бульболенда на нас ракети летять? Значить бульболенд на нас напав і ми маємо право відповісти тим же! Крапка!
показати весь коментар
08.05.2023 20:50 Відповісти
Пи си: по місцях запуску ракет, звичайно, не по мирняку.
показати весь коментар
08.05.2023 20:51 Відповісти
это хорошая идея. Мне нравится.
показати весь коментар
08.05.2023 20:51 Відповісти
вони тільки розглядають, зважують рахують. Та це не схоже на лаптевих - раз сказали. Крапка. Будуть робити. А з чого і коли ? Хто зна
показати весь коментар
08.05.2023 20:51 Відповісти
одна стиральная машина - один дрон
показати весь коментар
08.05.2023 20:53 Відповісти
там чипы Моторола
показати весь коментар
08.05.2023 20:54 Відповісти
а толку ,они сбиваются как два пальца
показати весь коментар
08.05.2023 20:52 Відповісти
Але ми тратимо на них ракети,що коштують набагато дорожче.
показати весь коментар
08.05.2023 21:25 Відповісти
"логістричні проблеми"? Перекладаємо: засрашка не в змозі налагодити виробництво іранських дронів на своїй території - анало говнєтний "Зєлєноград" досі не відхекався від спроби підготувати виробничий майданчик (не змогли забезпечити електрику та якість приміщення) для придбаного в 2008 році заводу АМД Fab1 "в розборі" з виготовлення першіх Athlon-ів...
показати весь коментар
08.05.2023 21:03 Відповісти
показати весь коментар
08.05.2023 21:05 Відповісти
Дивно, яки ж вони рукожопі, що не змогли організувати готове виробницьтво на россеї.
показати весь коментар
08.05.2023 21:57 Відповісти
предупредить надо лукашенко, что этот завод - наша законная цель. Пусть строит, только потом не обс*тся.
показати весь коментар
08.05.2023 22:22 Відповісти
В Гомелі белоруси зроблять! Бо це не рукожопа окраїна Китаю.
А от що нам з цим робити - питаня.
показати весь коментар
08.05.2023 22:24 Відповісти
якщо питання то поцілуйте Лукашенко ще в сраку.....(не ви)
показати весь коментар
08.05.2023 23:07 Відповісти
Цікава думка! "Геранью" по сраці,ну Гомелю!
показати весь коментар
08.05.2023 23:23 Відповісти
Белокацапы помогут *****, сомнений нет.
показати весь коментар
08.05.2023 22:37 Відповісти
А что, вполне логично, территорию картофельного фюрера мы не обстреливаем, он же " не участвует в войне"😁