8736 відвідувачів онлайн

Руйнування в Україні співставні зі шкодою від Другої світової, - Павел

павел,петр

Рівень та масштаб руйнувань, спричинених російським вторгненням, подібні до тих, до яких призвела Друга світова війна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заяву президента Чеської Республіки Петра Павла, яку наводить видання České noviny.

"Країна, ім'я якої мали основні сили, що брали участь у звільненні Чехословаччини, тобто Перший, Другий та Четвертий Українські корпуси, сьогодні сама є об'єктом агресії з боку однієї з тодішніх держав-переможниць - Росії", - зазначив Павел.

Він додав, що вже тоді війна почалася із неповаги до прав національної меншини та закликів до загарбання чужих земель. Він нагадав про Мюнхенську змов, коли Чехословаччині довелося відмовитися від частини території.

"Найстрашніше в історії - це не вчитися і повторювати ті самі помилки. Я дуже пишаюся тим, що Чехія з перших днів дуже інтенсивно підтримує Україну", - додав Павел.

Нагадаємо, сьогодні Україна, разом з рештою цивілізованого світу, відзначає День пам'яті та примирення. Дев'ятого травня відзначатиметься День Європи. 

Топ коментарі
+9
Рашисти. Новий термін.
показати весь коментар
08.05.2023 23:04 Відповісти
+7
Новітні фашисти 21 століття.
показати весь коментар
08.05.2023 23:01 Відповісти
+6
Більше ніж у другу - бо таких ракет у другу не було
показати весь коментар
08.05.2023 22:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Більше ніж у другу - бо таких ракет у другу не було
показати весь коментар
08.05.2023 22:56 Відповісти
Ну тогда и ковровые бомбардировки были и пво такого не было,только зенитки
показати весь коментар
08.05.2023 23:05 Відповісти
Новітні фашисти 21 століття.
показати весь коментар
08.05.2023 23:01 Відповісти
Рашисти. Новий термін.
показати весь коментар
08.05.2023 23:04 Відповісти
Точно. Надо уходить от терминов нацисты и фашисты, это новая падаль - рашисты.. и оно укоренится на десятки лет, как и нацисты с фашистами...
показати весь коментар
09.05.2023 01:23 Відповісти
вони не новітні !!! червоний нацизм і фашизм на мацковії був з 25 жовтня (7 листопада) 1917 року під назвою комунізм !!!
показати весь коментар
09.05.2023 01:25 Відповісти
правда з "ленд-лізом" і другим фронтом ,поки що не порівняєш світову спільноту,часів другої світової війни
показати весь коментар
08.05.2023 23:14 Відповісти
сталін теж бачив в очах гітлера мир і був його союзником, історія має закономірність повторюватися,якщо ідіоти дають таку можливість
мир в очах рашиста і веселі шашлички.....
показати весь коментар
08.05.2023 23:17 Відповісти
Уже шашлычки не в моде. Сейчас в моде яйца, яблоки и фляги). Не благодарите).
показати весь коментар
08.05.2023 23:26 Відповісти
Ракеты и самолёты уже давайте. Это бла бла бла украинцы испытывают на собственной шкуре, из за того что жадный Запад выкормил *****.
показати весь коментар
08.05.2023 23:55 Відповісти
Їй-бо, вони по черзі говорять: один день Петр, а наступний - Павел!
показати весь коментар
09.05.2023 00:59 Відповісти
А також "обидва" трохи помиляються - раша не була "однією з тодішніх держав-переможниць". Не було такої держави.
показати весь коментар
09.05.2023 09:39 Відповісти
Земля - кругла, сонце - заходить на захід, рашисти - підери, усі це знають.
Відключайте кацапів від Свіфт, дієві санкції: ембарго на енергоносії і алмази, більше зброї, а не стурбованість і піздьож.🤬
показати весь коментар
09.05.2023 02:36 Відповісти