5506 відвідувачів онлайн
2 578 18

Іран, імовірно, хоче перекинути виробництво БПЛА у Білорусь, - Ігнат

бпла,дрон,безпілотник,шахед,шахід

Для того, щоб уникнути західних санкцій та тиску від інших країн, влада Ірану, ймовірно, хоче перекинути виробництво безпілотників у Білорусь.

Про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

За його словами, окрім власне виробництва, це може бути тільки скручування вже готової продукції.

Також він додав, що і Росія може самостійно виробляти безпілотники, наприклад, "Лансет". Хоча вони не дуже потужні, додає речник, але "дошкуляють українській протиповітряній обороні та військам Сил оборони на передній лінії".

"Зробити планер, двигун, пропелер, бойову частина - не проблема, інше питання - це технологічне обладнання, яке закладено в "Shahed", але там є блок gps-навігації, блок управління і це Росія виробити сама не може. Власне за цими товарами – подвійного призначення і високотехнологічною продукцією не завадив би контроль санкцій, для того, щоб завадити їм отримувати таку продукцію", - зазначив Ігнат.

Щодо ракет, речник додав, що є ознаки того, що Росія їх все-таки виробляє. Зокрема, в Україні вже "знаходили уламки нещодавно виготовлених ракет".

"Серед уламків ракет знаходили маркування нещодавнього виробництва - і осінь і зима. Сподіваємося, що санкції не дозволять їм робити це швидко. І швидко це навряд чи вдасться, бо крилата ракета - це високотехнологічний продукт, який коштує мільйони доларів за одиницю", - підсумував він.

Топ коментарі
+7

Лідери 5 країн - Білорусь , Казахстан, Киргизстан , Узбекистан, Туркменістан будуть присутні на путінському параді і вітати учасників "СВО" (бандитів і вбивць).

Українське МЗС і Зеленський як завжди зроблять вигляд, що нічого не сталося. 😠
показати весь коментар
09.05.2023 11:45 Відповісти
+6
Коли бульба приєднається до виготовленя Шахедів -- приидеться иобнуть .
показати весь коментар
09.05.2023 11:44 Відповісти
+5
Їм ще після виборів знову закупляти бітум у бульбодиктатора, для крадівництва доріг
показати весь коментар
09.05.2023 11:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та найвеличніший зелідор всерівно не дасть добро на знищення...
показати весь коментар
09.05.2023 11:38 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2023 11:45 Відповісти
Вони там були бо їм китай порекомендував там бути, ну можливо Лукашенко сам захотів.
показати весь коментар
09.05.2023 11:50 Відповісти
Зараз понабігає непритомних:

- збиваємо 100% шахедів ;

- ще до підльоту до цілі ;

- зі звичайної стрілкової зброї ;

- це взагалі не загроза.
показати весь коментар
09.05.2023 11:47 Відповісти
Так, а відоси де Ланцети попадають в наші Буки і Цезарі - типу вороже іпсо
показати весь коментар
09.05.2023 11:57 Відповісти
я вот не могу понять наших союзников...провести точечные удары по заводам даже подземным в Иране уничтожив все штампы цеха линии склады сборочные процессы докумнетацию отстреляв весь инженерный конструкторский состав-- слабо или надо ждать пока по Вашингтону ***** Шахедами по Белому Дому для прикола?? Лондону /Берлину штука в том что Шахеды скоро могут быть расходником у разного рода террористов с любой мотивацией..Шахеды их пусковая установка спокойно умещается в полуторотоннике накрытого кузовом причем кулибины были всегда и платформас 12 шахедами где то в Германиив поле вполне может *****ь по нескольким государствам для прикола причем дистанционно-- а потом самоликвидация подрыв установки и хрен найдешь следы.. и что ждет НАТО ЦРУ ФБР АНБ МИ 5 и прочие не ясно?!***** также точечно давно провели бы диверсионные работы на предприятиях аналогичных ракетные системы С 300-400 Калибры и так далее в России тем паче там за ящик коньяка и самого Путина сдадут довеском не то что хороший чек на хорошую сумму выписанный..?!
показати весь коментар
09.05.2023 11:52 Відповісти
А що заважає іншій країні купити старий сухогруз, погрузити туди якусь частину армії дронів-копій шахедів (їх же мабуть вже багато побудували?), і відправити його за вантажем фломастерів, в Китай. А десь на підході до Оманської затоки, випадково натиснути кнопку пуск? І потім кинути його, а екіпаж на катерах допливе до якогось іншого судна з вантажем ананасів з Австралії і попливе в Європу? А в іранських шайтанів, підгорить і в прямому і в переносному сенсі.
Всього то потрібні дрони та нормальна спецслужба? Невже цього досі в іншій країні немає?
І не потрібно чекати якихось дій від союзників та фантазувати про їх можливості та мотиви.
показати весь коментар
09.05.2023 12:10 Відповісти
согласен с вами вариантов масса...и было бы желание... но..то самое НО.. видимо тут срабатывает тот рвотный рефлекс бизенеса.... бабло не пахнет отпраляем нужду пардон сразу в два унитаза..флюгерность в поведении вашим и нашим... ничего- кроме бизнеса... это чистый прикол- тех - которые по субботам не работают... но обожают халяву и гешефт их разват Цивилизщации и типа спекуляция- это умение вы**бать мосх и являются часто причинами воин в мире.. ДЕНЬГИ ИЗОБРЕЛ ДЬЯВОЛ Бог давал все это даром просто верить в него и любить его и быть верным ему и его Законам и заповедям и запретам увы..Ева ***** оказалась видимо той еще...гхм.. Сарой.. вот тому и живет так Человечество.. в кровавой бойне... ненависти.... войнах.... сражениях и горемычиях и страданиях....
показати весь коментар
09.05.2023 12:22 Відповісти
звісно, так краще і *****, і аятолам. в ірані Ізраїль може добряче дати ракетами по *****, а у ******** чіпати не можна, бо ескалація...
показати весь коментар
09.05.2023 11:54 Відповісти
Отак і стане бульбостан легітимною ціллю для ЗСУ.
показати весь коментар
09.05.2023 12:30 Відповісти
Мозирський НПЗ тим часом біля Київщини чудово себе почуває. Клоуни.
показати весь коментар
09.05.2023 12:58 Відповісти
Ого‼️ТОБТО ВЗРАІЛЬ БУДЕ БОМБИТИ БІЛОРУСЬКІ ЗАВОДИ
показати весь коментар
09.05.2023 13:05 Відповісти
Ізраїль хай свій розбомбить який продав Путіну . Бо заїбали вже їх орлани, форпости, ланцети. Чи Ізраїль стискається по своєму заводу під Пітером пожбурляти своїх хвальоних ракет? Чи по своєму жалко?
показати весь коментар
09.05.2023 14:11 Відповісти
Логістика рівня БОХ!. Й аргументація як від Ізраїлю про свою витрату снарядів - що вони розробили іранський завод бпла в Сирії, а не кошари овець знесли, бо косячили. Але слухати приємно. Там теж декілька кордонів перетнути непомітно треба щоб непомітно смєни перекидувати й компоектуючі. Логіки жодної але Іран хоч за вуха до теми притягнути треба.
показати весь коментар
09.05.2023 14:07 Відповісти