15156 відвідувачів онлайн
3 182 87

Двері в НАТО для України відчинені, проте коли вона зможе у них увійти, поки що невідомо, - Столтенберг

столтенберг

Усі країни НАТО підтримують ідею вступу України до Альянсу, але назвати точні терміни наразі неможливо.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю The Washington Post, передає Цензор.НЕТ. 

"По-перше, всі союзники по НАТО згодні з тим, що Україна стане членом Альянсу. Всі союзники згодні з тим, що Україна має право обирати свій шлях, що це вирішувати не Москві, а Києву. І по-третє, всі союзники згодні з тим, що двері НАТО залишаються відкритими. Питання в тому, коли (Україна вступить до НАТО. - Ред.), і я не можу дати вам розклад щодо цього", - зазначив Столтенберг.

Він додав, що "ми зараз працюємо з ними українцями, щоб допомогти їм перейти від обладнання, доктрин і стандартів радянської епохи до доктрин і стандартів НАТО, зробити їхні Збройні сили сумісними з силами НАТО та допомогти їм у подальшому реформуванні й модернізації своїх оборонних та безпекових інституцій".

Також Столтенберг вкотре наголосив, що "нагальним завданням є забезпечення перемоги України як суверенної, незалежної держави, тому що якщо Україна не переможе, то взагалі не буде що обговорювати".

Нагадаємо, Україна розраховує отримати політичне запрошення до НАТО на саміті Північноатлантичного альянсу у Вільнюсі, який відбудеться 11-12 липня.

Топ коментарі
+17
Україна бориться з мордором "не сам на сам". Нам допомагають фінансово і зброєю велика кількість країн, в тому числі країни НАТО.

Україна буде в умовній безпеці тільки будучи членом НАТО.
показати весь коментар
09.05.2023 20:18 Відповісти
+12
Із такою владою це буде дуже важко.
Виконавчою, законодавчою, та суддівською...
показати весь коментар
09.05.2023 20:22 Відповісти
+11
Сам на сам? Ви хоч розумієте чим ми воюєм? І за чий рахунок ми живемо?
показати весь коментар
09.05.2023 20:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
09.05.2023 20:13 Відповісти
Війна закінчиться після втечі чергового легетімного, та обрання Гетьмана
показати весь коментар
09.05.2023 20:56 Відповісти
Золотые яйца и устав НАТО определили место Украины ....
показати весь коментар
09.05.2023 21:35 Відповісти
люблю оптимистов. Что значит "Европа пока еще не готова"?
вы надеетечь, что они будут готовы? да никогда
показати весь коментар
10.05.2023 01:42 Відповісти
1) Потому , что есть Устав НАТО !! и 2) Ворюги , тем более международной помощи , в НАТО и в Европе не нужны !!!
показати весь коментар
10.05.2023 01:45 Відповісти
Якщо Україна переможе Росію сам на сам, як суверенна незалежна держава - на біса їй НАТО?
показати весь коментар
09.05.2023 20:13 Відповісти
Україна бориться з мордором "не сам на сам". Нам допомагають фінансово і зброєю велика кількість країн, в тому числі країни НАТО.

Україна буде в умовній безпеці тільки будучи членом НАТО.
показати весь коментар
09.05.2023 20:18 Відповісти
Уважно перечитайте те, що сказав Столтенберг. «Нагальним завданням є забезпечення перемоги України як суверенної, незалежної держави». У перекладі з витіювато-євродипломатичної - України нейтральної та позаблокової. Такої, що вірним цербером боронить ЄС і НАТО від російських імперських зазіхань, але до самого НАТО не буде прийнята ніколи. Просто тому, що місце сторжового собаки - в собачій будці, а не в людській оселі. З точки зору самого НАТО, звичайно.
показати весь коментар
09.05.2023 20:36 Відповісти
dopomoga ne zavazhae nashomu suverenitetu
показати весь коментар
09.05.2023 20:40 Відповісти
кацап,повзи додому,водкі-нєт.
показати весь коментар
09.05.2023 20:55 Відповісти
Ви викривлюєте поняття: яке відношення мають епітети суверенна і незалежна до членства в НАТО чи будь-якій іншій організації? В нас Конституція визначає країну як суверенну і незалежну. Ті, що в НАТО - то не суверенні і залежні? Почитайте спочатку значення слів, перш ніж писати якісь нісенітниці
показати весь коментар
09.05.2023 22:16 Відповісти
Епітети «суверенна» і «незалежна», невипадково висунуті на передній план в маніпулятивній промові речника НАТО, мають пряме відношення до членства України в альянсі. Україна посилено мріє про членство в НАТО, тобто хоче стати - в аспекті належності до західної системи спільної антиросійської оборони, з усіма її тяготами, обмеженнями та обов'язками - залежною від НАТО. НАТО відповідає: залишайтеся незалежними. Як казав вождь світового пролетаріату, «формально правильно, а по сути издевательство».
показати весь коментар
09.05.2023 22:42 Відповісти
Якусь фігню Ви написали. Я не про те, коли нас приймуть чи не приймуть, я про Ваше трактування епітетів.
показати весь коментар
11.05.2023 16:18 Відповісти
«Я не про те, коли нас приймуть чи не приймуть…» - А я про те. Якщо Україну не приймуть до НАТО - а її ніхто не збирається туди приймати - фігню написали Ви, а не ми. Членство в НАТО цілком очевидно збільшує, а не зменшує залежність слабких і бідних членів альянсу від сильних і заможних. Станом на зараз Україна, найбідніша й найкорумпованіша країна Європи, навіть не будучи членом НАТО, де-факто перебуває під зовнішнім стратегічним керуванням і на зовнішньому воєнно-фінансовому утриманні. Гіпотетичний вступ до НАТО не просто знищить залишки українського суверенітету, а зробить його від'ємним - не кажучи про радісну перспективу для українського народа впрягатися за альянс у майбутню війну з Китаєм, якщо той полізе-таки на Тайвань, і всі інші війни Заходу проти Сходу, світові й не дуже. А Конституція України може визначати що завгодно, з застосуванням будь-яких епітетів. Об'єктивній реальності від того ні холодно, ні гаряче.
показати весь коментар
11.05.2023 19:46 Відповісти
Неважливо що там за поняття, важливi факти. По факту, для прийняття в НАТО заможних краiнок знадобилося пару мiсяцiв, в якi входило задовiльнення iнтересiв всяких Туреччин, а Украiну СКIЛЬКИ маринують ?

При тому, що саме керiвництво НАТО не дае чiтких умов по вступу, а все якась локшина, як перед сексом з коханкою: одружимося, але потiм, колись, десь 30 лютого, так так, обiцяю, роздягайся.

I це доречi - теж план, на який треба було звернути увагу адептам НАТО. НАТО - це що ? Союз краiн. То як так виходить, що краiна №1 за, краiна №2 за, ... краiна №20 за, а НАТО проти ?

Пан Беляев каже правду, що в принципi видна неозброеним оком: ми НАТО не потрiбнi, i я iх розумiю: а навiщо ? Грошей в нас нема, на вiдмiну вiд скандинавiв, тобто зброю на лярди ми купляти не станемо. Розташування стратегiчне iм вже не потрiбно, тут вже е Румунiя, Словенiя, Польща, Прибалтика, тепер от Скандинавiя. Так, в нас е працьовитi сильнi цiлеспрямованi воiни-козаки, але iм (тобто нам) достатньо пiдкинути зброю, i ми виконаемо всю брудну роботу цiною своiх житiв. Технологiя ВЖЕ працюе, i побачете, Украiни в НАТО не буде нiколи.
показати весь коментар
10.05.2023 00:43 Відповісти
есть 1 вариант когда примут. Если россия распадется.
показати весь коментар
10.05.2023 01:45 Відповісти
200 відсотків ! Скільки вже можна щодо цього теревенити.. НАТО гуд, усе решта капут !
показати весь коментар
09.05.2023 21:16 Відповісти
Сам на сам? Ви хоч розумієте чим ми воюєм? І за чий рахунок ми живемо?
показати весь коментар
09.05.2023 20:19 Відповісти
Ми живемо за свій рахунок! Наші кращі сини та дочки зара захищають всю Європу від кацапсячої нечисті!
показати весь коментар
09.05.2023 20:31 Відповісти
А так то ми не Україну , а НАТО захищаємо. Щось я не бачу , щоб на країни НАТО напали.

Може підкажеш де ?

Чи вам геть "великий гавнофон" мізки вибив ?
показати весь коментар
09.05.2023 20:37 Відповісти
Ти лайно прокацаплене! Втекло в Польщу і сидиш тявкаєш! Звісно шо Україну в першу чергу! Ти думаєш чого ***** наважився напасти?! Та тому шо розраховував, що ЄС і далі буде Україну за носа водити з вступом в ЄС та НАТО. Поки наші хлопці гинули з 2014 року на фронті, в ЄС бургери набивали карпани перепродаючи дешевий кацапсячий газ, а коли побачили шо і до них прийде ***** то почали допомагати.
показати весь коментар
09.05.2023 20:44 Відповісти
Не верзіть дурниць ! Якби не Союзники.... Слава Союзникам, Слава ЗСУ ! Ганьба казнокрадам які усе переводять лише в офшорні зони.
показати весь коментар
09.05.2023 21:22 Відповісти
Ти взагалі розумієш про шо говориш? Так, союзники допомагають. А воює хто, союзники?! Навіть такий монстр як срсрср не вистояв би перед нацистами якби не союзники. А кацапорильська орда в кілька разів більша і за територією і за населенням.
показати весь коментар
10.05.2023 13:37 Відповісти
Ми давно вже не живемо за свiй рахунок, а ваш вислiв каже, що ви не читаете документiв власноi краiни.
показати весь коментар
10.05.2023 00:46 Відповісти
Ти дурак? Чи падло прокацаплене? Я живу за свій рахунок ще й налоги плачу. І таких як я бульшість в Україні. А якщо ти живеш на всякі допомоги чи субсидії то не думай шо всі такі.
показати весь коментар
10.05.2023 13:33 Відповісти
Податки*
показати весь коментар
10.05.2023 22:17 Відповісти
Ну хоч щось українське в тебе є
показати весь коментар
11.05.2023 15:56 Відповісти
Конечно, будь Украина членом НАТО,страна поребриков только бы зубами лязгала,да гавкала.
показати весь коментар
09.05.2023 20:26 Відповісти
Ти довбойоб? Якби ми були б сам на сам з РФ вони були б вже в Києві.

Може годі цю дурню молоти. Чи у тебе мізків нема
показати весь коментар
09.05.2023 20:35 Відповісти
між крапельками ?
потрібно повести голосування і чітко оголосити які країни за які проти
показати весь коментар
09.05.2023 20:13 Відповісти
Щеля не стукає в ті двері куди його не запрошують.
показати весь коментар
09.05.2023 20:15 Відповісти
Victoria Joy:
Керівник студії «Мамахохотала», двічі чемпіон Києва в шкільному КВК, включений до української делегації Парламентської асамблеї НАТО - це як раз те, що потрібно для вступу в НАТО
показати весь коментар
09.05.2023 20:47 Відповісти
Наші двері відкриті, але Ви в них не входіть (плядське ,прорашистське лицемірне і брехливе НАТО)
показати весь коментар
09.05.2023 20:19 Відповісти
Таке погане НАТО надало нам найбільшу підтримку з часів WW2

А такі добрі асфальтоукладчики з ОП саджають бойових генералів та розвідників

Це одна з причин чому ми не в НАТО. Ну і ще війна
показати весь коментар
09.05.2023 20:40 Відповісти
Україні надали підтримку конкретні країни - США, Британія, Німеччина, Південна Корея, Франція, Японія тощо, - кожна від свого імені, незалежно від їхнього членства чи не-членства в НАТО. НАТО як організація не надала Україні нічого, крім пустих обіцянок про «відчинені двері». І, за наявного геополітичного розкладу, ніколи не надасть. Не її інтерес.
показати весь коментар
09.05.2023 20:56 Відповісти
Жертва Арестовича.

Це не до мене, це - до психіатора
показати весь коментар
09.05.2023 22:11 Відповісти
В часи правління Ющенка не будували доріг і нікого не саджали.Турок .член НАТО .саджає опозиціонерів і купляє у рашиста на млрд баксів системи ППО ,мадярські у,,й.ки блокують роботу НАТО і торгують з рашистом енергоносіями.Що хотів сказати???
показати весь коментар
09.05.2023 21:00 Відповісти
Тупеньке, вони ВЖЕ в НАТО. ВЖЕ і "тільки хоче", причому хоча зовсім від недавно це дві великі і чотири маленькі різниці.

Бо з 2019 воно раптом перестало бути нам потрібно

- ☝️Восени 2019 діючий Верховний Головнокомандувач проігнорував історичний саміт НАТО в Лондоні. Тоді ми відводили повним ходом війська і вірили каналу 1+1 про те, що мир уже наступив

Тому спочатку думай , що пишеш , щоб не виглядати клоуном , бевзю
показати весь коментар
09.05.2023 22:14 Відповісти
не буду вдаватися до того,щоб в якийсь спосіб,чи якимись словами,котрі б вказували на Твою схожість із де-якими створіннями твариного світу в розумовому розвитку і переконувати Тебе в тому, що те, щодіється в середині самого НАТО (((ВЖЕ в НАТО. ВЖЕ ,І ДАВНО) ) куди більш корупційне ,фальшиве і брехливе як те,в чому звинувачують Україну і її владу.В НАТО беруть український народ,щоб його не вбивали ,"а не "зелену прорашистську корупційну владу для захисту від рашиста(він їй і так гарантував безпеку) ".Яка різниця від рашистських агентів в НАТО І В ЄС мадярів,фріців, чи в українській владі.Вони рашистська агентура,котра працює на інтереси куйла. Читай-https://www.dw.com/uk/bill-klinton-skodue-so-perekonav-ukrainu-vidmovitisa-vid-adernoi-zbroi/a-65232050-клован.щоб компенсувати ось цю куйню з ядерним розброєнням України.чому ж її не взяли під парасольку НАТО.???Давай не оправдуй натівських танцюристів,котрим мішають танцювати рашистські яйця .
показати весь коментар
09.05.2023 22:41 Відповісти
ne mely fign'yu... nihto ne hoche vmyraty i v NATO takoj
показати весь коментар
09.05.2023 20:43 Відповісти
НЕ МЕЛИ КУЙНІ.ВІЗЬМИ УКРАЇНУ В НАТО У 2008 РОЦІ, НІХТО Б НЕ ВОЮВАВ З КРАЇН НАТО В УКРАЇНІ НІ ТОДІ ,НІ ЗАРАЗ І ВІЙНИ В УКРАЇНІ ІЗ СОТНЯМИ ТИСЯЧ ЖЕРТВ І РУЙНАЦІЄЮ, КОТРУ ПРИРІВНЮЮТЬ ДО РУЙНАЦІЇ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, НЕ БУЛО БИ ВІД СЛОВА "ВЗАГАЛІ" ЗА ДОПОМОГУ ЇМ СПАСИБІ
показати весь коментар
09.05.2023 20:49 Відповісти
ne vereshchy, Gospadi nihto nas ne vzyav by v NATO v 2008-mu roci, bo bablo u kacapiv kupa
показати весь коментар
09.05.2023 21:01 Відповісти
То примите в НАТО Росию, чо уж мелочиться.
показати весь коментар
09.05.2023 20:21 Відповісти
Ти , йолуп, шкода таких безмозких голопанів

І низькій вклін НАТО за найбільшу з часів WW2 військову допомогу
показати весь коментар
09.05.2023 20:39 Відповісти
такое можно сказать про любого члена НАТО, особенно из восточной Европы.
показати весь коментар
09.05.2023 20:55 Відповісти
kacap, idi *****
показати весь коментар
09.05.2023 21:02 Відповісти
Із такою владою це буде дуже важко.
Виконавчою, законодавчою, та суддівською...
показати весь коментар
09.05.2023 20:22 Відповісти
Так, судівська влада і влада "слуг" гальмують наш рух, а ще з Бенею, який кормиться з бюджету воюючої країни і розшукується США і Англією, в НАТО не беруть. Чи Володя вирішив заховати Беню за душі тисяч вбитих українців?
показати весь коментар
09.05.2023 20:28 Відповісти
do chogo tut vlada? skazano - pislya viyny, kremleboty galimi
показати весь коментар
09.05.2023 20:44 Відповісти
Дипломати кажуть не прямо, у відкритих жєжерелах кажуть дуже делікатно, а по інших каналах нагадують про "риг" татарова, єрмака, демченко, Беню, дубінських, деркачів та інших. Кремлеботи - то там, в ОП, які спочатку розганяли Майдани, фальшували справи, а сьогодні керують судами.
показати весь коментар
09.05.2023 20:56 Відповісти
Що означає "після війни"? На вашому календарі - коли війна закінчиться? Раніше ніж в Ізраїлі?
показати весь коментар
09.05.2023 21:31 Відповісти
rokiv cherez 8-9, koly ***** zdohne, Lukashenka povalyat', kazahy povstanut'
показати весь коментар
09.05.2023 22:10 Відповісти
А казахи проти кого повстануть?
показати весь коментар
09.05.2023 23:34 Відповісти
abo koly nova epidemiya perekosyt' bil'shist' naselennya Zemli
показати весь коментар
09.05.2023 22:11 Відповісти
То він так само казав і ранійше.
показати весь коментар
09.05.2023 20:23 Відповісти
Це зрозуміло - попереду багато роботи. Питання в тому, що влада її навіть розпочинати не хоче. Не треба думати що союзники не бачать що коїться в державі. В політичній частині - нам до НАТО «як до Київа рачки». Щоб не розповідали базікали у відосиках.
показати весь коментар
09.05.2023 20:27 Відповісти
Влада ОБОРОТНЕЙ им с НАТО и ЕС не по пути - там нельзя МЕГАМАРАДЕРИТЬ И ЗАКРЫВАТЬ РОТ ОППОЗИЦИИ , торговать с русней и Лукашенко
показати весь коментар
09.05.2023 20:53 Відповісти
Столяр всё время говорит про двери.
показати весь коментар
09.05.2023 20:33 Відповісти
А ці політики, здається, усі однакові: буратінка знає, що не хоче, а Столтенберг знає, що не може...
показати весь коментар
09.05.2023 20:35 Відповісти
*******...***********....а якщо *******....ну значить це суворий *******.👍
показати весь коментар
09.05.2023 20:36 Відповісти
не надо было вам голосовать за артистов сцены и разговорного жанра
показати весь коментар
09.05.2023 20:47 Відповісти
І ще один піздьож.👍
показати весь коментар
09.05.2023 21:30 Відповісти
поки зельонський з дєрьмаком у владі, то яке НАТО?
показати весь коментар
09.05.2023 20:38 Відповісти
показати весь коментар
09.05.2023 20:41 Відповісти
💩🇳🇱главНАЯ ФСБшная ГНИДА - ДЕРЬМАК получающая миллиарды на ВОЙНЕ и убийстве сотни тысяч украинцев , отрабатывает аванс за Продажу Украины и восстановленииСССР ! Помните , как эта КРЫСА пытался вызвать ностальгию по совку , расставив. Автоматы с газировкой , какую-то декорацию совкодрочерскую на Майдане ! А подшефного 🤢🤡недурачка науськал ляпнуть , что в СССР не все было так плохо
показати весь коментар
09.05.2023 21:00 Відповісти
А варіант безпеки здати Київ

От тільки прорахувались , 2раз як у 2019 народ помилку не зробив + організація від Європейської Солідарності
показати весь коментар
09.05.2023 22:16 Відповісти
З цією владою Україні ніколи не бути в НАТО, бо при владі ворог. Деякі після таких заяв одразу ж починають плюватися в бік НАТО, вважаючи, що в Європі сидять наглухо відбиті дебіли, які, начебто, не бачать того, що виробляють зе-гниди. Це малорослікі вже давно призвичаїлись до зеленого піздєца, їм норм, а для європейців то повний треш.
показати весь коментар
09.05.2023 20:42 Відповісти
...а как они могут принять в НАТО, если у нас кругом ворье, коррупция, поголовно лоббисты и агентура Кремля во всех силовых органах, во власти, в политике? суды охеревшие, продажные..............и нахера козе баян в таком случае? ......когда разведка НАТО предупреждала как могла о вторжении мордора, то эти что сделали? все разминировали, отвели войска, не вырыли ни одного окопа, не запустили производство вооружений?.....накуя мы им такие?
показати весь коментар
09.05.2023 20:44 Відповісти
а основне "мудрий нарід"
показати весь коментар
09.05.2023 21:04 Відповісти
мудрий нарид почти каждый раз голосует так, и удивляет весь мир к сожалению....
показати весь коментар
09.05.2023 21:15 Відповісти
meni s'ogodni prysnyvsya son, sho nasuvaet'sya shos' jahlyve, sho bude vbyvaty yak horoshyh, tak i poganyh... absolyutnyi vbyvcya... moje bude nova epidemiya
показати весь коментар
09.05.2023 20:47 Відповісти
Відомо. На раз - суд та вирок зеленскому. На два - суд та вирок всім кого воно поставило, до всіх важелій держави. Навіть отих мишей, шо з'їли 700 вагонів з Держзрезерву у 19 році. Бачів нещодавно тих мишей - та коні, *****, а не миші.
показати весь коментар
09.05.2023 20:48 Відповісти
Двері НАТО відчинені, але перед ними ще сталеві грати та мінне загородження.
показати весь коментар
09.05.2023 20:49 Відповісти
Ото макнули зелених в лайно яке ж вони розвели! І це на тлі обіцянок зелених що ''вже завтра'' нас запросять. Хавайте 73% зедебілів не обляпайтеся!!!
показати весь коментар
09.05.2023 20:55 Відповісти
мамачки, так токи вчера говорил- все дверы открыты
показати весь коментар
09.05.2023 21:05 Відповісти
они швецию до сих пор не взяли...могу представить что будет по нам, даже если случится чудо и мы всех сразу победим. Всегда будет какая-то говнистая венгрия, которая будет упираться до последнего
показати весь коментар
09.05.2023 21:26 Відповісти
Спасибі усім Союзникам ! Нам тільки в НАТО !

Хто хотів захиститися від рос.імперіялізму - ті ще в 90-х роках вступили в ЄС і НАТО, провели стрімкі реформи, прикінчили совєтську пам'ять і заборонили совдепію. А хтось інший упритул до 2014 був відверто проросійською державою, будував тут рускій мір, обирав партію регіонів, насолоджувався язиком і росмовним контентом, не замислювався про ціну дешевого газу, послідовно будував «радянський модернізм», розграбував державу, перетворив її в заказник дикої корупції - то з якого дива ми зараз маємо повчати Захід, до якого ми не особливо то й прагнули, але без якого зараз не здатні були б навіть на елементарний спротив?

показати весь коментар
09.05.2023 21:38 Відповісти
Потрібно спитати в Бориса. Він восени має бути Генсеком НАТО, тоді і все вирішиться.
показати весь коментар
09.05.2023 21:39 Відповісти
виновна--влада,,,влада,,ащо таке влада??,--влада,це--обличчя народу,тобто,у цому,винні усі Ми!,,,усі ті-хто у у грудні девяносто перщого,кричав "нАкуя нам отот бИндера,,!(,ті ,хто на протязі усієї Незалежності,змагався --хто більш у кого списте!,(,а "змагалися"--усі!(, ті,хто -- брав,давав хабарі!,а робили це усі!,(,ті,хто після Майдану у чотирнадцятому,убрав Сашка Музичко,Вічна Йому Память!,та на корню зарубав ту справу що він почав,адже тільки так! і треба було тоді вирішувати питання із гнидами в Україні!,далі війна,знову помилкова копія виборів дев'яносто першого року,повномасштабне вторгнення,яйця по сімнадцять гривень і таке інше,, і ось - Люди на на заході, допомагають,Допомагають!!! Нам,чим можуть,, АЛЕ !!!, Вони не можуть зрозуміти, такого собі "контрасту",коли Одні віддають Життя, за Свободу України,а інші в цей час - набивають свої кишені, (,,,,,, і ось прийняти нас такими в Альянс, на мій погляд, в такому вигляді, в якому ми зараз знаходимося,просто - не здається їм можливим,
показати весь коментар
09.05.2023 21:42 Відповісти
двері в замок широко прочинені

але навісний міст ще не опустили
показати весь коментар
09.05.2023 21:55 Відповісти
Україна з 2019 р., демонстративно не була присутня на жодній конференції та на жодной зустрічі НАТО. Була проігнорована зустріч НАТО в Лондоні в листопаді 2019, куди Україна була запрошена.
- Пачіму ми да сіх пор нє в НАТО?
Заявки на отримання плану щодо членства в НАТО Україна припинила подавати з 2019 р.
- Пачіму ми да сіх пор нє в НАТО?
МО краде у власної армії на харчах мільярдами!
- Пачіму ми да сіх пор нє в НАТО?
МО закупає фляги для власної армії в 12 разів дорожче, ніж купують у постачальника!
- Пачіму ми да сіх пор нє в НАТО?
На генералів, які стали на захист України 24.02.22. заводяться карні справи.
- Пачіму ми да сіх пор нє в НАТО?
На підприємство, яке виготовляло бронежилети та каски для ЗСУ у 2019 завели карну справу. Виробництво було зупинено. К 24.02.22. ЗСУ залишилися без резерва бронежилетів та касок.
- Пачіму ми да сіх пор нє в НАТО?
Операцію по затримці "вагнерівців", яку українська розвідка разом з американськими та турецькими колегами розробляла роками зливають москалям з офісу преЗЕдента.
- Пачіму ми да сіх пор нє в НАТО?
На керівні пости в системі управління СБУ призначаються агенти ФСБ. Подавав кандидатури агентів ФСБ друг преЗЕдента Баканов, підписував накази на призначення преЗЕдент.
Пачіму ми да сіх пор нє в НАТО?
Одного з керівників та розробників операції по затримці членів російсткої терористичної групи ПВК "вагнер", полковника розвідки, Романа Червінського, під формальним приводом, кидають за грати.
- Пачіму ми да сіх пор нє в НАТО?

Для того, щоб бути частиною цивілізованого європейського світу, щоб бути в НАТО та ЄС, треба бути відповідальними громадянами, а не збіговиськом імбіцилів, які ладні обміняти власну країну на брязкальця та прикольні фокуси у виконанні професійних шахраїв -маніпуляторів-гастролерів, для яких Україна лише бізнес-проект з їхніми оманськими партнерами. Апосада "преЗЕдента" лише чергова роль, а не посада.
показати весь коментар
09.05.2023 22:10 Відповісти
Так друже. Но могу сократить. Когда люди соберуться и дадут ***** яйцекраду тогда не только двери а и ворота откроют. Но проблема не в плохих чиновниках, они везде могут есть, проблема в безнаказанности.
показати весь коментар
09.05.2023 23:55 Відповісти
Коли ти здриснеш, тоді Україна і вступить в НАТО