6485 відвідувачів онлайн
1 143 3

Молдова передасть Україні електрообладнання на майже 5 млн грн

електроенергія,електрика,світло,леп

Таке рішення за ініціативою міністра енергетики Молдови Віктора Парлікова ухвалив уряд країни, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Newsmaker.

Молдова передасть Україні обладнання підприємства RED Nord на 2 млн леїв та підприємства Moldelectrica на 353 тис. леїв - загалом 2,35 млн леїв, або 4,8 млн гривень. Йдеться про трансформатори, автоматичні вимикачі, світильники, фундаментні блоки та ін.

"Це - жест добросусідства і солідарності", - заявив Парліков, представляючи проект.

Завантаження...