9759 відвідувачів онлайн
22 427 87

ЗСУ можуть оточити "вагнерівців" у Бахмуті, - Пригожин

пригожин

Про це повідомив власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на його пресслужбу.

Він заявив, що російське керівництво почало "сушити" ПВК "Вагнер" щодо особистого складу, зброї та боєзапасів, побоюючись конкуренції.

"Існує серйозний ризик оточененя ПВК "Вагнер" в Бахмуті в результа провалу флангів. Фланги вже тріщать та провалюються", - заявив Пригожин.

Він також зазначив, що за відсутності боєприпасів ЗСУ будуть знищувати "вагнерівців".

За словами Пригожина, зараз "вагнерівці" перебувають у Бахмуті, а сили міноборони РФ - за межами міта.

"Протягом дня 8-9 травня 2023 року боєприпаси в необхідній кількості видані не були. До теперішнього часу боєприпаси боєприпаси цідять у мінімальному обсязі", - твердить Пригожин.

Водночас він запевняє, що "вагнерівці" нібито продовжують наступ у Бахмуті й очікують на боєприпаси.

Топ коментарі
+30
Ця істота обіцяла сьогодні здриснути з Бахмута, а ***** сказав шо всіх посодють. Так вони ***** бояться більше ніж смерті
показати весь коментар
10.05.2023 19:22 Відповісти
+21
Не оточити, а розбити вщент і знищити. Я чомусь впевнений, що цей упирь веде подвійну гру, щоб заманити наші досить потужні сили на Бахмутському напрямку у пастку... треба бути вкрай продуманими.
показати весь коментар
10.05.2023 19:26 Відповісти
+16
Женя, может, ну его нахер, этот Бахмут? Может, действительно, проще на Берлин?
показати весь коментар
10.05.2023 19:29 Відповісти

Завантаження...