5444 відвідувача онлайн
14 804 80

Пєсков: Росіяни не воюють. Воювати - це стирати міста з лиця землі

бахмут,руйнування

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков твердить, що росіяни в Україні нібито "не воюють", бо воювати - це тотально знищувати міста й інфраструктуру.

Про це він заявив в інтер’ю телеканалу ATV з Боснії та Герцеговини, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на опозиційне російське видання Meduza.

"А скажіть, чому росіяни так повільно діють? Тому що росіяни не воюють, ми не воюємо. Вести війну − це зовсім інша справа, це тотальне знищення інфраструктури, тотальне знищення міст і так далі. Ми цього не робимо", - заявив Пєсков.

Він твердить, що Росія нібито "намагається зберегти інфраструктуру і врятувати людські життя".

Ситуацію навколо Бахмута, звідки власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин обіцяє вивести своїх бойовиків, Пєсков назвав "дуже емоційною".

"Емоції там киплять. Я не буду називати нічийого прізвища, але скажу, що незалежно від того, що вони говорять і які заяви роблять, ідеться про збройні сили Російської Федерації. Це все російські сили. Це все ті самі сили, які завжди переслідують одну й ту саму мету", - сказав він.

Пєсков також стверджує, що росіяни за рік війни нібито досягнули цілей свого вторгнення в Україну. Але Росія начебто ще "далека від повного виконання цього завдання", тому "ця робота триватиме".

Топ коментарі
+35
показати весь коментар
11.05.2023 10:39 Відповісти
+33
показати весь коментар
11.05.2023 10:43 Відповісти
+25
діють у повній відповідності до Оруела: "Война - це мир! Рабство - це свобода!"
показати весь коментар
11.05.2023 10:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От піздабол вусатий.
показати весь коментар
11.05.2023 10:37 Відповісти
діють у повній відповідності до Оруела: "Война - це мир! Рабство - це свобода!"
показати весь коментар
11.05.2023 10:42 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:45 Відповісти
Брехню кацапа розпізнати легко. Рота відкрив - збрехав.
показати весь коментар
11.05.2023 10:46 Відповісти
Не піздабол.П*дор і гандон .
показати весь коментар
11.05.2023 10:53 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:57 Відповісти
А коли воно говорило правду? Хіба в садочку коли казало, що обісралось
показати весь коментар
11.05.2023 11:23 Відповісти
І тоді брехало, бо ще й вписювалось!
показати весь коментар
11.05.2023 13:53 Відповісти
I takoi ***** spiker peresidenta! Nu da. Kakoi peresident, takoi i spiker. Debili, blja!
показати весь коментар
11.05.2023 12:15 Відповісти
Стирати міста і воювати це різні речі, кацапи воювати не вміють, тому стирають міста.
показати весь коментар
11.05.2023 10:39 Відповісти
Гопонація просто іншої тактики не знають. Вони завжди стирають міста під час війни. Свої, чужі, не важливо. Москву підпалити - так це взагалі національна забава.
А ще гопонація ********** брехати трохи частіше ніж завжди.
Рипнувся та тримав п...ди? Скажи що бився в півсили, щоб не дай боже не вбити, а то й взагалі то на тебе напали. Класика.
показати весь коментар
11.05.2023 13:03 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:39 Відповісти
очень дружная,развязала 53 войны и еще три ..Дружней уже некуда
показати весь коментар
11.05.2023 11:29 Відповісти
1938 Японія не дуже зрозуміло.
Хіба бої біля озера Хасан були радянською агресією, а не японською?
1950 Північна Корея - також не зрозуміло - Північна Корея ж просила СРСР по допомогу - якщо агресія, то проти Південної Кореї, чи просто Кореї.
показати весь коментар
11.05.2023 15:45 Відповісти
От п@дар......
показати весь коментар
11.05.2023 10:39 Відповісти
Причем в плохом значении этого слова
показати весь коментар
11.05.2023 10:49 Відповісти
Жодна лайка не висловить тих емоцій,які виникають,коли читаєш подібну *****!!! Як тільки земля носить цих виродків!?
показати весь коментар
11.05.2023 10:41 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:41 Відповісти
Трибунал та шибениця для таких.
показати весь коментар
11.05.2023 10:41 Відповісти
Ні. Таке випадає з вікна.
показати весь коментар
11.05.2023 11:17 Відповісти
Піздобол кацапський
показати весь коментар
11.05.2023 10:41 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:43 Відповісти
Так я не понял! Они уже что-то начали, либо ещё нет? От же мерзопакостные создания
показати весь коментар
11.05.2023 10:42 Відповісти
Стирать города с лица земли-это военное преступление а не война.И рашке мешают их стирать уничтожая ее артиллерию и авиацию и ракеты.Вот поэтому она и встряла что ее тактика выжженой земли плохо удаеться.Остаеться ее вторая тактика это закидывать мясом под угрозой окувалдивания.
показати весь коментар
11.05.2023 10:42 Відповісти
Взагалі то саме стирають з лиця землі і лише таким чином їм вдається зараз захоплювати хоч якісь території. Так було із Северодонецьком, Лісичанським, Папасною (які самі ж визнали непридатною до відновлення), Маріуполем, а зараз із Бахмутом. Тож саме стирають з лиця землі там де ідуть у наступ, а по віддаленним містам б'ють з того чим можуть дістати. Чим ближче до лінії фронту, тим більше рашисти завдають руйнувань містам, які б з радістю саме стерли з лиця землі ядерною зброєю, але розуміють, що тоді про збереження Московії (т.з. "роССії") вже неможливо буде мріяти навіть якщо після цього одразу прибируться з України!!!
показати весь коментар
11.05.2023 12:23 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:42 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:44 Відповісти
Все з цими покидьками давно зрозуміло. Вони брешуть постійно.
показати весь коментар
11.05.2023 10:45 Відповісти
Тепер зрозуміли значення виразу "гаваріть па русскі"?
показати весь коментар
11.05.2023 10:45 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:47 Відповісти
А паРаша із ікспєрдів по - мірозданію ..
.
показати весь коментар
11.05.2023 11:17 Відповісти
************ мир состоит из ********* и дибилов
показати весь коментар
11.05.2023 11:26 Відповісти
Про таких, как песков, очень хорошо сказал Швейк:
- В детстве он упал с пеленального столика и ударился головой !
показати весь коментар
11.05.2023 10:48 Відповісти
"За его воспитанием никто не следил, и до десяти лет он не умел говорить, так как однажды, когда ему было шесть месяцев и его пеленали на столе, все из комнаты куда-то отлучились, а кошка стащила его со стола, и он, падая, ударился головой" (с)
показати весь коментар
11.05.2023 10:55 Відповісти
..и не только! Игрушки были прибиты к потолку..В школе били портфелем по головенке,откуда разум?
показати весь коментар
11.05.2023 11:25 Відповісти
Сказочний ...
показати весь коментар
11.05.2023 10:48 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:49 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:49 Відповісти
І ні хто в жбан з ноги не дав?
показати весь коментар
11.05.2023 11:11 Відповісти
В Кремле прошла встреча Владимира Путина с Председателем Китайской Народной Республики Си Цзиньпином .! 😂 Об этом сообщает ТАСС .))
показати весь коментар
11.05.2023 11:29 Відповісти
Галеры забрали последние силы!
показати весь коментар
11.05.2023 12:44 Відповісти
При цьому його бос, *****, позавчора заявив що проти його батьківщини знову розв'язана справжня війна. Оруел відпочиває...
показати весь коментар
11.05.2023 10:49 Відповісти
Та вже давно чули - в білих рукавичках, на півсили, тільки лівою рукою..., а потім - сами собі кулю у макітру...
показати весь коментар
11.05.2023 10:50 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:51 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:56 Відповісти
Ещё не начинали. Это они пока в поддавки. Понарошку.
показати весь коментар
11.05.2023 10:57 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 10:59 Відповісти
цинічний ********
показати весь коментар
11.05.2023 11:00 Відповісти
все видели марьинку,Мариуполь,Северодонецк и Попастную,зачем открыто врать не стирают, они и Бахмут разрушили
показати весь коментар
11.05.2023 11:01 Відповісти
"А скажіть, чому росіяни так повільно діють? .тому що український народ і допомога Західних друзів українського народу не дозволили рашистським негідникам і вбивцям ,та разом із "зеленими зрадниками" захопити Україну за три дні
показати весь коментар
11.05.2023 11:01 Відповісти
Писькофф! Морковка в твоей жопе - это не анал, анал - это будет швабра...
показати весь коментар
11.05.2023 11:01 Відповісти
"Війна - це мир, свобода - це рабство, незнання - сила"
Орвел нервово курить...
показати весь коментар
11.05.2023 11:05 Відповісти
Мій п'ятирічний онук сказав: "Дідусю! Що цей гівнюк несе?!"
показати весь коментар
11.05.2023 11:09 Відповісти
Що мелять кацапи вже не важливо. Головне що роблять і як на це відповідає світ.
показати весь коментар
11.05.2023 11:13 Відповісти
Вони воюють, як можуть. Це їх ліміт потужності.
показати весь коментар
11.05.2023 11:19 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 11:21 Відповісти
...этиГ мать.Надо ж такое трепануть...Пошлите этому полудурку несколько фото что это быдло болот мацковии натворило
показати весь коментар
11.05.2023 11:22 Відповісти
Неодноразово переконуюсь, що параша це суцільна психлікарня
показати весь коментар
11.05.2023 11:29 Відповісти
У цих словах уся ментальність кацапів. Це біологічне сміття повинно зникнути.
показати весь коментар
11.05.2023 11:33 Відповісти
«владимир путин − самый опасный дурак в мире» https://www.nytimes.com/2023/05/09/opinion/putin-ukraine-war.html The New York Times , трехкратный лауреат Пулитцеровской премии Томас Фридман


В 2014 году такой же диагноз диктатору поставил и Борис Немцов («он йо***тый, ваш путин»). До Запада дошло через 9 лет. ))
показати весь коментар
11.05.2023 11:36 Відповісти
не до Заходу дійшло, а тільки до еліти Заходу, вайт треш досі нічого не зрозумів, за Трампа топлять
показати весь коментар
11.05.2023 11:43 Відповісти
... і якщо піськов цілує вам руку, це означає що він піzдить ваш годинник. З Аллой Борисівною так і сталось.
показати весь коментар
11.05.2023 11:43 Відповісти
Шарамыга уссатая.Будет висеть вместе с боссом на одной гиляке.
показати весь коментар
11.05.2023 11:47 Відповісти
Він просто троль. Троль - це енергетичний вампір, який живиться нашою негативною енергією, яку ми генеруємо на провокацію троля.

Єдиний метод боротьби з тролями: не сприймати серйозно троля та не сприймати серйозно себе.

Тоді троль вмирає з голоду, і з ним трапляється щось жахливе. Наприклад, може впасти та зламати шию. Але поки вони жеруть нашу енергію, вони ростуть.

От Пригожин створив фабрику тролів ще у 2013 році, за цей час він так вимахав, що створив власну армію.

!не сприймати серйозно троля та не сприймайте серйозно себе!
показати весь коментар
11.05.2023 11:55 Відповісти
если бы не наше ПВО , оно таки было бы как говорит Писюк , сбиты тысячи ракет и дронов
показати весь коментар
11.05.2023 11:58 Відповісти
и один Кинжал
показати весь коментар
11.05.2023 11:59 Відповісти
не забувайте про коврові бомбардування Маріуполя, де не було нашого ППО
показати весь коментар
11.05.2023 11:59 Відповісти
б... буду не забуду
показати весь коментар
11.05.2023 12:01 Відповісти
Гага його чекає, буде писати меморіали в каталажці, шкода що в не українській
показати весь коментар
11.05.2023 12:04 Відповісти
He knows, that though told
to Bosnia-Herzegiwina,
Serbia will tell Ruzzia:

1) to city villains (civilians) : we are the good ones,
that is reason, that progress is slow

2) to foot-soldiers :
a) try harder, you don't fight enough
b) be carefull, stop fighting too hard

3) to military leadership:
as to foot soldiers
показати весь коментар
11.05.2023 12:09 Відповісти
Як саме воюють роССіянці першим пізнав Грозний саме стертий з лиця землі, в Україні це з відбулось з Попасную, яку вони самі визнали непридатною до відновлення, Маріуполь, у якому роССійські нацисти збудували декілька домів зруйнувавши сотні багатоповерхівок та тисячі менших будівель не кажучи про лікарні, театр та завод "Азовсталь". Тож все зроблено як каже сам Піськов, але як завжди відмовляючись визнавати факт заподіяного!!!
показати весь коментар
11.05.2023 12:14 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 12:17 Відповісти
Паскуда. Цікаво, світ дочекається, коли цю мразь повісять на власних кишках?
показати весь коментар
11.05.2023 12:57 Відповісти
Міста цілі лише там куди їхні банди не дійшли з зрозумілих причин.
показати весь коментар
11.05.2023 13:04 Відповісти
"намагається зберегти інфраструктуру і врятувати людські життя".

Це тому вони щоденно обстрілюють міста і села України - оригінальна логіка!
показати весь коментар
11.05.2023 13:39 Відповісти
надо больше жестить - давно пора заявить что 200 тысяч русни сдохло в канавах на украинских полях участвуя в "МИРОТВОРЧЕСКОЙ МИССИИ"
показати весь коментар
11.05.2023 13:45 Відповісти
Ублюдочная мразь !!!!!
показати весь коментар
11.05.2023 20:38 Відповісти