8994 відвідувача онлайн
2 218 12

Для участі в роботі позаштатних ВЛК планується залучити 500 медзакладів, - МОЗ

влк

Для участі у роботі позаштатних військово-лікарських комісій планується законтрактувати близько 500 медичних закладів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я, інформує Цензор.НЕТ.

"Кількість та перелік цивільних медзакладів, на базі яких функціонуватимуть позаштатні ВЛК при центрах комплектування та соціальної підтримки, визначає керівництво військових адміністрацій з урахуванням поточного навантаження. Своєю чергою, Національна служба здоровʼя укладає договори з цими закладами та забезпечує оплату наданих послуг. Загалом очікується, що буде законтрактовано близько 500 медзакладів", - зазначають у МОЗ.

Всі послуги,будуть безкоштовні для військовозобов'язаних, які проходять ВЛК.

Окрім того, цивільні медзаклади залучаються, аби розвантажити мережу гарнізонних та госпітальних військово-лікарських комісій. Ідеться про проходження ВЛК захисниками після поранень, травм чи захворювань, або продовження лікування (надання відпустки).

Топ коментарі
+3
Хватит трындеть и обещать. Делайте, и только потом уже говорите. Власть будущего времени, т.к. в настоящем полная жопа.
показати весь коментар
11.05.2023 21:04 Відповісти
+2
бесплатно, Карл, бесплмтно...
показати весь коментар
11.05.2023 21:18 Відповісти
+1
план мабуть накреслили ковіднику ляшко даєш 500!!!
показати весь коментар
11.05.2023 21:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хватит трындеть и обещать. Делайте, и только потом уже говорите. Власть будущего времени, т.к. в настоящем полная жопа.
показати весь коментар
11.05.2023 21:04 Відповісти
план мабуть накреслили ковіднику ляшко даєш 500!!!
показати весь коментар
11.05.2023 21:15 Відповісти
бесплатно, Карл, бесплмтно...
показати весь коментар
11.05.2023 21:18 Відповісти
Ціна впаде, але система буде працювати доки не буде зразкового покарання.
показати весь коментар
11.05.2023 21:22 Відповісти
почему это цена упадет?) будут помогать экг с анализами делать, главная печать будет у ТЦК)
показати весь коментар
11.05.2023 21:31 Відповісти
Ви мабуть не знаєте, що таке ВЛК. ВЛК має власну печатку і до ТЦК не має ніякого відношення. З'явиться конкуренція і будут заробляти на оберті.
показати весь коментар
11.05.2023 23:42 Відповісти
знакомый идет в мвс на контракт (нет 27), требуют справку нерво-психолога, так она что в гос, что частной поликлинике 900 грн..вынь и полож....
показати весь коментар
11.05.2023 21:33 Відповісти
Він іде до поліції, а не в ЗСУ. Тому хай платить, на вулиці відібьє.
показати весь коментар
11.05.2023 23:46 Відповісти
В гвардию идет, жопу твою защищать
показати весь коментар
12.05.2023 00:03 Відповісти
В гвардію це не захищати. Це гнати на убій.
показати весь коментар
12.05.2023 00:53 Відповісти
Мою не треба, я з першого дня захищаю. Мабуть твою?
показати весь коментар
12.05.2023 02:30 Відповісти
"Всі послуги,будуть безкоштовні для військовозобов'язаних, які проходять ВЛК"
Це кардинально міняє все ))). Мимо такої заманухи просто неможливо пройти мимо.
показати весь коментар
12.05.2023 04:08 Відповісти