8529 відвідувачів онлайн

В окупованому Маріуполі росіяни укріплюють оборонні споруди, - Андрющенко

маріуполь

В очікуванні контрнаступу ЗСУ окупанти активно укріплюють оборонні споруди у Маріуполі.

Про це в ефірі телеканалу "Еспресо" повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Окупанти продовжують укріплюватись в Маріуполі. Вони встановлюють захисні споруди по всьому місту та навколо нього. В основному росіяни встановлюють бетонні доти з кулеметами біля мостів. Дуже непогано вони їх маскують. Все інше в місті наче завмерло. Всі очікують контрнаступу ЗСУ", - розповів Андрющенко.

Також в окупованому місті спостерігається постійна ротація окупаційних військ РФ.

"Є певні переміщення військової техніки та особового складу окупаційних російських військ у Маріуполі. Якщо з міста окупанти перекидають на лінію фронту певні підрозділи, то на їх місце відразу заходять інші. Локацію вони можуть змінювати, проте загальне скупчення російських підрозділів в Маріуполі тримається на одному рівні", - додав Андрющенко.

Завантаження...