9484 відвідувача онлайн

Україна вже використовує крилаті ракети Storm shadow, - CNN

ракета,storm,shadow

Україна вже застосовує британські ракети великого радіусу дії проти окупантів.

Про це повідомляє CNN із посиланням на власні джерела, передає Цензор.НЕТ. 

Видання стверджує, що ці дані підтвердили два американські чиновники та один західний. Їхні імена CNN не називає.

Міноборони України відмовилося прокоментувати цю інформацію.

Як повідомлялося, міністр оборони Великої Британії Бен Воллес підтвердив передачу Україні крилатих ракет великої дальності Storm Shadow.

Топ коментарі
+8
******* тогда уже по крымскому мосту и по аэродромам стратегических скреполетов на раССее
показати весь коментар
16.05.2023 19:17 Відповісти
+8
показати весь коментар
16.05.2023 19:19 Відповісти
+7
карочє фсьо строго сєкрєтно...
показати весь коментар
16.05.2023 19:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
карочє фсьо строго сєкрєтно...
показати весь коментар
16.05.2023 19:14 Відповісти
В такому випадку чому ще стоїть кримський міст?
показати весь коментар
16.05.2023 19:16 Відповісти
скільки по Вашому потрібно Storm Shadow щоб завалити той міст?
показати весь коментар
16.05.2023 19:36 Відповісти
Чому не зруйнувати верхню частину з залізницею по якій підвозять зброю?
показати весь коментар
16.05.2023 19:39 Відповісти
зруйнувати. скільки по Вашому для цього потрібно рекет (з умовою що не всі поцілять і міст прикриває потужна ППО) ? і скільки будуть відбудовувати "верхню частину з залізницею" ?
показати весь коментар
16.05.2023 19:47 Відповісти
Корита ********** треба вибити всі. Скрепа зникне.
показати весь коментар
16.05.2023 20:30 Відповісти
А по мосту пристрілочний також потрібен, та пошугати.
показати весь коментар
16.05.2023 20:32 Відповісти
А може почекать трохи? Коли наші війська дійдуть до Перекопу та Чонгару? Тоді біля КМ зіб"ється купа військової техніки І не менше - в портах От тоді й "сипонуть"
показати весь коментар
16.05.2023 19:42 Відповісти
почему стоят крымские аэродромы
показати весь коментар
16.05.2023 20:19 Відповісти
******* тогда уже по крымскому мосту и по аэродромам стратегических скреполетов на раССее
показати весь коментар
16.05.2023 19:17 Відповісти
ракети дали тільки, якщо не помиляюсь на 300км, а всі стратегічні ватольоти набагато, НАБАГАТО дальше розташовані і нажаль навряд чи підлітають ближче ніж на 300км для запуску ракет....
показати весь коментар
16.05.2023 19:49 Відповісти
Це модифікація цієї ракети, виготовлена у Франції виключно для ОАЕ (Black Shaheen), а стандатна ракета має дальність 560км. От хай московити і гадають яку дали.
показати весь коментар
16.05.2023 20:13 Відповісти
Хлопці!!! Мочить кацапів так щоб їхня пропаганда всралася!!!
показати весь коментар
16.05.2023 19:18 Відповісти
показати весь коментар
16.05.2023 19:19 Відповісти
мабуть какашенкова послухали, який їх вже декілька місяців як оріхи, пачками щёлкає )))
показати весь коментар
16.05.2023 19:20 Відповісти
Вывод прост: нужно их еще. И побольше, побольше.
показати весь коментар
16.05.2023 19:21 Відповісти
Я чогось думав що за останні пів року наша розвідка вже точно знає де в русні великі склади с БК до яких Хаймарси не достають. І як тільки в нас будуть потужніші ракети то ми відразу побачимо потужну бавовну. Але замість цього ми обвалили якісь напівпорожній цех в Луганскьу і ще діру зробили в стіні якогось там училища? Нема куди більше стріляти було?
показати весь коментар
16.05.2023 19:25 Відповісти
Провіряли як їх бачить ПєВєО , для цього і ракету приманку шмальнули , а ПєВєО не засікла ні того ні того , дарма приманку використали
показати весь коментар
16.05.2023 19:48 Відповісти
Скорее всего получены КР с ограниченной дальностью ~290 км, что все равно в разы больше, чем ,например,HIMARS.
показати весь коментар
16.05.2023 19:30 Відповісти
Storm shadow
показати весь коментар
16.05.2023 19:32 Відповісти
Жесты доброй воли приведены в полную боевую готовность!
показати весь коментар
16.05.2023 19:35 Відповісти
...так а шо ж з тими ракетами робити, як не використовувати їх?.. - на "гуманітарних" складах бєні-дермака притримати до "кращих часів"?
показати весь коментар
16.05.2023 20:22 Відповісти