6192 відвідувача онлайн
8 410 39

Пригожин намагається применшити інформацію про співпрацю з ГУР України, - ISW

пригожин

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин намагається применшити інформацію про свою співпрацю з українською розвідкою.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Пригожин відповів на запит ЗМІ про витік даних американської розвідки, в якому йшлося про те, що він намагався розкрити позиції російських звичайних сил українській розвідці в обмін на відхід ЗСУ з Бахмуту.

Пригожин заявив, що на будь-якій війні відбуваються обміни, і це не є секретом для сторін, що воюють, намагаючись применшити повідомлення про свої зв'язки з Головним управлінням військової розвідки України.

Пригожин також стверджував, що інформація про позиції військ "зовсім не секретна" в сучасній війні через використання супутникових знімків. Парадоксальним чином Пригожин також спробував спростувати достовірність документів американської розвідки, що просочилися, стверджуючи, що молодший офіцер США не мав би доступу до таких секретних документів.

Топ коментарі
+8
А чим вбивця повар різниться від вбивці путина? Їх місця в Гаазі, а не на переговорах.
показати весь коментар
17.05.2023 07:51 Відповісти
+3
Мда, судячи по буданову,то скоро цей повар буде тайним агентом ГУР МО,як шевченко з бульбашом чи тіктокерша.
показати весь коментар
17.05.2023 07:38 Відповісти
+3
ага..і Прігожін розверне свою банду на московію,щоб штурмом захопити кремль
показати весь коментар
17.05.2023 07:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мда, судячи по буданову,то скоро цей повар буде тайним агентом ГУР МО,як шевченко з бульбашом чи тіктокерша.
показати весь коментар
17.05.2023 07:38 Відповісти
Пригожин та сили які за ним стоять розуміють що потрібно домовлятись, тому що війна путіна програна і зараз Захід буде обирати наступника путіна. Тому Пригожин і Ко показують свою довороспроможність і пропонують Заходу сепаратні переговори, щоб забезпечити собі якесь політичне майбутнє на пост-російських територіях.
показати весь коментар
17.05.2023 07:46 Відповісти
А чим вбивця повар різниться від вбивці путина? Їх місця в Гаазі, а не на переговорах.
показати весь коментар
17.05.2023 07:51 Відповісти
Так можна договоритися, що туди і приєднати зелю-оманського.
показати весь коментар
17.05.2023 09:31 Відповісти
Відрізняються тим, що Гаага для пригожина - то є занадто жирно. Найбільше, що він заслугосує - бути прикопаним десь у посадці під Бахмутом.
показати весь коментар
17.05.2023 10:21 Відповісти
Гаага для лисого буде спа-курортом. Він там здасть усіх і усе. І поки його хлопці будуть гнити на "аллєях героєв", він буде тянути своє "пожиттєвє" з телевізором, душем і кока-колою.
показати весь коментар
17.05.2023 11:49 Відповісти
Никто с Пригожей договариваться не будет. Статус его ЧВК в мире уже подобрался к уровню Игила. Да и по факту он никто и звать никак, урка что имел свою минуту славы и звезда которого уже пошла на закат.
показати весь коментар
17.05.2023 08:51 Відповісти
Тоді баканов це ніхто, бо зустрічався і домовлявся з ним в африці. Газети не читаєте?
показати весь коментар
17.05.2023 09:33 Відповісти
На заборе тоже много чего пишут.
показати весь коментар
17.05.2023 10:36 Відповісти
то це для орків, не читай
показати весь коментар
17.05.2023 13:09 Відповісти
Теж мені Гесс знайшовся.
показати весь коментар
17.05.2023 10:19 Відповісти
ще виясниться що пітух прігожин бандеровець. серйозна контора ця ISW
показати весь коментар
17.05.2023 07:38 Відповісти
Всрался ушастый , уже не знает что и брехать.
показати весь коментар
17.05.2023 07:38 Відповісти
Свой среди чужих,чужой среди своих.Довоевался зековский фельдмаршал все хотят поставить его на заточку.
показати весь коментар
17.05.2023 07:39 Відповісти
ага..і Прігожін розверне свою банду на московію,щоб штурмом захопити кремль
показати весь коментар
17.05.2023 07:45 Відповісти
Босс вагнера возмущен тем, что российская бригада «бежала» из района Бахмута
показати весь коментар
17.05.2023 07:55 Відповісти
я взагалі не розумію за що він воює..хіба що показати )(уйлу і кремлівцям свою значимість...ну гроші то само собою..навіть при всіх сприятливих для нього обставинах на московії він злочинецьйого не приймуть ні одні ні інші "еліти" ,і в тому чи іншому випадку в подальшому -він труп.
показати весь коментар
17.05.2023 08:46 Відповісти
- Додаткова згадка на українському полі лише створює додаткову базу для розкрутки пригожина. І тут варто згадати, що він не буде альтернативою путіну і його різкі слова є такими доти, доки йому дозволяють (рекомендують) їх вимовляти.(с)
показати весь коментар
17.05.2023 08:53 Відповісти
він і так вже добряче розкручений,не тільки на рашці..у нас теж признають що підрозділ "вагнер" найбільш боєздатний...В ютюбі теж ,з різних країн відео з новинами, розказуючи про війну ,усюди говорять про "вагнер" та пригожіна.
показати весь коментар
17.05.2023 08:58 Відповісти
Супутникові знімки це добре - але в якому бліндажі сидять 4 рашистських полковники - тут потрібна інфа .
показати весь коментар
17.05.2023 07:45 Відповісти
звісно було селфі для убд...
показати весь коментар
17.05.2023 09:15 Відповісти
Рашистські полковники у бліндажі? Ви жартуєте?
показати весь коментар
17.05.2023 09:53 Відповісти
А толку з тих палковніков? Вже скільки їх забаранили, і що змінилось? Вони усі їб@нуті рашисти, виконують накази згори і віддають накази донизу, оце і уся їх доблєсть.
показати весь коментар
17.05.2023 10:01 Відповісти
Ооо ггг то Женька наш чілувьєк😃
Женя тримай аміріканскій біGЧупа-чупс
показати весь коментар
17.05.2023 07:56 Відповісти
Ти єврей? Ну, тоді таки да
показати весь коментар
17.05.2023 09:57 Відповісти
А нащо ГУР співпраця з ватажком ОПГ,яка в багатьох країнах визнана терористичною?
показати весь коментар
17.05.2023 07:57 Відповісти
дерьмак старий корифан женьки, були терки, ЦРУ пронюхало, тепер піонер Кірюша бере все на себе. Але відмазку придумали, ну геть як в дитячому садочку - він обіцяв показати карти дислокації орди х...... Бред.
показати весь коментар
17.05.2023 08:00 Відповісти
З амерських супутників і так усе видно, н@хєра ті карти? Як діти, чесне слово
показати весь коментар
17.05.2023 09:56 Відповісти
щас буданга скажет -своих не бросаем!и объявит пригожина агентом гур
показати весь коментар
17.05.2023 08:11 Відповісти
Мата Хари?
показати весь коментар
17.05.2023 08:17 Відповісти
показати весь коментар
17.05.2023 08:33 Відповісти
Прігожин - #ид, замглави адміністрації #уйла кірієнко - #жид, практично усі російські олігархи - #иди... Коротше, життєвий простір для зверхлюдей забезпечено. Просто не розумію, н@хєра їм #уйло?
показати весь коментар
17.05.2023 09:54 Відповісти
Не знаю хто проводить операцію по дискредитації пригожина, наші спецслужби чи кацапські, але те, що вона вдалася, сумнівів немає. З таких "зашкварів" вже не вибратися.
показати весь коментар
17.05.2023 09:41 Відповісти
Там ще питання хто на кого працює - Пригожин на ГУР чи Буданов на кремль і фсб
Одне ясно - предвиборча компанія Пригожина як майбутнього президента московії розпочалася.
показати весь коментар
17.05.2023 09:52 Відповісти