10847 відвідувачів онлайн

Вночі окупанти атакували крилатими ракетами Вінниччину, - ОВА

ракета

Російські окупанти вночі атакували Вінниччину крилатими ракетами.

Про це в телеграмі повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов, передає Цензор.НЕТ.

"Знову ворог атакує крилатими ракетами! Сили оборони в області відпрацьовують повітряні цілі.

Залишайтесь в укриттях до кінця повітряної тривоги. Всі служби працюють", - написав Борзов.

Топ коментарі
+4
Гниди працюють ‼️Демченко смотрящий за внешней розвідкою ! Як це можливо ? Дерьмаки стараються !
показати весь коментар
18.05.2023 08:53 Відповісти
+3
Головне, щоби не постраждала наша техніка та особовий склад. Цивільні, як би це цинічно не звучало, вторинні. Напевне, пацаки цілять там саме по наших воєнних ресурсах.
показати весь коментар
18.05.2023 07:38 Відповісти
+3
Так, все що летить і куди кацапи знають від наших керівників, а кричать, що ніби громадяни викладують в інтернет інформацію. А навіщо вмикнули у всіх містах камери відеоспостереження?
показати весь коментар
18.05.2023 09:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Є хтось звідти? Яка ситуація? Ніхто з людей не постраждав?
показати весь коментар
18.05.2023 07:26 Відповісти
показати весь коментар
18.05.2023 09:06 Відповісти
Авжеж. Дєрьмак особисто коригував удари по Одесі, потім швиденько перелетів коригувати у Вінницю, потім на Полтавщину, далі в Хмельницький...
показати весь коментар
18.05.2023 09:37 Відповісти
Йому для цього потрібно перелітати?
Надворі 21 сторіччя.
показати весь коментар
18.05.2023 09:41 Відповісти
І? Він з Києва бачить, куди попали у Вінниці і відразу доповідає кацапам? В режимі реального часу?
показати весь коментар
18.05.2023 09:44 Відповісти
Ви серйозно?
показати весь коментар
18.05.2023 09:46 Відповісти
Абсолютно. В коментарі вище пан Анатолій К стверджує, що про всі попадання кацапи дізнаються від наших керівників. Цілком може бути. Просто цікаво, як це відбувається. Особисто Дєрмак все доповідає кацапам? Чи телеміст в прямому ефірі за участю і якихось місцевих керівників-кротів під час обстрілу організовує?
показати весь коментар
18.05.2023 09:56 Відповісти
Всемеро поверни в серце ворогам нашим наругу їх, що нею Тебе, Господи, вони зневажали.
показати весь коментар
18.05.2023 09:43 Відповісти
Ну вот, как я и писал, шо после Хмельницка будет Винница и Черкассы.
показати весь коментар
18.05.2023 09:57 Відповісти