11063 відвідувача онлайн

Мешканця Херсонщини, який здавав окупантам інформацію про проукраїнськи налаштованих громадян, засудили до 15 років за ґратами

суд

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Офіс Генерального прокурора.

"Прокурор у суді довів, що на початку червня 2022 року, під час тимчасової окупації населеного пункту, 44-річний чоловік співпрацював з ворогом та повідомляв військовим країни-агресора інформацію про місце проживання патріотично налаштованих односельців.

Засуджений особисто супроводжував загарбників до подвір’їв людей. За його інформацією російські військові проводили обшуки, застосовували до людей психологічний та фізичний тиск", - йдеться в повідомленні.

Суд визнав чоловіка винним у державній зраді та призначив покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. До набрання вироку законної сили зловмисник перебуватиме під вартою.

Коментувати
Сортувати:
У вас ребята война экзистенциальная,я даже не знаю таких примеров в истории когда на территории одного государства было бы столько врагов среди собственных граждан...Хочу сказать что выхода другого у вас нет кроме как начать их убивать не афишируя.
показати весь коментар
18.05.2023 13:02 Відповісти
Так і при владі теж вороги! Правда замасковані
показати весь коментар
18.05.2023 13:19 Відповісти




показати весь коментар
18.05.2023 13:39 Відповісти
5 колона = НАЙСТРАШНІША московська зброя....

а взагалі я знову ж переконуюсь яка ЦЕ лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
руZZкому міру повірити - себе обманути!
показати весь коментар
18.05.2023 13:21 Відповісти
Коли там черговий обмін? Він встигає?
показати весь коментар
18.05.2023 13:32 Відповісти
От тепер буде в камері карти здавати.
показати весь коментар
18.05.2023 13:41 Відповісти