6679 відвідувачів онлайн
1 998 16

"Без повернення Криму не буде повернення спокою в міжнародні відносини", - Зеленський

зеленський

Без звільнення Криму від російської окупації не буде повернення спокою в міжнародні відносини.

Про це заявив президент України Володимр Зеленський, виступаючи з нагоди 79-х роковин депортації кримськотатарського народу, повідомляє Цензор.НЕТ. 

"Зараз все більше і більше лідерів усвідомлюють, що без повернення Криму не буде повернення спокою міжнародним відносинам і повної сили міжнародному праву", - зазначив він.

Президент також запропонував створити меморіал у пам'ять про жертв депортації. 

"Історія - це не тільки події, а й місця, в яких серця людей завмирають, коли торкаються трагічних моментів історії. Кримськотатарський народ заслуговує на такий повноцінний центральний меморіал, який нагадував би про злочин, що був скоєний проти нього, про жертви депортації та про силу народу, який зберігся", - зазначив він. 

Зеленський звернувся до лідера кримських татар Мустафи Джемілєва з пропозицією розробити спільно концепцію цього меморіалу. 

Раніше міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський заявляв, що звільнення Криму буде серйозним ударом по російському імперіалізму. 

Топ коментарі
+7
найважливіше - це ліквідувати крим як ворожий плацдарм в себе під боком.
показати весь коментар
18.05.2023 16:32 Відповісти
+7
Так надо было для начала заблокировать Крым, а потом с ним разбираться.

А не открыть "ворота" из Крыма нараспашку, чтобы рашисты хлынули в Украину
Вы уж там с Ермаком определитесь чего вы хотите
показати весь коментар
18.05.2023 16:46 Відповісти
+5
То чому не оголосити на весь світ: будьласка, не пропонуйте ніяких переговорів до повного очищення Української землі від окупантів!!! КРАПКА Хочете мирним шляхом? Докладайте консолідованих зусиль, щоб змусити пуйла покинути Україну! Не Україну потрібно вмовляти, не "сторони" повинно звучати, а "сторона" - окупант.
А то воно, оце зелене, каже наче правильні речі, а підкилимні справи зовсім інші, та й за кремлівських кротів тримається, як блоха за собачий хвіст.
показати весь коментар
18.05.2023 16:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
18.05.2023 16:32 Відповісти
найважливіше - це ліквідувати крим як ворожий плацдарм в себе під боком.
показати весь коментар
18.05.2023 16:32 Відповісти
Всё началось с Крыма,всё закончится в Крыму.Qırım serbest olacaq!
показати весь коментар
18.05.2023 16:34 Відповісти
Вова,та всі вже зрозуміли,що виборів на буде,заспокойся )
показати весь коментар
18.05.2023 16:36 Відповісти
Спокіи нам тільки сниться .
показати весь коментар
18.05.2023 16:43 Відповісти
Так надо было для начала заблокировать Крым, а потом с ним разбираться.

А не открыть "ворота" из Крыма нараспашку, чтобы рашисты хлынули в Украину
Вы уж там с Ермаком определитесь чего вы хотите
показати весь коментар
18.05.2023 16:46 Відповісти
Як ''чєго хотят''? Оманські договорняки виконати хочуть!
показати весь коментар
18.05.2023 16:54 Відповісти
То чому не оголосити на весь світ: будьласка, не пропонуйте ніяких переговорів до повного очищення Української землі від окупантів!!! КРАПКА Хочете мирним шляхом? Докладайте консолідованих зусиль, щоб змусити пуйла покинути Україну! Не Україну потрібно вмовляти, не "сторони" повинно звучати, а "сторона" - окупант.
А то воно, оце зелене, каже наче правильні речі, а підкилимні справи зовсім інші, та й за кремлівських кротів тримається, як блоха за собачий хвіст.
показати весь коментар
18.05.2023 16:49 Відповісти
Да нет, господин хороший, если мир так будет говорить, то через лет 10-20 демократических стран не останется. Такую опухоль, как раша нужно не умиротворять, а добивать сообща. И потом, о мире кричат только пуйловские прихлебатели, пуйлу срочно нужна передышка. Не получилось Киев за 3 дня.
показати весь коментар
18.05.2023 18:47 Відповісти
сама ти опухолевая
показати весь коментар
18.05.2023 23:39 Відповісти
а если б получилось, то сосала б ахматовцам.
показати весь коментар
18.05.2023 23:40 Відповісти
Хотілось одного, вийшло інше. Прийшлось сценарій переписувати
показати весь коментар
18.05.2023 16:56 Відповісти
«Тріо Маренич» Розкажи мені, розкажи.. Цілодобовий піар, свідоме викривлення інформації, приховування незручного фактажу й тем.... Мареничі
показати весь коментар
18.05.2023 16:57 Відповісти
Заткните рот єтому клоуну.
показати весь коментар
18.05.2023 23:38 Відповісти