4163 відвідувача онлайн
4 366 58

У Сеймі Литви обговорюють можливе перейменування Росії на Московію

литва

Комітет майбутнього в Сеймі Литви розпочинає дискусію про можливе перейменування Росії на Московію в литовській мові.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це заявив голова комітету Раймундас Лопата.

"Ми називаємо Росію Росією, тому що вона сама себе так називає. З урахуванням історичного контексту Великого князівства Литовського ми будемо шукати більш прийнятну і точну оцінку історичної ролі країни для Литви і Заходу, ніж вкорінений у західній свідомості великоросійський наратив. Відповідно, ми уточнимо, як краще називати країну, яку ми традиційно називаємо Росією: чи слід її називати Росією, чи Московією, чи якось інакше", - зазначив Лопата.

Топ коментарі
+42
Браво Братья!!!
показати весь коментар
19.05.2023 13:45 Відповісти
+22
Сейму Литви респект-бо це і є ісконная скрєпная назва лапотной рабсєі...
показати весь коментар
19.05.2023 13:47 Відповісти
+19
наші депутати нічим нормальним не займаються, то хоч би переіменували рашку на кацапію
показати весь коментар
19.05.2023 13:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Браво Братья!!!
показати весь коментар
19.05.2023 13:45 Відповісти
На самом деле будет позором для Украины, если они переименуют кацапию раньше Украины.
показати весь коментар
19.05.2023 16:29 Відповісти
наші депутати нічим нормальним не займаються, то хоч би переіменували рашку на кацапію
показати весь коментар
19.05.2023 13:46 Відповісти
Литва насрала кацапам в писок
показати весь коментар
19.05.2023 13:47 Відповісти
І нашій зеленій шоблі теж
показати весь коментар
19.05.2023 21:20 Відповісти
Сейму Литви респект-бо це і є ісконная скрєпная назва лапотной рабсєі...
показати весь коментар
19.05.2023 13:47 Відповісти
До московії, коли там бігали напівдикі андрофаги угро-фіни, мєрі та інші мокші, та територія називалась Тартар або Тартарія (бачив таке на зображенні однієї зі старовинних карт в інтернеті).
показати весь коментар
19.05.2023 14:49 Відповісти
мабуть-тьмутараканія...
показати весь коментар
19.05.2023 14:50 Відповісти
Ваащета ано произносицца как татар. Скрепно китайскае погонялово моськова улуса "ё бань", это сокращенно, длинно "*****". Так шо дета так и должно называцца. ПС. И сидзяпыне радасть.
показати весь коментар
19.05.2023 19:38 Відповісти
Ні, тар-тар точно не вони. Недавно був в ресторані Пантегрюель, їв тар-тар з яловичини з грибами, ото тартар, та московія не вартує того одного блюда, повірте. Не фантастичні гроші, до речі.
показати весь коментар
19.05.2023 22:23 Відповісти
На ********** переименуйте.
показати весь коментар
19.05.2023 13:49 Відповісти
на кацапию
показати весь коментар
20.05.2023 02:52 Відповісти
Пєщєрная русофобія. Путєнввєдівайска!
Він би ввів, але а) там НАТА справжня, а не вигадана б) щоб війська кудись ввести, їх спочатку треба звідкись вивести.
показати весь коментар
19.05.2023 13:49 Відповісти
пiдтримую. х#йло i його холопи дуже хотiли "воостановлєнiя iсторiчєской справєдлiвостi" - ось вам.
показати весь коментар
19.05.2023 13:50 Відповісти
Наші кацапаті каліки у верховній владі знову будуть останніми. Або й зовсім не будуть. Під петицією давно зібрана потрібна кількість голосів.
показати весь коментар
19.05.2023 13:55 Відповісти
А якщо відкриють рот кацапи - відповідь готова: "А чого ви Німеччину називаете не "Дейчланд" а "Германия"?!
показати весь коментар
19.05.2023 13:55 Відповісти
А "Вєнгрія"?
показати весь коментар
19.05.2023 14:37 Відповісти
Та я можу цілий список написать! Тільки навіщо? Та й ліньки
показати весь коментар
19.05.2023 14:41 Відповісти
Мегерия ат мегеров "magyar".
показати весь коментар
19.05.2023 19:40 Відповісти
Зате в Україні так нікуя і не роблять. Що казати , якщо під час війни в нас ходять по вулицях кацапи як в себе вдома .
показати весь коментар
19.05.2023 13:58 Відповісти
Для чого ще обговорювати те - що очевидний факт, так скаать - "Factum notorium" ? 🙄
показати весь коментар
19.05.2023 14:02 Відповісти
моцьковське царство - це історична назва. І сама справедлива. Світ пішов у 21 сторіччя, а кацапи зупинились у своєму розвитку з тих часів. "... стануть на коліна, і бунтують ..." На красній площі або біля метро. І знають же тварини, що бунтують.
показати весь коментар
19.05.2023 14:11 Відповісти
ЛИТВА С НОГОТОК НИЧЕГО НЕ МОЖЕТ РЕШАТЬ
показати весь коментар
19.05.2023 14:20 Відповісти
Може У своїх документах може писать що-завгодно!
показати весь коментар
19.05.2023 14:42 Відповісти
если делать нечего
показати весь коментар
19.05.2023 15:33 Відповісти
Я ж і бачу що тобі "делать нечего" - от і мелеш "шопопало"!
показати весь коментар
19.05.2023 15:39 Відповісти
московитская помойка бААльшая, но ничего не решает.
показати весь коментар
19.05.2023 22:17 Відповісти
Вот это молодцы. Уровень. И ещё надо перекрыть им дорогу в Евросоюз и США Канаду Австралию и новую Зеландию Лохи должны называться лохами и жить за лошинным забором. Дикарей нельзя выпускать с вольера.
показати весь коментар
19.05.2023 14:28 Відповісти
В коментах много кацапских тролей, путинских ********. Если с ними вступать в переписку то они за каждый ответ ваш получают деньги. Не отвечайте ******* тролям.
показати весь коментар
19.05.2023 14:30 Відповісти
показати весь коментар
19.05.2023 14:37 Відповісти
показати весь коментар
19.05.2023 14:41 Відповісти
Что-то много территории. Там больше половины БРОВАРЫ.
показати весь коментар
19.05.2023 20:03 Відповісти
Вони так бачили мапу
показати весь коментар
19.05.2023 23:25 Відповісти
на ВРУша не желает присоединиться к Литве? А пачему так?
показати весь коментар
19.05.2023 14:42 Відповісти
Московська Федерація - цілком ок.
показати весь коментар
19.05.2023 14:42 Відповісти
Можно сразу мокша, чтоб лишний раз не переименовывать
показати весь коментар
19.05.2023 14:51 Відповісти
Моршанская федерация?)))
показати весь коментар
19.05.2023 15:17 Відповісти
Мокшанская то есть
показати весь коментар
19.05.2023 15:18 Відповісти
Просто мокша
показати весь коментар
19.05.2023 15:26 Відповісти
Московія - держава фіно-угорських племен, утворена Улусом Джучі - уламком Великої монгольської імперії, для поневолення слов'янських земель й асиміляції місцевого народу в азійську культурну традицію.
Історія повторюється як фарс, або як "великий китайський стрибок".
показати весь коментар
19.05.2023 14:54 Відповісти
мацковия-мокшания
показати весь коментар
19.05.2023 16:08 Відповісти
Хани Золотої Орди основали москву, це свята правда - місце для сбору податків зі всіх Залешанських земель
показати весь коментар
19.05.2023 23:27 Відповісти
Браво! Це приклад для нас. Ми вже 30 як мали це зробити.
показати весь коментар
19.05.2023 14:54 Відповісти
Може Заболотинськ?
показати весь коментар
19.05.2023 15:13 Відповісти
Mackovijos pelkės-болота мацковии
показати весь коментар
19.05.2023 16:07 Відповісти
Вірно - СУЗДАЛЬЩИНА
показати весь коментар
19.05.2023 16:11 Відповісти
ГЕНІАЛЬНО, АЛЕ ВВАЖАЮ МИ МАЄМО ЗРОБИТИ ЦЕ ПЕРШИМИ))))
показати весь коментар
19.05.2023 16:19 Відповісти
Домовитися усім і зробити це одночасно.
показати весь коментар
19.05.2023 20:05 Відповісти
Отсоссия
показати весь коментар
19.05.2023 17:18 Відповісти
Українські вдупутати не спромоглися на це, а литовці так. Литовцям респект.
показати весь коментар
19.05.2023 17:31 Відповісти
Там була Московія, тупо від балди 17 ст зробили Росію.
показати весь коментар
19.05.2023 17:47 Відповісти
Наші депутати..., та це зелене болото досі не може вирішити церковне питання.
показати весь коментар
19.05.2023 17:56 Відповісти
*********
показати весь коментар
19.05.2023 18:26 Відповісти
Мордор - самое то для рашки...
показати весь коментар
19.05.2023 18:30 Відповісти
Вот это класс ! Московиты в своём соку с ног до головы.
Б Р А В О !!!!
показати весь коментар
19.05.2023 19:08 Відповісти
БОЛОТЛАНДІЯ або
БОЛОТІЯ, у назві вся сутність цих земель
Bolotlend - кацапи будуть пишатись