5985 відвідувачів онлайн
5 617 13

G7 зобов’яже Росію заплатити за післявоєнне відновлення України

київщина,відбудова

Про це йдеться у заяві G7, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"У цьому контексті ми вітаємо створення в рамках Ради Європи та на виконання резолюції Генеральної асамблеї ООН Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України", - йдеться у заяві.

Крім того, країни G7 продовжуватимуть вживати заходів для виявлення, заморожування, арешту та конфіскації активів тих фізичних та юридичних осіб, які потрапили під санкції у зв'язку з агресією Росії.

"Ми знову підтверджуємо, що, відповідно до наших відповідних правових систем, суверенні активи Росії в наших юрисдикціях залишаться без руху доти, доки Росія не заплатить за шкоду, яку вона завдала Україні", - йдеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що лідери Великої сімки (G7) підтвердили зобов’язання надавати Україні фінансову та військову підтримку в боротьбі з агресією РФ. Також Цензор.НЕТ писав, що у Японії стартує саміт G7: світові лідери прибули до Хіросіми.

Тим часом, президент України Володимир Зеленський візьме участь у саміті Великої сімки в онлайн-режимі. Очікується, що постачання винищувачів F-16 в Україну стане однією з тем саміту G7 в японській Хіросімі.

До G7 входять Японія, США, Велика Британія, Франція, Німеччина, Канада та Італія, а також Європейський Союз. До участі у саміті в Хіросімі було запрошено багато інших країн.

Топ коментарі
+6
І не тільки заплатити за зруйноване, сім'ям захисників України та т.і., а ще 100 років забезпечувати Україну безкоштовними енергоносіями!
показати весь коментар
19.05.2023 14:34 Відповісти
+6
Росія пішле G7 у п`яту точку і повністю ляже під Китай.
показати весь коментар
19.05.2023 14:37 Відповісти
+4
От тільки питання, коли настане той післявоєнний час? Через рік, а можливо, і через 50?
показати весь коментар
19.05.2023 14:32 Відповісти

Завантаження...