9716 відвідувачів онлайн
6 408 26

Ворог намагається взяти під контроль Авдіївку та Мар’їнку, ідуть жорсткі бої, - Міноборони

авдіївка

Російські війська активно намагаються взяти під контроль Авдіївку і Мар’їнку.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, інформує Цензор.НЕТ.

"Ворог має на меті взяти під контроль Авдіївку та Мар'їнку. Там зараз ідуть жорсткі бої", - написала Маляр у телеграм-каналі.

Як зазначила чиновниця, ворог намагається захопити Авдіївку. "Але наші бійці стійко утримують оборону і контролюють Авдіївку", - написала вона.

За даними заступниці міністра, у Мар'їнці ворог просунувся в місто, бої йшли фактично в центрі. "Але наші сили оборони дуже ускладнили ворогу завдання. Зіткнувшись із потужним опором у місті, ворог спрямував свої зусилля на фланги навколо міста - на півночі та півдні", - уточнила Маляр.

"Ворог зазнає значних втрат на цих напрямках - як у живій силі, так і в техніці, але не зупиняється", - зазначила заступниця Резнікова.

Топ коментарі
+6
А можно было заместо ублюдочного никому не нужного визита Зэ в Херсон и Харьков перед началом войны, где он там что-то якобы "инспектировал" заблаговременно строить вокруг этих городов надёжные укрепления.
Марьинка и Авдеевка это городки под самым носом у Донецка, но они стоят уже больше года. В то время как Юг Украины был захвачен за 3 дня и теперь мощную оборону там выстроили уже враги.
показати весь коментар
19.05.2023 21:21 Відповісти
+6
Зелені чекають на підводний човен. Без нього д'єрмак не дасть добро наступати.
показати весь коментар
19.05.2023 21:50 Відповісти
+6
Не знаю что для тебя явилось новостью. Бои в центре Марьинки идут уже с полгода. Касапы за эти полгода смогли взять метров 500. А в марте этого года ситуация была и похуже.
показати весь коментар
19.05.2023 22:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как то херово идут дела. Надеюсь Валера знает что делает. А то и про контрнаступление уже притихли. Тут или все хорошо или все херово
показати весь коментар
19.05.2023 21:18 Відповісти
я не знаю хорошо или хреново. Но жодного Леопарда-2, жодного Челенджера на фронте ще не було помічено. 20-ть тяжких механізованих штурмових бригад ще не зявлялись на передку
показати весь коментар
19.05.2023 21:32 Відповісти
Зелені чекають на підводний човен. Без нього д'єрмак не дасть добро наступати.
показати весь коментар
19.05.2023 21:50 Відповісти
Коли буде контрнаступ? Коли про нього припинять ******* з кожної праски
показати весь коментар
19.05.2023 22:45 Відповісти
Коли ти приєднаєшся, тоді й буде. Без тебе ніяк не можуть розпочати.
показати весь коментар
19.05.2023 23:47 Відповісти
А можно было заместо ублюдочного никому не нужного визита Зэ в Херсон и Харьков перед началом войны, где он там что-то якобы "инспектировал" заблаговременно строить вокруг этих городов надёжные укрепления.
Марьинка и Авдеевка это городки под самым носом у Донецка, но они стоят уже больше года. В то время как Юг Украины был захвачен за 3 дня и теперь мощную оборону там выстроили уже враги.
показати весь коментар
19.05.2023 21:21 Відповісти
Які ''укрєплєнія'' якщо воно даже розмінувало те що вже було заміновано.
показати весь коментар
19.05.2023 21:52 Відповісти
ну, и до того времени тоже все почему-то считали что "все будет нормально". могло конечно повезти, там логика, право, рабочие институты, национализация спи**енного, энергетическая независимость, и т.п. - роль личности в истории таки есть, но - не повезло, да и "мудрый нарид" от таких поворотов наверное бы прифигел (с войной тоже прифигел, но все равно не поумнел в большинстве).
показати весь коментар
19.05.2023 22:28 Відповісти
Вже виявляється і у Мар''їнці бої у аж центрі...Що у телемарафоні кажуть з цього приводу? Відосики? Бо я телевизор не дивлюся.
показати весь коментар
19.05.2023 21:53 Відповісти
Не знаю что для тебя явилось новостью. Бои в центре Марьинки идут уже с полгода. Касапы за эти полгода смогли взять метров 500. А в марте этого года ситуация была и похуже.
показати весь коментар
19.05.2023 22:03 Відповісти
В новинах цього не було
показати весь коментар
20.05.2023 03:17 Відповісти
Писала влада просто як зараз про Авдіівку- "ворог намагається захопити Мар'їнку." А зараз вже конкретно Маляр сказала прямим текстом, це означає, що ситуація погіршилась.
показати весь коментар
20.05.2023 03:20 Відповісти
Открой карту боев и посмотри позиции сторон за последние 3-4 месяца. Тогда казаться ничего не будет и бреда ты писать тоже не будешь. Позиции наши в начале марта были хуже.
показати весь коментар
20.05.2023 12:53 Відповісти
Бухай менше, будеш в курсі.
показати весь коментар
19.05.2023 23:00 Відповісти
Взагалі не вживаю)
показати весь коментар
20.05.2023 03:18 Відповісти
Не розумію , на які позитивні результати розраховує кремлівський
фюрер , який йо@ бнувся на всю голову ,
в Украіні ??
Ну отримає ще гори трупаків і купу залізяччя від техніки ,
ось і все , крапка , бо наша армія не відасть ім жодного клаптика нашої
землі 😠
показати весь коментар
19.05.2023 23:25 Відповісти
А він вже не може відступити. Якщо він зараз накаже вивести війська з України - йому поразки не пробачать, тому він вкидає у жерло війни тисячі життів щоб продовжити своє нікчемне існування.
показати весь коментар
19.05.2023 23:49 Відповісти
Скоріше за все , кремлівського упиря ,чекає смерть від своїх же
генералів !!
показати весь коментар
20.05.2023 00:21 Відповісти
Центр Мар'їнка давно має тенденцію туди і сюди. Зовсім інше Авдіївка. Якась дивна інформація від Маляр
показати весь коментар
19.05.2023 23:46 Відповісти
Може це тому, що Бахмуту вже все (якщо вірити deepstatemap), але ж завтра про це потрібно буде щось казати, тому сьогодні можна ще молоти різні дурниці бо раптом, до завтра, в Бахмуті щось зміниться на нашу користь?
Дивно те, що нещодавня інформація про ймовірну домовленість пригожина з будановцями, про видвід ЗСУ з Бахмуту, в обмін на здачу флангів, схоже здійснюється. Про це свідчисть мапа deepstatemap. Чи то звичайне співпадіння або ІПСО? Особисто я не бачу в тому великої трагедії, бо дуже боявся повного оточення наших хлопців в Бахмуті, а тепер лінія фронту трохи вирівнялась. Зате в Авдіївці, зараз, така сама х.ня, яка була нещодавно в Бахмуті, оточення з трьох сторін. На черзі "фортеця-Авдіївка" чи що?
показати весь коментар
20.05.2023 01:15 Відповісти
Ось тільки сама карта вказала не зовсім вірну інформацію і продовжує брати сумнівні дані з русру. Приклад може бути Красногорівка яка уже в окупації, а карта пише,що ЗСУ втратили позиції аж до залізничної колії учора. Інша ж Красногорівка оркам не по зубах
показати весь коментар
20.05.2023 08:13 Відповісти
Не зовсім зрозумів про Красногорівку... Вона під москалями. Останнє повідомлення звучало так:

"Ворог має частковий успіх в Бахмуті та північніше Красногорівки(Авд)."
показати весь коментар
20.05.2023 12:20 Відповісти
Владні і журналістські підари і досі називають "російські військові" та "взяти під контроль" замість "свинособаки" і "захопити".
показати весь коментар
20.05.2023 02:14 Відповісти
Питання, до Маляр , а чому саме так не захищали, Бердянськ та Мелитополь. Херсон , ????
показати весь коментар
20.05.2023 06:11 Відповісти
Amber. Ні , скоріше за все , Україна отримує , багато шапок , від союзників, та закідає ним кремль. Дичину не несить, з якого переляку ***** вб'ють??? Історію про сралина, вивчали , чи ні ???? щас на расіі накшалт 37-го року . Так що не треба чекати зайвого. Скоріш за все генералів по стрелять, як завжди. Коли це на расіі генерали вбивали царя , нука нагадайте. Ви дядько фантаст