8675 відвідувачів онлайн

Росія обміркує перегрупування сил після подій у Бєлгородській області, - Маляр

маляр

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр вважає, що після подій у Бєлгородській області РФ перед росіянами постало питання щодо перегрупування своїх сил, які кинуті в Україну.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це  Маляр заявила у коментарі УП

"Перед росіянами постало питання перегрупування своїх сил, бо їм наразі потрібно це для вгамування ситуації у Бєлгородській області. А вони фактично всі сили кинули на українські фронти. Для них зараз буде стояти це питання", - зазначила Маляр.

Також Маляр прокоментувала припущення, що події у Бєлгородській області можуть бути частиною ІПСО української сторони.

"Взяли на себе відповідальність громадяни РФ. Це може бути тільки їхня внутрішня справа", - підкреслила Маляр.

Топ коментарі
+8
80 человек возьмут белгород...
показати весь коментар
23.05.2023 23:12 Відповісти
+5
Тільки що у Фейгіна лідер РДК сказав що це тільки початок,та попросив запасатись попкорном
показати весь коментар
23.05.2023 22:50 Відповісти
+5
остальные 50 всю область...
показати весь коментар
23.05.2023 23:41 Відповісти

Завантаження...