7695 відвідувачів онлайн

Убивство 5-річного Кирила Тлявова: експоліцейський Приходько отримав 4 роки, ще трьох підозрюваних суд виправдав

суд,приходько

Переяславський міський суд виніс вироки у справі про резонансне вбивство п’ятирічного Кирила Тлявова. Експоліцейський Іван Приходько отримав 4 роки ув’язнення, 3,5 він вже відсидів у СІЗО.

Про це повідомляє видання "Бабель", інформує Цензор.НЕТ.

"Переяславський міський суд виправдав трьох причетних до вбивства пʼятирічного Кирила Тлявова. Але винний у вбивстві колишній поліцейський Іван Приходько отримав 4 роки вʼязниці", - йдеться в повідомленні.

Ще двох фігурантів справи - Станіслава Петровця і Дмитра Кривошея - суд виправдав, їх звинувачували в хуліганстві.

Іншого правоохоронця Володимира Петровця  визнали винним за статтею 263 Кримінального кодексу України — незаконне поводження зі зброєю. Суд присудив йому 4 роки увʼязнення, але замінив умовним терміном на 2 роки.

Колишнього поліцейського Івана Приходька суд визнав винним за статтею 263 та засудив до 3 років вʼязниці. Його також визнали винним за статтею 119 ККУ — убивство через необережність. За це він отримав 4 роки вʼязниці. Загальний термін увʼязнення вираховують за найтяжчим злочином, тому Приходько проведе за ґратами 4 роки.

Також суд зобовʼязав Приходька виплатити батьку та матері хлопчика по 400 тисяч гривень компенсації. Позов на компенсацію для бабусі суд відхилив.

До набуття чинності вироку Приходько перебуватиме під нічним домашнім арештом. У захисту протягом 30 днів є право на апеляцію.

Нагадаємо, 2 червня 2019 року двом працівникам патрульної поліції повідомили про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ст. 128 КК України - необережне тяжке тілесне ушкодження, скоєне за попередньою змовою групою осіб.

Правоохоронці встановили, що ці працівники патрульної поліції 31 травня 2019 року в Переяславі під час відпочинку вживали спиртні напої, потім домовилися постріляти з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах. Унаслідок пострілів влучили в малолітнього хлопчика, який перебував на дитячому майданчику.

Увечері 3 червня хлопчик помер у лікарні. Після смерті дитини справу перекваліфікували на умисне вбивство. Поліцейських арештували на 2 місяці без права внесення застави.

У липні слідство оголосило підозру ще двом громадянам, один із яких - неповнолітній. 5 листопада тодішній директор ДБР Роман Труба заявив, що слідчі з’ясували обставини, за яких було вбито 5-річного Кирила Тлявова. Винуватцям оголошено про підозри.

За його словами, інспектору поліції Іванові Приходьку оголошено підозру у вбивстві, вчиненому через необережність.

23 грудня 2020 року обвинувальний акт щодо вбивства 5-річного Кирила Тлявова направили до суду. Справу розслідують за статтями "хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї" і "вбивство через необережність".

22 грудня 2022 року Приходька звільнили з-під варти через рішення Європейського суду з прав людини та призначили компенсацію у понад 9000 тисяч євро.

Топ коментарі
+64
Сідді яки винесли такий вирок-ви просто мерзенні кінчені ублюдки...
показати весь коментар
25.05.2023 10:03 Відповісти
+39
І це при тому, що воно не визнавало провину, а петляло, брехало та всіляко перешкоджало слідству! 4 роки за вбивство дитини в бухому стані!!! Суддів на палю!
показати весь коментар
25.05.2023 10:08 Відповісти
+33
Відповідь на питання чому ми не в ЄС і НАТО
показати весь коментар
25.05.2023 10:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
P.S. Джерело: https://blogs.pravda.com.ua/authors/zablodsky/6467536c3e66a/
показати весь коментар
25.05.2023 16:01 Відповісти
Яке "за необережність "?!! Там що дозволене стільбище було ???!! Вони п'яні, влаштували стрільбище в недозволеному , в необлаштованому для того місті !!!
показати весь коментар
25.05.2023 16:16 Відповісти
Выдайте им повестки и под Бахмут!!!
показати весь коментар
25.05.2023 16:28 Відповісти
Да понятно, что там ублюдки ментовские какие то. Какой Бахмут для таких?
показати весь коментар
25.05.2023 16:58 Відповісти
То есть погибать в бою или не погибать это обязанность исключительно честных и добропорядочных, и законопослушных граждан? Так получается. Ты не нарушал закон, платил, был хорошим человеком. Ты вот иди и воюй, а какая-та криминальная Пырла, пусть наслождается жизнью? Хоть и из двумя ходками...
Пойду запишусь в бандиты пожалуй, в таком случае...
показати весь коментар
25.05.2023 17:04 Відповісти
Что сказать, не знаю даже. Как правильно надо сдеать, не знаю.
Знаю только, что из таких бойцов на передке толку не будет.
Мотивация реально работает в плюс, даже если нет опыта и наоборот.
показати весь коментар
25.05.2023 21:18 Відповісти
По-моєму, будь-яка злочинна діяльність правоохоронця - це обтяжлива обставина. А в Украіні це помякшувальна обставина. Так і живемо....
показати весь коментар
25.05.2023 18:37 Відповісти
Законы предназначеные для холопов на надсмотрщиков не распространяются....
показати весь коментар
25.05.2023 18:59 Відповісти
Судді з поліцією всім громадянам ламають безкарно життя, що доведено, тому логічно, що за вбивство суддів потрібно давати винагороду, адже це позитивно вплине на розвиток країни, смерть суддями та виродкам поліцаям
показати весь коментар
25.05.2023 19:13 Відповісти
А ми пішим,пішим та пішим, життя триває, коли вже до діла справи почнуться?
показати весь коментар
25.05.2023 19:36 Відповісти
Це повний трандєц ! За вбивство 5 річної дитини виродок отримав 4 роки замість 15р. або пожиттєвого ! А решту уродів звільнили ! І це не депутати , не олігархи - звичайні бидло-алкаші . В мене інша ситуація, на щастя . Але з покаранням винних по закону теж поки що безнадійна . Висновок : ніяких заяв - безглуздо . А за ті ж кошти найняти тих , хто покарає реально падлюк . На жаль , по закону не виходить .
показати весь коментар
25.05.2023 19:36 Відповісти
Это непредумышленное убийство. Мальчик находился в соседнем дворе за забором.
показати весь коментар
25.05.2023 20:08 Відповісти
навіть не стану щось додавати до реакції попередніх дописувачів: горе батьків неможливо відчути та виміряти! немає сєнсу коментувати Кримінальний кодекс та рішення судей.
Але більшість дописувачів навмисно замовчують той факт, що справу завершено. З огляду https://biz.censor.net/resonance/3420204/deoligarhizatsiya_vid_ofisu_prezydenta_yak_pershi_pyat_oligarhiv_vtrachayut_klyuchovi_aktyvy

https://biz.censor.net/news/3420355/***********************************************************************************************

хтось , числений та потужний схоже добряче вчепився за чиюсь ганебну потилицю/ дупу - вимагає верховенства права
але цілком виправдовує ціль.
якщо написано криво, вибачте щось мій браузер перестав "товаришувати" з сайтом
показати весь коментар
25.05.2023 20:09 Відповісти
Ничего удивительного, кто помнит когда в Киеве полицейский Ковадло с двумя напарниками убили парня и вывезли тело к коллегам в Вышгородский лес, а когда их спросили почему поехали в сторону Вышгорода ответили что парень попросил подвезти домой, хотя тот живет на Оболоне. Все трое на свободе суды 4 год, вот вам и полиция с ДБР