9775 відвідувачів онлайн
14 829 43

Вірменія та Азербайджан домовилися про взаємне визнання територіальної цілісності, - Алієв

пашинян,алієв

Ільхам Алієв заявив, що є можливості для виходу на підписання мирної угоди з Вірменією.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє російський "Интерфакс".

"Є можливість для виходу на мирну угоду з урахуванням того, що Вірменія визнала Карабах частиною Азербайджану", - сказав Алієв у ході засідання Вищої Євразійської економічної ради у розширеному складі у Москві.

Топ коментарі
+26
Ну от і все… Без кацапні відразу знайшли спільну мову Тепер "мимотворці" там не потрібні! Почнеться повномасштабне відновлення інфраструктури з демаркацією кордону Хто з вірмен захоче овернуться - повернеться (Хоча у мене великі сумніви що повернеться багато - надто вірмени там напаскудили за 30 років А ті азербайджанці що повернуться - нічого не забули Може вони й чіпать вірмен не будуть Достатньо буде "остракізму"
показати весь коментар
25.05.2023 17:17 Відповісти
+17
Мінус 1 конфлікт, ще один удар в спину рашці )
показати весь коментар
25.05.2023 17:12 Відповісти
+16
Отже ми маємо зараз найганебнішу країну на Кавказі це Грузію - навіть Вірменія починає потихеньку відгрібати від Москви подалі.

Ми думали, що грузини це горді джигіти з *******, а вони виявилися суцільними Міміно та торговцями хачапурі
показати весь коментар
25.05.2023 17:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пазорніки два... Поїхали до цього утирка... Навіщо? Невже самі не могли домовитися? Бояться його, чи що? Так нема кого і чого. Всі його лякалки в Україні повідривали...
показати весь коментар
25.05.2023 17:12 Відповісти
Мінус 1 конфлікт, ще один удар в спину рашці )
показати весь коментар
25.05.2023 17:12 Відповісти
Куйлу як раз зараз там тиша треба, потім, знову війну влаштує, якщо йому треба буде.
показати весь коментар
25.05.2023 17:15 Відповісти
Не думаю, що у нього вже щось получиться ...
показати весь коментар
25.05.2023 17:44 Відповісти
Ну от і все… Без кацапні відразу знайшли спільну мову Тепер "мимотворці" там не потрібні! Почнеться повномасштабне відновлення інфраструктури з демаркацією кордону Хто з вірмен захоче овернуться - повернеться (Хоча у мене великі сумніви що повернеться багато - надто вірмени там напаскудили за 30 років А ті азербайджанці що повернуться - нічого не забули Може вони й чіпать вірмен не будуть Достатньо буде "остракізму"
показати весь коментар
25.05.2023 17:17 Відповісти
Не так уже вірменам потрібен той Карабах із його пустельними горами. Погралися 35 років у войовничу незалежність і вистачить. Більш ніж провінційний Єреван, більше ніж Москва з Парижем і Лос-Анжелесом їм потрібен Баку, справжній центр вірменського життя радянського часу, який вони втратили за своєю дурістю.
показати весь коментар
25.05.2023 17:28 Відповісти
А "понти"?! Вони ж гордяться що ведуть державність ще від Урарту! На цьому вся їх історя побудована!
показати весь коментар
25.05.2023 17:38 Відповісти
погралися? чи то просто вірменами кацапи пограли у свої геополітичні ігри, побоюючиь, що споріднені азербайджанцям турки затягнуть їх у НАТО? може, так правильніше буде? бо щось мені думається якби не кацапи там, то і того конфлікту там не було би.
показати весь коментар
25.05.2023 19:40 Відповісти
Нєт, ви помиляєтесь.
Якщо хтось там і грав у свої промосковські ігри, то це останні 10-15 років. А конфлікт почався набагато раніше, у 87-88 роках, і Москва тоді не підливала масло у вогонь вірмено-азербайджанської різанини, а навпаки, всіма силами намагалася цей вогонь згасити.
показати весь коментар
25.05.2023 20:10 Відповісти
не думаю, що я помиляюсь. мацква ще у кінці 80-их брала там активну участь. на стороні Вірменії і допомогла створити навколо Степанакерта буферну зону, відтяпавши у Азербайджана окрім самого Карабаха ще й велику кількість інших районів Азербайджану. русня спочатку там розпалила конфлікт, постачаючи зброю і Вірменії, і Азербайджану, а потім ввела туди свої війська типк "миротворців" - той самий почерк, що потім був в Придністров'ї, Абхазії, потім у Південній Осетії і зараз в Україні. висновок - русня не миротворець, а ініціатор конфліктів.
показати весь коментар
25.05.2023 20:18 Відповісти
Я тоді, в ті роки, був замішаний у цей конфлікт по самі вуха, працював та щільно спілкувався з вірменами і просто не можу передати їхню ненависть до Росії та до росіян за те, "що вони стали на бік Азербайджану".
Нічого тоді Москва там не каламутила, а навпаки намагалася примирити. Ну, як могла, у міру свого розуміння.
Пам'ятаю ганебний випадок, коли зібрали партгоспактиви двох цих, ще радянських, республік і виступав Секретар ЦК КПРС, здається Соломенцев. Почав він свій виступ фразою на кшталт нових, перебудовних часів - "Что не могут поделить два братских мусульманских народа? "
На цілих 5 хвилин він зал таки примирив - сміялися так, що спозали зі стільців. На цьому "примирення" і закінчилося"
показати весь коментар
25.05.2023 20:28 Відповісти
так "стали на бік Азербайджану", що віджали у них частину території, а потім залишили своїх "миротворців" в Степанакерті і створили свою військову базу в Гюмрі. ) якби все так і було насправді, тобто русня зайняла би чітко позицію Азербайджану, то вони не дозволили би вірменам окупувати частину Азербайджану, не тільки сам Карабах, але й прилеглі до нього райони. В Ізраїлі є багацько русні, чого варті відомі представники - Яша Кедмі і Віктор Шендерович. )
показати весь коментар
25.05.2023 20:40 Відповісти
Кедмі вже років 20 в Ізраїлі не буває і все, що він несе, він несе від імені особисто Яші Кедмі, а не від імені Ізраїлю, а Шендерович до Ізраїлю не має відношення.
Щодо іншого - у вас каша в голові. Ви не розумієте, що я пишу вам, ви не розумієте, що пишете самі, робите якісь безглузді висновки
Про "два братні мусульманські народи" взагалі відпад. Ви хоч зрозуміли весь гумор цієї ситуації чи ні? Азербайджан - мусульмани, а вірмени - християни.
показати весь коментар
25.05.2023 21:08 Відповісти
звісно розумію, хто з них християни, а хто мусульмани. Чи ви думаєте, що він просто обмовився так, щоб усі посміялись? ) я так не вважаю. то могла бути обмовка по Фрейду. в контексті "розділяй і володарюй. будучи на такій посаді, Соломенцев не міг не знати, що вірмени - християни, а азербайджанці - мусульмани. але ж сказав це. комусь смішно, а комусь образливо на релігійному грунті. тобто можна тут зазначити, що він таким висловом по необережності чи свідомо підлив масла в вогонь.
показати весь коментар
25.05.2023 21:22 Відповісти
Є гарне англійське прислів'я - "Іноді люлька, що димиться на столі означає саме люльку, що димиться на столі".
Не треба всюди шукати каверзи і підступи. Життя саме по собі штука не проста, а якщо його ще ускладнювати...
Всього вам доброго.
показати весь коментар
25.05.2023 21:30 Відповісти
я просто коли чую про москалів, то завжди підрозуміваю каверзи і підступи.. ) І вам всього найкращого.
показати весь коментар
25.05.2023 21:36 Відповісти
а стосовно "двох братських мусульманських народів" він не обмовився - русня на цьому грає. Розділяй і володарюй. Вірмени ненавидять москалів, шо ті допомагають Азербайджану, Азербайджан ненавидить москалів, що ті допомогли вірменам віджати їхні землі.
показати весь коментар
25.05.2023 20:43 Відповісти
Баку дуже добре запомятався, коли в у радяньськи часи там вбивали та різали вірменське населення.

Кривава бойня у Баку, була як у 1915 році в Турції
показати весь коментар
26.05.2023 15:41 Відповісти
Більше 20 років рашка постійно туди дрова підкидала в вогонь під видрм миротворців.А тапер прямо в харю насрали рашці.
показати весь коментар
25.05.2023 17:18 Відповісти
ну як сказати... рашці це як раз вигідно - миротворців звідти можна одразу відправляти на "сво"
показати весь коментар
25.05.2023 17:21 Відповісти
Там их практически не осталось, их еще летом 22-го забрали в Украину.
показати весь коментар
25.05.2023 17:29 Відповісти
Їх там "півтори каліки" залишилося! Тому й Пашинян скрипучи зубами погодився визнать карабах складовою частиною Азербайджану Бо якщо Азербайджан розірве перемир"я (скориставшись якимсь приводом) ніхто Вірменії на допомогу не прийде!


Пашинян:
- Владимир Владимирович! Присылайте скорее "защитников Арцаха"! Нас азербайджанцы обижают!
Путин:
- Не могу! Они у меня заняты - Украину от бандеравцев асвабаждают!
показати весь коментар
25.05.2023 18:04 Відповісти
Там їх малий контингент взагалі.Велика кількість це Байконур в Казахстані і база в Вірменії.
показати весь коментар
25.05.2023 20:01 Відповісти
все ж таки розум взяв гору і переміг амбіціі
показати весь коментар
25.05.2023 17:19 Відповісти
Отже ми маємо зараз найганебнішу країну на Кавказі це Грузію - навіть Вірменія починає потихеньку відгрібати від Москви подалі.

Ми думали, що грузини це горді джигіти з *******, а вони виявилися суцільними Міміно та торговцями хачапурі
показати весь коментар
25.05.2023 17:23 Відповісти
В Грузії зараз влада типу наших Слуг - реваншисти антимайдану, які прийшли під прапором 'нових ліц' і за гроші проросійського олігарха Іванішвілі
показати весь коментар
25.05.2023 17:55 Відповісти
Потому что без рашки начали вопросы решать.
показати весь коментар
25.05.2023 17:27 Відповісти
Висновок, нема расеї нема проблем!
показати весь коментар
25.05.2023 17:30 Відповісти
Вірмени Пашиняна можуть винести на вилах. Скільки з ними спілкувався, вони всі за повернення "Арцаху". Там і пісні про це, і вірші..
показати весь коментар
25.05.2023 17:34 Відповісти
А є правові умови для "повернення" окрім пісень та віршів?
показати весь коментар
25.05.2023 17:41 Відповісти
Так з піснями і виносять. Згадайте наші майдани..
показати весь коментар
25.05.2023 17:43 Відповісти
Завтра на усіх кацапських каналах: Ми так і зналі, што армянє - прєдатєлі расіі!
показати весь коментар
25.05.2023 18:01 Відповісти
А російська військова база залишиться там?
показати весь коментар
25.05.2023 18:09 Відповісти
Домовилися... До наступного спалаху т.н. конфлікту? Зрештою, подібний сценарій, на превеликий жаль, чекає й Україну з її колишніми "братерськими" стосунками із північним надто агресивним болотним, конче обіср...ним сусідом.
показати весь коментар
25.05.2023 18:24 Відповісти
Эта мразота (в смысле мокшания), как минимум с 1914 всей планете гадит по крупному.
показати весь коментар
25.05.2023 18:35 Відповісти
Дуже хочеться вірити що здоровий глузд візьме гору над непідйомними амбіціями.
показати весь коментар
25.05.2023 18:37 Відповісти
Добрим словом і пістолетом можна зробити більше ніж одним добрим словлм (с)
показати весь коментар
25.05.2023 18:44 Відповісти
Ага, посмотрим сколько єтот мир продлится.
показати весь коментар
25.05.2023 18:54 Відповісти
Если вы, репоеды, не влезете, продлится столько, сколько нужно
показати весь коментар
25.05.2023 19:07 Відповісти
Не нужно стесняться, так и говори: нам русским не нужен мир на Кавказе. Но я тебе открою тайну Полишинеля не только вам русским, еще есть Армения, а еще существует дофига армянских диаспор. А диаспорі во Франции и в США даже являются институциональніми, они сами по себе могут поддерживать войну в полуактивной стадии.
показати весь коментар
25.05.2023 20:26 Відповісти
Так случается тогда, когда москалей выкидывают, и за дело берутся американцы. В 2008м Брайза в Грузии не успел.
показати весь коментар
25.05.2023 21:36 Відповісти
У Вірменії та України багато спільного.

Украіна оточена ворогом з трех сторін. Вірменія оточена теж з трех сторін. З четвертій- Грузія з проросійською позіціею.

Россія була « старшим братом» для Вірменії,як і для України.

Обидви країни ( одна раніше, друга пізніше) зрозуміли що це не « брат», а катівник та ворог.

Сподіваюсь, що дуже скоро Вірменія офіційно буде підтримувати Україну у загальній боротьбі проти расистського режиму.
показати весь коментар
26.05.2023 15:53 Відповісти