7620 відвідувачів онлайн
10 299 25

Зеленський підписав законопроєкти, що удосконалють роботу військово-лікарських комісій (оновлено)

влк

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкти 9154 та 9158.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань здоровʼя нації Михайло Радуцький, передає Цензор.НЕТ.

Перший стосується удосконалення роботи військово-лікарських комісій та надає дозвіл розширити перелік закладів охорони здоров'я, при яких створюють ВЛК за рахунок державних, комунальних, медичних закладів МВС та сектору безпеки. До НСЗУ подали заявки на проведення ВЛК вже понад 480 медичних закладів, що дозволить зменшити черги та пришвидшити проходження комісії.

Також Володимир Зеленський підписав законопроєкт № 9158, який спрощує процес оформлення довідок.

На думку Михайла Радуцького, ці два закони – важливі кроки для реалізації "дорожньої мапи" для реформування системи медико-соціальної експертизи.

Також Уряд погодив впровадження нового пакету в межах ПМГ, підтримав постанову про спрощення довідки про обставини поранення, розробив рекомендації для роботи ВЛК, запустив пілотний проєкт електронного документообігу між військовими частинами та територіальними центрами комплектування.

За словами голови Комітету, електронна черга для проходження ВЛК вже працює у військових госпіталях у восьми містах України (Старокостянтинова, Десни, Дніпра, Миколаєва, Білої Церкви, Рівного, Чернівців та Житомира), а з початку травня електронна черга діє також у військових госпіталях Києва, Львова, Вінниці, Одеси та Харкова.

Топ коментарі
+16
Теперь ему осталось вернуть деньги почти за полгода, украденные им же у раненных. Или опять "не время"?
показати весь коментар
26.05.2023 13:11 Відповісти
+13
Давай уже судьями занимайся труженик.
показати весь коментар
26.05.2023 13:23 Відповісти
+13
Закон "задньої передачі" не має. Так само, як не повернеш хлопця, який не витримав наруги за 700 гривень і вкоротив собі віку (від не мав за що купити лікарства).
Зрештою, закон має "полегшити" проходження ВЛК (читай: "збільшити кількість кровосісів, що матимуть можливості поживитися").
Про виплати пораненим там нічого не сказано...
показати весь коментар
26.05.2023 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Увесь в ділах і заботах.
показати весь коментар
26.05.2023 13:07 Відповісти
Аки пчела
показати весь коментар
26.05.2023 20:38 Відповісти
Про виплати пораненим там нічого не сказано...
показати весь коментар
26.05.2023 15:56 Відповісти
Цивільні заклади ще нахабніші..цікаво, а як з чергами?
показати весь коментар
26.05.2023 20:40 Відповісти
Я двічі проходив медкомісію від військомата в державній поліклініці, що повинно змінитися ? Це і так діє зараз.
показати весь коментар
26.05.2023 13:22 Відповісти
Що повинно змінитися? Рейтинг Зеленського! Бубочка полегшує життя військовим!
показати весь коментар
26.05.2023 19:11 Відповісти
Давай уже судьями занимайся труженик.
показати весь коментар
26.05.2023 13:23 Відповісти
Закон это хорошо, а что делать с обмэжено прыдатным после комиссии?
Сидят на задворках в лесах без права на выход ,больные, раненые с подачкой 825гривен в месяц?????

Понаделывали отстойников и маринуют людей, проблемы никто не видит всем пох...з.*****
показати весь коментар
26.05.2023 13:24 Відповісти
Ну тепер всі депутати від слуг народу скористаються цим законом по повній.
показати весь коментар
26.05.2023 13:24 Відповісти
Законопроєкт №9158 полегшує для військовослужбовців оформлення довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва).

разве раненому (контуженому, покалеченному) нужна справка? ему нужно лечение и реабилитация, а также определение профпригодности и уволнение со службы, если непригоден.
а обстоятельства выясняйте между собой параллельно с лечением.
очередные фейковые покращення
показати весь коментар
26.05.2023 13:24 Відповісти
Довідка в першу чергу. Отаке гівняне законодавство про ці комісії. Все зроблено так, щоб у людини здали нерви і вона просто заплатила. Я перелік лікарів навіть не розумію, що в обхідному. Наприклад - людина не ходить, а в обхідному ще є - лор, окуліст, стоматолог, уролог/гінеколог. І це треба обійти в районній полуклініці..
показати весь коментар
26.05.2023 20:46 Відповісти
та-да... у нас лозунг "все для людей" - буквально значит: все проблемы переложить на людей.

так было, есть и будет.

пысы: полуклиника - это Вы хорошо сказали. возьму на заметку
показати весь коментар
26.05.2023 20:58 Відповісти
Це не я. Це хтось з гумористів радянських, не пам'ятаю хто. Діалог по телефону у реєстратурі:
- Ало! Это клиника?
- Нет. Это полуклиника.
- Скажите, а процедуры у вас есть?
- Дуры есть, но процент небольшой!

Оцей урувок врізався у пам'ять))
показати весь коментар
26.05.2023 21:41 Відповісти
как-то не доводилось слышать. а может тогда это было не сильно актуально.

хотя я их и полуклиникой не называл бы. да они и сами себя называют центрами консультационных услуг.
ценность их консультаций условна. ну да, определенные процедуры все же делают и даже рецепт выпишут, если сильно попросишь
показати весь коментар
26.05.2023 22:06 Відповісти
Тепер осіб, які мають право оформлювати документи для звільнення від призову, стане у десятки разів більше. На КПП державного кордону буде аншлаг.
показати весь коментар
26.05.2023 13:31 Відповісти
Теперь имения в Испании будут покупать не только военкомы, но и председатели ВЛК.
показати весь коментар
26.05.2023 20:45 Відповісти
А чому тільки в Іспанії?!...
показати весь коментар
26.05.2023 21:13 Відповісти
Действительно, можно ещё в крымняше, Италии и Лондоне. Боневтик не даст соврать.
показати весь коментар
26.05.2023 21:26 Відповісти
було вже за бубу і ВЛК, не треба по 3 рази одне й те саме.
показати весь коментар
26.05.2023 20:46 Відповісти
короче
закон про *****
а повинен бути такий закон, по якому влкашники мали б в сраку цілувати поранених і бігати за ними а не навпаки
спростили вони щось....
показати весь коментар
26.05.2023 20:47 Відповісти
зачем бегать... комиссии созданы при госпиталях.

поступает раненый в госпиталь, от госпиталя запрос в воинскую часть на получение необходимых документов, пришли доки, смотрите доки, прогресс лечения и определяйте пригодность, определили и отправили в часть.
военнослижащий должен служить
раненый должен лечиться или быть на реабилитации
кадровая служба части должна заниматься доками
врачи должны лечить
а комиссия - оценивать
показати весь коментар
26.05.2023 22:22 Відповісти
Я что-то плохо не понял. А раньше ВЛК сама анализы и обследования делала? Или таки давали направление, с которым ты идёшь к своему терапевту в поликлинику с которой у тебя договор, а потом этот терапевт выписывает своё направление уже к врачу, а врач выписывает направление на анализы/обследования - и это всё в обычных гражданских поликлиниках/больницах
Разрешите спросить - а что принципиально изменилось?
показати весь коментар
26.05.2023 20:58 Відповісти
Тепер хабарництво буде кругом і усюди. На всіх рівнях.
показати весь коментар
26.05.2023 21:12 Відповісти